Boşananlar ve Boşanmaya Çabalayanlar

Hoşgeldin canım çekişmeli mi boşandın anlaşmalı mı?
Yepyeni hayat nasıl oralardan bize haber ver :super:😍
Anlasmalı bosandım😊
İnanın çok mutluyum... Kendimi seviyorum 🤟
Rabbim daha güzel günler nasip etsin inşallah 🙏🏿
Arada anılar mazi yokluyor duygu durum değişimleri oluyor ama hepsi yne geçiyor...
Bu nedenle önümüze bakmaya odaklanmalı...
Yeni aşklara yelken açmalıyız kanka lar. 😊 💕

Anlasmalı bosandım😊
İnanın çok mutluyum... Kendimi seviyorum 🤟
Rabbim daha güzel günler nasip etsin inşallah 🙏🏿
Arada anılar mazi yokluyor duygu durum değişimleri oluyor ama hepsi yne geçiyor...
Bu nedenle önümüze bakmaya odaklanmalı...
Yeni aşklara yelken açmalıyız kanka lar. 😊 💕
İşte aradığımız motivasyon :rapci: Aşkın bol gülüşün keskin olsun canım dosta güven düşmana pişmanlık salsın 😂

Valla onu çok anlamadım ama sanıyorum ayın enerjisi ile ilgiliymiş 😂
Güneş ve Sirius kavuşumu sebebiyle 1 senelik kaderimizin yazılacağı gün bugünmüş. Daha doğrusu 5 Temmuz 23.17 ile 6 Temmuz 23.59 arasında önümüzdeki bir sene belirleniyormuş astrolojiye göre. 😂

Güneş ve Sirius kavuşumu sebebiyle 1 senelik kaderimizin yazılacağı gün bugünmüş. Daha doğrusu 5 Temmuz 23.17 ile 6 Temmuz 23.59 arasında önümüzdeki bir sene belirleniyormuş astrolojiye göre. 😂
Ayy tam yazınızı okudum saat 23.17 idi duamı ettim:) Kabul olursa sayenizde :))

Kızlar bana bir hüzün çöktü yine 😌 sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor bazen, ben bunları hak etmedim diye haykırmak istiyorum off of

Bana surekli geliyor. Ezik ezik dolaşıyormuşum annem bugün öyle dedi, topla artık kendini diye. Ulan dedim hamile halimle boşanma asamasindayim, kendimi nasıl hissetmeliyim 😔🙃

Hakettiğimiz elbette bu değil. Daha iyi bir hayat yaşamak da bizim elimizde. Ben inanıyorum sen daha ne güzel günler yaşayacaksın. O zaman da konuşacağız, kritik yapacağız 🙃🥰

Bana surekli geliyor. Ezik ezik dolaşıyormuşum annem bugün öyle dedi, topla artık kendini diye. Ulan dedim hamile halimle boşanma asamasindayim, kendimi nasıl hissetmeliyim 😔🙃

Hakettiğimiz elbette bu değil. Daha iyi bir hayat yaşamak da bizim elimizde. Ben inanıyorum sen daha ne güzel günler yaşayacaksın. O zaman da konuşacağız, kritik yapacağız 🙃🥰
İnşallah canım yapalım kritik ben yeni mezunum zaten alışığım kritiklere 😂
inşallah çabuk gelir güzel günler belirsizlik çok yorucu ne kadar düşünmek istemesen de kafanı meşgul ediyor. Erkeklerdeki bu gamsızlığa da ayrı şaşıyorum. Kader demekten başka çare kalmıyor. Aileme de bişey yansıtmamaya çalışıyorum genelde ama yeri gelince de beklemekten yorulduğumu söylüyorum yani. Allah'ım bu kadar acının sonunda bize de mükâfat ver ya Rabbim 🤲🏻 isyan etmek istemiyorum ama bazen o noktaya geliyor insan evet hayatın sonu değil ama zor, sürekli sorgulayış zor, insanı yoran bende hata yaptım mı ? O neden böyle yaptı? Sanki onun davranışlarını kontrol edebilecekmişim gibi... Öyle bir dünya olsa kimse boşanmazdı herhalde 😃 Ne zormuş başka insanla anlaşmak hele bizdeki gibi arada uçurum varsa kültür, eğitim, zevk, estetik, yetişme hiç bişeyimiz benzemiyor. Beni ona yakıştırmazlardı bile sen çok güzelsin diye ama dinlemedim işte herkes dedi siz olmazsınız diye de oldurmaya çalıştım.

Bir yandan da maddi imkanlar tükeniyor yavaş yavaş aileme yük olmak istemiyorum iş bakmam lazım ama diplomamı alamadım henüz. Akrabalara hiç bişey çaktırmadık bayramda her önüne gelen bir şey soracak ona ayrı takıyorum. Takıyorum da takıyorum yani :olamaz:

İnşallah canım yapalım kritik ben yeni mezunum zaten alışığım kritiklere 😂
inşallah çabuk gelir güzel günler belirsizlik çok yorucu ne kadar düşünmek istemesen de kafanı meşgul ediyor. Erkeklerdeki bu gamsızlığa da ayrı şaşıyorum. Kader demekten başka çare kalmıyor. Aileme de bişey yansıtmamaya çalışıyorum genelde ama yeri gelince de beklemekten yorulduğumu söylüyorum yani. Allah'ım bu kadar acının sonunda bize de mükâfat ver ya Rabbim 🤲🏻 isyan etmek istemiyorum ama bazen o noktaya geliyor insan evet hayatın sonu değil ama zor, sürekli sorgulayış zor, insanı yoran bende hata yaptım mı ? O neden böyle yaptı? Sanki onun davranışlarını kontrol edebilecekmişim gibi... Öyle bir dünya olsa kimse boşanmazdı herhalde 😃 Ne zormuş başka insanla anlaşmak hele bizdeki gibi arada uçurum varsa kültür, eğitim, zevk, estetik, yetişme hiç bişeyimiz benzemiyor. Beni ona yakıştırmazlardı bile sen çok güzelsin diye ama dinlemedim işte herkes dedi siz olmazsınız diye de oldurmaya çalıştım.

Ahh ile vaaah ile ömür geçer mi? Hem sen genceciksin önünde harika yılların olacak. Hayallerine odaklan.

Ben mesela meslektaşımla evlendim. Ama kendi arabama binip bir uzun yola çıkmak hayaldi benim için. Anca o götürecek. Düşünsene yıllarca ayaklarımın üzerinde durabileyimndiye okuttu ailem beni ve ben bu kadar basit bir hayalî bile gerceklestiremeyecegim bir hayat seçmişim kendime. Eminim seninde böyle orneklerin vardır.

Kaderlerin içindeki kaderi biz bilemeyiz, bu gelgitler olacak biliyorsun.

Bir yandan da maddi imkanlar tükeniyor yavaş yavaş aileme yük olmak istemiyorum iş bakmam lazım ama diplomamı alamadım henüz. Akrabalara hiç bişey çaktırmadık bayramda her önüne gelen bir şey soracak ona ayrı takıyorum. Takıyorum da takıyorum yani :olamaz:

Ortada takacak konu olmasa bile şuan ruh halin öyle hassaski.. sevilmemenin, haketmediğin şeyleri yaşamanın ağırlığı var..

Arabaya binmek mi 😂 evin etrafında hava almak için izinsiz dolaşmak bile yasaktı bana yaşadıklarıma özlem de duymuyorum zaten o evden ayrılmadan önce bitik haldeydim ama bilmiyorum belki de o kadar iyi manipüle etti ki hala kendimi suçlamamı sağlayabiliyor. Hep ayrılamazsın, annenin evine gitsen eskisi gibi olmaz bla bla bla ... Gayette güzel gidiyor her şey ama bu bitirmenin verdiği hüzün de normal sanıyorum. Kaldı ki şuan köpek gibi gelse de ona güvenim 0. Başka seçenek yok benim için. Sanırım çalışmaya başlayıp daha sosyal bir hayata kavuşunca çıkacağım bu girdapın içinden 😊

X