Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Merhabalar🌺🌸
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
13 Mayıs, Pazartesi günü
Menüm:
Kahvaltı (08:00)
*6 siyah zeytin
*1 dilim beyaz peynir
*1 dilim tam buğday ekmeği
Öğle yemeği (12:00)
*haşlanmış yumurta
*1 dilim tam buğday ekmeği
Akşam yemeği (19:30)
*1 kase mercimek çorbası
*3 köfte
*1 kase yoğurt
Su:2 lt.
Adımlarım:3090 adım

Eklentiler

• 1000038689.jpg
    1000038689.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 6
Rica ederim premenapoz dönemi kadınların kabusu gibi bir dönem ya aşırı regl ya çok az regl Bi görünüp Bi kaybolma annemden biliyorum 6 yıl çalıştım kadın doğum polikliniginde kaç tane bu şikayetlere gelen oldu hatırlamıyorum bile ama patoloji temiz geldiyse korkmayın ilacinizj düzenli alın mutlaka geçmiş olsun tekrar
Çok teşekkür ederim canım,sağolasın, eksik olmayasın Pandora27 Pandora27 :KK19::KK200:💐
Hepimize sağlıklı günler diliyorum.🙏♥️

İmkan olsa aslında akıllı saat alma şansınız olsa yakilan kalori miktarı da ceza yerine geçer. Hareketi her türlü kanitlamis olursunuz.
Bebekler olduğu için bir kereye mahsus 10.000 adım olsun
Bir de bir yere seyahat ettiğinizde kurallara uyamayacaksaniz muhakkak izin alın olur mu 🌹
Teşekkür ederim. Olur söylerim 👍

Sabah kahvaltı etmedim. Eşimin ultrasona aç girmesi gerekiyordu saatini de 3 e almışlar. Alışveriş yapıp geldik 6 gibi kahvaltı ettik.
1 domates
2 yumurta
3 dilim ekmek
Tahin pekmez 1 yemek kaşığı
1 dilim peynir
Fırında Karnabahar patates

2 saat sonra da erişteli çorba yaptım ondan 1 kase içtim
Tartı öncesi geç yemek iyi gelmedi
Adımı da birazdan atıyorum

Merhabalar! Bu grup bayağı aktifmiş. Ne güzel. Ben de 5 sene aradan sonra başlangıç noktama geldim. Buradaki cuma gruplarında süper motiveyle çok güreş kilo vermiştim. Burda başka bir gruba katıldım üç kişiyiz sanırım. Buraya da katılabilir miyim?
Bu sabah itibariyle 72.8 kg. ım. Güze kadar 65 bahara da 54(on sene önceki kilom) e istikrarlı bir şekilde gelmek istiyorum. Çok inatçı ve disiplinliyim. Yaklaşık 1 aydır günlük 1-1,5 saat yürüyüş egzersiz yapıyorum.

Sabah kahvaltı etmedim. Eşimin ultrasona aç girmesi gerekiyordu saatini de 3 e almışlar. Alışveriş yapıp geldik 6 gibi kahvaltı ettik.
1 domates
2 yumurta
3 dilim ekmek
Tahin pekmez 1 yemek kaşığı
1 dilim peynir
Fırında Karnabahar patates

2 saat sonra da erişteli çorba yaptım ondan 1 kase içtim
Tartı öncesi geç yemek iyi gelmedi
Adımı da birazdan atıyorum
Gecmis olsin, acil sifalar dilerim.

Merhabalar! Bu grup bayağı aktifmiş. Ne güzel. Ben de 5 sene aradan sonra başlangıç noktama geldim. Buradaki cuma gruplarında süper motiveyle çok güreş kilo vermiştim. Burda başka bir gruba katıldım üç kişiyiz sanırım. Buraya da katılabilir miyim?
Bu sabah itibariyle 72.8 kg. ım. Güze kadar 65 bahara da 54(on sene önceki kilom) e istikrarlı bir şekilde gelmek istiyorum. Çok inatçı ve disiplinliyim. Yaklaşık 1 aydır günlük 1-1,5 saat yürüyüş egzersiz yapıyorum.
Merhaba hoş geldiniz 🌹 katılabilirsiniz
Disiplinli oluşunuz burası için iyi olur birbirimizden ilham alırız. Hareketli oluşunuz da çok güzel. Adım yarışımız da Dutt Dutt ve Pandora27 Pandora27 hep başı çeker. Oraya da katılırsiniz isterseniz
Yarın tartı günümüz. Tartı fotoğrafıyla boy ve hedef kilonuzu yazarak başlayabilirsiniz 🤗

Kahvaltı 11.00
1 bardak kefir
3 kuru kayısı
2 yk yulaf chia tohumu
Smothie halinde tükettim

13.00 ara öğün
300 cc şekersiz latte
1 yeşil elma
1 tatlı kaşığı pekmez

18.00 akşam yemeği
Tavuk köftesi
Yeşil salata