Anket Birini hayatınızdan çıkartma hakkınız olsa kimi çıkarırdınız?

Birini hayatınızdan çıkartma hakkınız olsa kimi çıkarırdınız?

• Patron

OY: 77 6,2%
  • Üst komşu

OY: 83 6,7%
  • Elti

OY: 92 7,4%
  • OY: 106 8,5%
  • Görümce

OY: 107 8,6%
  • Kayınvalide

OY: 305 24,6%
  • Kardeş

OY: 45 3,6%
  • Diğer

OY: 392 31,6%
  • Gelin

OY: 33 2,7%

• Ankete Katılan
    1.240
Diğer didimmm hani şu arada laf taşıyan denmeyen lafı denmiş gibi huzur bozan şahısları ki zaten engelledim çıkardım da yolda gölgesini görmek bile korkunç ki karşı apartmanda pencereyi açsam görüyom ama allah görümceme sabır versin kendisi görümcemin görümcesi

Görümcem kk de olsa oda soyunu sopunu der di kocayla beraber :KK53::KK53::KK47:

kızlar birinin hayatında herkes problemli ise asıl problemli kendisidir aslında:))))

Dogru soyluyor olabilirsiniz ama insan bazen ayni tiplerden olusan bir ortama dusunce durum oyle olabiliyor yani tek olup tek problemsiz siz olabikiyorsuniz bazi aileler cok problemli oluyor fakat bir tek cocugu cok farkli oluyor ve herkes bu cocuk bu aileden nasil cikmis diyebiliyor.

Ablamı çıkarırım. Hiç var olmayacak şekilde çıkarırdım çünkü şuan yokluğu bile zarar veriyor.

Aynen sana katılıyorum varlığı bile rahatsız ediyor en mutlu günümü dugunumu mahvetti öyle abla olur mu sizce su an pişman olsa kaç yazar çocuğum olmuş yuvami kurmusum ihtiyacım yok Allah ta dusurmesin
Üst komşu
Yıldım resmen :KK47:

Bende yilmak ne kelime çocuğu tam uyutuyorum sandalye iteklemesiyle irkilerek uyanıyor .. Kaç defa uyardım ama nafile ha duvar ha bizim üst komşu hiçbir fark yok aynen devam sandalyeden ne alıp veremiyorlar çözemiyorum yere 7 24 surtecek kadar sabahin5 inde sandalyeyle uyaniyolar:) :)

X