Biri bana bunu nasıl örecegimi anlatabilir mi?

Birkediannesii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.600
799
Kızlar bugün bir iş teklifi aldım.Ayda 1000 tane bundan örmem istendi ama daha önce böyle bi motif hic öremedim.Bunun nasıl örülecegini anlatırsaniz çok sevinirim ☺️

Eklentiler

• IMG-20221110-WA0002.jpg
    IMG-20221110-WA0002.jpg
    100,3 KB · Görüntüleme: 171
Merhaba, örnek gayet basit aslında tığı işi biliyorsanız.
Ortasına standart bir halka yoksa zincir sıkılığınıza göre değişir boyutu, 25-30 arası zincir çekerek halka yapın içini 36 tane zinciri ilmek alarak 3 defada çıkararak doldurun. Diğer sırada 2 defada ilmek alarak çıkardığımız zinciri üçlü grup olunca üçüncü zincire tamamlayın.... Şeklinde

Kolay gelsin.🌸

Merhaba, örnek gayet basit aslında tığı işi biliyorsanız.
Ortasına standart bir halka yoksa zincir sıkılığınıza göre değişir boyutu, 25-30 arası zincir çekerek halka yapın içini 36 tane zinciri ilmek alarak 3 defada çıkararak doldurun. Diğer sırada 2 defada ilmek alarak çıkardığımız zinciri üçlü grup olunca üçüncü zincire tamamlayın.... Şeklinde

Kolay gelsin.🌸
Sizce 1000 tanesi 450 TL ye iyi mi? İpi de kendim alacakmisim çok kararsız kaldım ☺️

Maalesef bu işin piyasası ile ilgili hiç bir fikrim yok. El pratikliği de önemli, bir de bu tarz iş veren yerlerde ücreti ödememe gibi durumların olduğunu da duydum, aman dikkatli olun.
Açıkçası bende pek emin değilim ama bana fiyati az geldi normalde motif başına fiyat verirlermis ama fiyatı da az geldi emek çekeceğim çünkü..1 ay deneyip bakıcam teşekkür ederim 💗

Tanesine fiyt biçin öyle devam edin iplerde Onlara ait olsun. Haa size ait olacaksa Onuda hesaplayın ona göre düzgün elinizin hakkını veren bir fiyat olsun

X