Bu elbise giyilir mi.

Canangul133

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2020
1.216
1.254
Merhaba, eşimin uzaktan bir akrabasının düğünü var. Fakat benim çok giyecek seçeneğim yok, şu anda Alacak imkanimda Yok. sizce bu elbise giyilir mi, düğün salonda olacak, ben zaten kalkıp oynamayacagim,

Eklentiler

• images (29).jpeg
    images (29).jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 216
Merhaba, eşimin uzaktan bir akrabasının düğünü var. Fakat benim çok giyecek seçeneğim yok, şu anda Alacak imkanimda Yok. sizce bu elbise giyilir mi, düğün salonda olacak, ben zaten kalkıp oynayacağım,
Hayır çok kötü. TRENDYOL milla abiye bakın 200-300 tl ye çok güzel bulabilirsiniz

bana kalırsa cok aşırı günlük hatta ev elbesesi neredeyse kemersiz. bunun yerine pantolon + blazer daha iyi olur öyle diyim eğer hiç imkan yoksa yenisi için. dolabınızdan pantolon ceket baksanız bundan iyi olur altına stiletto ile.

Merhaba, eşimin uzaktan bir akrabasının düğünü var. Fakat benim çok giyecek seçeneğim yok, şu anda Alacak imkanimda Yok. sizce bu elbise giyilir mi, düğün salonda olacak, ben zaten kalkıp oynamayacagim,
Kaç bedensiniz? Size trendyoldan abiye bakacağım. Mesela şu 135 tl kargo vs toplam 180 tl desek. 34,36 ve 38 bedenleri mevcut. Nasıl sizce?

Eklentiler

• 9CE11607-E025-4EBA-9046-CA2A08C8B853.png
    9CE11607-E025-4EBA-9046-CA2A08C8B853.png
    191,3 KB · Görüntüleme: 187
Bunu yeni mi alacaksınız? Konuyu gorunce trendyola baktim. Onun yerine bunu alabilirsiniz bence

Eklentiler

• Screenshot_20230925-184859_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230925-184859_Trendyol.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 130
C Canangul133

34,36,38,40 bedeni var. Bu da kargoyla toplam 180 tl ye geliyor. Kaç bedensiniz? Ben size bulacağım güzel uygun bir abiye. Lütfen o elbiseyi giymeyin şık olun :)

Eklentiler

• CD7BF421-00C2-4F63-B00F-DF80F5B6FF09.png
    CD7BF421-00C2-4F63-B00F-DF80F5B6FF09.png
    181,7 KB · Görüntüleme: 117
Eğer yeni alacaksanız paranızı bu elbiseden yana kullanmayın varsa bunun sade rengini alın çiçekli ve bu renk tonları maalesef kötü

Uzak akraba diyor bu elbise olur mu🤭
Olsun ya kendisi için giysin valla. Eşiyle foto çekilir düğün yerinde. Hatıra kalır. Bence siyah olan gayet uygun hem fiyatı da iyi toplam 170 tl falan. Kırmızının da fiyatı uygun ve farklı bence. En son bi tane kahverengi ekledim o da çok hoş 324 tl ye geliyor. Bence bunlardan hangisi uygunsa alabilir.

Konu sahibi şu an alacak imkanım yok demiş demek ki gösterdiği elbise elinde mevcut. Bu noktada şunu al demek anlamsız sanki.

Konu sahibi şu an alacak imkanım yok demiş demek ki gösterdiği elbise elinde mevcut. Bu noktada şunu al demek anlamsız sanki.
Belki abiye pahalı olduğunu düşünüyor diye ben trendyoldan 180 tl olanları göndermek istemiştim. Tabi ki yoksa yapacak bişey yok yok ama uygun fiyata düz siyah abiye bence cok daha güzel olur. Eklediği fotoğraftaki elbise gerçekten çok kötü bence :KK43:

Belki abiye pahalı olduğunu düşünüyor diye ben trendyoldan 180 tl olanları göndermek istemiştim. Tabi ki yoksa yapacak. İşeyeceğim yok ama uygun fiyata düz siyah abiye bence cok daha güzel olur. Eklediği fotoğraftaki elbise gerçekten çok kötü bence :KK43:
Evet fotoğraftaki elbise çok kötü onu giymemesi taraftarıyım ben de😐

X