Kontakt Lens Bombesiz lens

Gozdems

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2010
1.352
10
Merhabalar kızlar, renkli lensleri çok seviyorum daha önce de çok kez kullanmıştım. Lenslerimde her seferinde sadece tek bir sorun yaşadım o da bombe sorunu. Kızlar yok mu şöyle bildiğiniz, bombesiz bir görünüme sahip olup, gözlerimizi şaşı, pörtlek vs. yapmayacak bir lens?

kesinlikle solotica almalısın diğerleri rainbow tanita tikaram lens onlarıda denemiş biri olarak bende solotica alcam en kısa sürede cnm herkeste çok memnun soloticadan:)doğallık açısındanda en doğalı

Çokk teşekkür ederim tatlım. Aklım baya bi Tanita Tikaram`da kalmıştı ancak, piyasadaki en kalın lensmiş neredeyse :/ ve bombesiz görüneceğini düşünmüyorum. Sanırım, solotica mel alacağim.

ya evet canım tanitada acayip doğal kimse anlamaz lens olduğunu yani öyle diyiiim sana ama kalın ve rahatsız edioo bazen solotica mel kullananlar memnun:KK3:ne demek cnm herzaman yardım istee sen yeterkiii:))

BC deperi 8.7 olmalı
200 den fazla lens seçeneği ile farklı bc değerleri , farklı dia değerleri, geniş renk skalası ve doğal renkleri ile tek kelimeyle mükemmel bir lens markası. asla yanma batma yapmıyor . ben yıllardır bombesiz lens arıyordum sonra pink rabbit ile tanıştım okadar çok beğendim ki neden satmayayım dedim. ve sizlere ulaşılabilir hale getirdim. softlensqueens sitesinden buldum ve tr de ilk kez ben satmaya başladım. sanırım pink rabbit ilk türkiye temsilcisi sayılırım :) .bc değerleri 8.6 ,8.7 ,8.8 ve dia yani çapı 14.0 , 14.2 ,14.5 farklı seçenekler var. gözle bütünleşen ben lensim diye bağırmayan mükemmel ötesi bir lens markası. ben solotica lensler kaldırıldığı için solotica' ya muadil arıyordum ama onun batmayan ve doğal halini buldum. dünyanın en doğal lensleri için sizin de şans vermenizi isterim

X