Borsa sevenler😁 hisse biriktiyoruzzz

Da işte o ralli genele yayılamadı bir türlü, yabancılar kendilerine sepet yapmış görünüyor, o sepettekilerle endeksi yukarı çekiyorlar, tahminimi daha önce de yazmıştım seçime kadar böyle seçmece kağıtlarla endeksi yukarı çeker sonra bir rölantiye geçerler, Nisan Mayıs bu şekilde geçer, TCMB’de yine başkan değişikliği olur mu, olursa yabancıların evet işte bu’dur dedikleri biri mi olur, faiz ne olur, swaplar ve açığa işlemler açılacak mı onu beklerler, istedikleri gibi olursa gelişmekte olan ülkelerde kullanmak üzere ayırdıkları parayı bize getirmeye başlarlar, henüz o para bekletiliyor, asıl ralli o para gelirse olur gibi gözüküyor.

Eklentiler

• IMG_20240219_102712.jpg
    IMG_20240219_102712.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 32
Halka arzlara katılıyor musunuz nabersiniz :)

Bor şekerden 16 lot, Limak çimentodan 35 lot gelmiş bana.
Gelecek arzlarsa Oba makarnacılık (OBAMS) ile Alves kablo (ALVES) imiş. Oba'nın uzun vade daha elde tutulabilir olduğu söylenmiş bugün X'de, ben detaylı incelemedim daha.

Halka arzlar haricinde seçime kadar düzenli takip yapıp bazı hisselerde kar satışı yapmayı planlıyorum. Uzun vadeciyim ama nakit kalmadığı için düşüşlerde biraz toplamak istiyorum o yüzden biraz lot azaltıcam. Hiç gitmeyenler de var hala; Taten enerji, Yayla gıda, Ulu un gibi. Taten birkaç hafta önce canlanmıştı, birkaç kez tavan oldu ama beni kurtarmaya yetmedi :KK70: Prensip olarak zararına satmayacağım dedim, onu uyguluyorum bir yandan da sinir oluyorum :KK70: İlk girişimde bir heyecan aldığım, iyice incelemediğim hisselerdi bana ders oldular. Hani illa çıksın demiyorum ama ne iniyor ne çıkıyorlar. Hareketsizlikleri beni bezdirdi, insan bir testere olur bari o da yok. Tabi çok kötü hisseler değil ama yıldızım barışmadı :KK70:

Halka arzlara katılıyor musunuz nabersiniz :)

Bor şekerden 16 lot, Limak çimentodan 35 lot gelmiş bana.
Gelecek arzlarsa Oba makarnacılık (OBAMS) ile Alves kablo (ALVES) imiş. Oba'nın uzun vade daha elde tutulabilir olduğu söylenmiş bugün X'de, ben detaylı incelemedim daha.

Halka arzlar haricinde seçime kadar düzenli takip yapıp bazı hisselerde kar satışı yapmayı planlıyorum. Uzun vadeciyim ama nakit kalmadığı için düşüşlerde biraz toplamak istiyorum o yüzden biraz lot azaltıcam. Hiç gitmeyenler de var hala; Taten enerji, Yayla gıda, Ulu un gibi. Taten birkaç hafta önce canlanmıştı, birkaç kez tavan oldu ama beni kurtarmaya yetmedi :KK70: Prensip olarak zararına satmayacağım dedim, onu uyguluyorum bir yandan da sinir oluyorum :KK70: İlk girişimde bir heyecan aldığım, iyice incelemediğim hisselerdi bana ders oldular. Hani illa çıksın demiyorum ama ne iniyor ne çıkıyorlar. Hareketsizlikleri beni bezdirdi, insan bir testere olur bari o da yok. Tabi çok kötü hisseler değil ama yıldızım barışmadı :KK70:
ben de sizin gibi zararına satmam prensibi ile devam ediyorum bakalım. halka arzlara giriyorum ama gyo lardan artık uzak duracağım sanırım, hiçbiri yüzümü güldürmedi. taten ise zamanında tavanda satsak bayağı güzel getiriyordu,uzun vade kalsın emerjidir dedim. o zaman getirdiğinin 5 te biri bile değil şimdi verdiği.

X