Boron çamaşır deterjanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kuasar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2018
1.659
7.456
32
Merhaba hanımlar, boron çamaşır deterjanı kullanmaya başladım genel olarak memnunum hiçbir sıkıntım yok fakat sizce gerçekten kimyasal içermiyor mu? İçeriği gerçekten doğal mi ? Bilginiz var mı?

Icegiri temiz hatta instagramda muhendisinoglunun yildizlilar listesinde bende aldim icerigi temiz diye ama beyazlarim yeterince temiz olmuyor hafif sarimtirak cikiyor makineden beyazlar icin baska deterjan dusunuyorum

Icegiri temiz hatta instagramda muhendisinoglunun yildizlilar listesinde bende aldim icerigi temiz diye ama beyazlarim yeterince temiz olmuyor hafif sarimtirak cikiyor makineden beyazlar icin baska deterjan dusunuyorum
Beyazlarim da çok güzel oldu ama ben içine birde Sodamatik atıyorum beyazlara bazende boraks atıyorum.

Butun deterjanlar beni tıkarken boronda hicbirsey olmuyor. Ben çok memnunum. Şimdi sıvısını deneyecegim. Sıvısıda tıkamassa borona omrum boyunca devam.
Evet icinde kimyasal yokmuş. Sosyal medyadaki fenomende öneriyor.

Ben sıvısını beğendim arkadaşımda denedik güzel. Toz halinde olanı bazen erimiyormuş yıkarken çünkü çamaşırlarda kaldı demişti bana sıvı daha iyi.

Toz olanı kullandım.begenmedim temizlemiyor düşük ısıda erimiyor, koyu renklerde leke bırakıyor ,tavsiye etmiyorum

Toz olanını kullandım. Temizlemede bir sorun yaşamadım ancak koku olarak temiz çamaşır hissi vermediğinden başka bir bilinen markayla devam etmeyi istedim. Kalan boronu ben alt iç çamaşırlarında kullanmaya özen gösteriyorum direk vücuda temas eden bölümde kimyasalı düşürelim en azından diye 🙄 hem yüksek ısıda kullanmış oluyroum daha etkili oluyor sanki yüksek ısıda.

Benim için çamaşırlarımı yıkarken deterjanımın temizlemesinin yanı sıra kalıntı bırakmaması da cok önemli. Çünkü ağır metaller çamaşırda kalınca vücutta birikmesine neden oluyor. Birçok hastalığa da sebebiyet veriyor. Bu nedenle içeriğinden dolayı bende, annem de Boron u denedik malesef beğenemedik. Temizlemesi yetersiz. Makineye çamaşırları koyduğum gibi geri aldım. Verdiğim paraya üzülmüştüm şükür ki sonunda aradığım deterjanımı buldum.

Ben çok memnunum. İlk paketi bitiyor. İkincisini alacağım. Doğal diye geçiyor ama daha doğalı ve böyle iyisi var mıdır bilmiyorum

Merhaba hanımlar, boron çamaşır deterjanı kullanmaya başladım genel olarak memnunum hiçbir sıkıntım yok fakat sizce gerçekten kimyasal içermiyor mu? İçeriği gerçekten doğal mi ? Bilginiz var mı?
Ben uzun zamandır kullanıyorum leke çıkarmada çok etkili değil o yüzden daha doğal olduğunu düşünüyorum. Normalde de lekelerin üzerine özel leke çıkarıcı döküyorum ya da bulaşık deterjanı döküyorum sorun olmuyor. Bebeğimin cildi çok hassas özel deterjanı var ama bazen karışıyo bizim camasirlara biseyleri hiç sorun yaşamadım alerji falan

toz hali fazla tozutuyor. alerji vs. durumunuz varsa kullanmayın. sıvı olanı gayet kaliteli

X