Piercing, Hızma Bu görsellerdeki gibi piercing yaptırsam mı?

zehraaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
6
1
34
Merhaba :) Şu görsellerde olduğu gibi piercing yaptırsam nasıl durur sizce? Bunlar biraz yakından çekilmiş galiba. Kararsız kaldım.

Piercing yapan biri olarak,bakımına ve ömür boyu orada o piercingi çıkardığın anda iz kalmasına razıysan yaptır.

Delim yeri biraz yanlış gözüktü bana,onun dışında bu modellerin küçük taşlı olanları da var ve iltihap kapmaman için uzun bir süre o bölgeye iyi bakman gerekli.

Parlak taşlılar var biliyorum evet :) doğru bir de iltihap kapma durumu var. Bu fotoğraftaki piercing mi tam emin değilim.

Bu piercing gibi durmuyor pek sanki yapıştırmış oraya :) hemde orası delinmez ya burun ile dudak hizası,ya da dudak yanları ve dudak altları.
Anladım :) Boyutundan dolayı bir çekince oldu bende daha çok ama bu fotoğraflara bakınca da eski filmlerdeki artistlerin stili geldi aklıma :KK70:

Anladım :) Boyutundan dolayı bir çekince oldu bende daha çok ama bu fotoğraflara bakınca da eski filmlerdeki artistlerin stili geldi aklıma :KK70:
Küçükleri de var sıkıntı etme ama dediğim şeyleri göze alıyorsan yaptır çoğu insan geliğ bir heves yaptırıyor bana ,ben bu olayları anlatmadan yapmıyorum piercing:)

Küçükleri de var sıkıntı etme ama dediğim şeyleri göze alıyorsan yaptır çoğu insan geliğ bir heves yaptırıyor bana ,ben bu olayları anlatmadan yapmıyorum piercing:)

Sizin yeriniz nerdedir acaba ?

Birde resmi göremiyorum merak ettim piercing i

X