Bira mayası tableti kullananlar var mı ?

kullanalı yaklaşık bir hafta olmuştur sanırım...ilaçın üstünde yetişkinler günde 6 adet kullanmalı yazıyordu ben 3 adetle başladım. Yetişkin birine göre zayıf oldugumdan bünyeme ağır gelmesin diye:KK34: 1hafta içinde iştahımda ve kilomda bir değişiklik olmadı henüz. ama benim gibi halsiz biriyseniz iyi geliyor...benim ilaçımda b12 vitaminide vardı içinde ayrıyetten; bu yüzden olsa gerek sakinleştiriyor insanı, gereksiz bir mutluluk veriyor:KK1:

içersinde b vitaminleri olduğu için sinir sistemine iyi geliyordur:) yaşın kılon kaç bilmiyorum ama 3 tablet az canım solgarınkınde günde 6 tablet diyor gnc de 10-12 tablet düşün:) belki o yüzden etkili olmamış olabilir

içersinde b vitaminleri olduğu için sinir sistemine iyi geliyordur:) yaşın kılon kaç bilmiyorum ama 3 tablet az canım solgarınkınde günde 6 tablet diyor gnc de 10-12 tablet düşün:) belki o yüzden etkili olmamış olabilir

olabilir..bende solgar kullanıorum 43kiloyum bu haftada 6 tane denicem:KK66: bakalım neler olucak:KK70:

Kızlar bir kutunun içinde ne.kadar var ki günde 6 tane içiyorsunuz :KK70: bide fiyatı ne kadar acaba ben ogrenciyim de :)))

Kızlar bir kutunun içinde ne.kadar var ki günde 6 tane içiyorsunuz :KK70: bide fiyatı ne kadar acaba ben ogrenciyim de :)))

canım 250 tabletlik kutusu da var 500 tabletlik kutusu da var..Gnc nin kampanyaları oluyor şuan kampanya yok kampanyasız fiyatı 250 tabletlik olanı:46 95 500 tablet:68 95 kampanya olunca 10 tl farkediyor ve sık sık kampanya yapıyorlar..kampanyayı bekliyorum henüz almadım ben de:)

bende gnc den almak istiyorum ama gnc den nasıl alıyorsunuz? eczaneden mi,internet sitesinden mi? internet sitesi daha pratik geliyor her eczanede yoktur diye düşünüyorum ama internet sitesine güvenemiyorum orijinal ürün müdür diye

canım 250 tabletlik kutusu da var 500 tabletlik kutusu da var..Gnc nin kampanyaları oluyor şuan kampanya yok kampanyasız fiyatı 250 tabletlik olanı:46 95 500 tablet:68 95 kampanya olunca 10 tl farkediyor ve sık sık kampanya yapıyorlar..kampanyayı bekliyorum henüz almadım ben de:)

Bende si..tin şurup aldım hem bütceme uygun hem 8 kilo aldım gecen yıl tekrar bilinçli kullanıcam :) ya açıkcası hersey kaloriye baglı eger iştah açmaksa işlev bu surup bnım işimi görüyor :21: çok hırs yaptım bu defa kesin alıcam ve bırakmıcam :KK1:

Bende si..tin şurup aldım hem bütceme uygun hem 8 kilo aldım gecen yıl tekrar bilinçli kullanıcam :) ya açıkcası hersey kaloriye baglı eger iştah açmaksa işlev bu surup bnım işimi görüyor :21: çok hırs yaptım bu defa kesin alıcam ve bırakmıcam :KK1:

evet canım o şurup çok iyi uyku ve sersemlik yapmazsa daha da ii olucak:) normalde alerji ilacı yan etkisi iştah açmak bende yan etkisi için kullanmıştım. ama benim iştahım yerinde ama kilo alamıorum umarım solgar işe yarar:KK43:
Tüm kilo isteyenler en yakın zamanda kilo alırlar inş:)

bende gnc den almak istiyorum ama gnc den nasıl alıyorsunuz? eczaneden mi,internet sitesinden mi? internet sitesi daha pratik geliyor her eczanede yoktur diye düşünüyorum ama internet sitesine güvenemiyorum orijinal ürün müdür diye

Gnc nin anlaşmalı olduğu eczaneler varmış ama bana hiç denk gelmedi hep solgar önerdiler gnc olmadığı için..Ben de almadım..Gnc nin orijinal sitesi http://www.gnc.com.tr/ bu..Hangi ilde bulunuyorsan siteden bulunduğun ilde mağazası var mı yok mu diye bakabilirsin..Bana uzak olduğu için internetten almak daha uygun geliyor..Kendim gitmeye kalkarsam yol parası kargo ücretinden daha fazla tutuyor

Onu ben de kullandım :) İştahımı açtı kilo aldırdı ama bazen de uykudan yemek yiyecek halim olmuyordu:)Bir de sürekli kullanınca iştah olayı devam etmiyor..İlacın yan etkisi iştah açmak olduğu için ilaca alışınca yan etkileri ortadan kalkıyor maalesef..Ama bira mayasının kilo aldırmak dışında çok faydası varmış saç dökülmesini önlüyormuş,vücudun dışarıdan alamadığı bazı enzimleri vitaminleri üretiyormuş vs bi de ilaç olmadığı için gönül rahatlığıyla kullanabilirim diye düşünüyorum

Ben de kullanıyorum emzirdiğim için. Şimdilik memnunum, sütüm arttı. Diyetisyen eşliğinde kilo vermeye çalışıyorum aynı zamanda. Umarım kilo vermeme engel olmaz.

bence emzirme döneminde kilolarınızı takmayın sütünüzü de olumsuz etkiler zaten uzmanlar emzirerek bayağı bir efor sarfedildiği için hamilelikteki kiloların emzirilerek verileceğini söylüyorlar

Kızlar bende dün GNC nin bira mayası tabletini aldım.Satıcı bana yemeklerden önce 3 er tane al dedi.Nette kimi yemlerden önce için kimide yemeklerden sonra için demiş.Siz nasıl kullanıyosunuz? Yardımcı olursanız sevinirm.

Kızlar bende dün GNC nin bira mayası tabletini aldım.Satıcı bana yemeklerden önce 3 er tane al dedi.Nette kimi yemlerden önce için kimide yemeklerden sonra için demiş.Siz nasıl kullanıyosunuz? Yardımcı olursanız sevinirm.[/Q

ben SOLGAR kullanıorum yemekden sonra alıyorum ikişer tane... bu emziren annelerin süttünü artıkmak için iştah açmaz dediler ama benim 2. haftam iştahım arttı:21: umarım böyle devam eder:KK56: Ne kadar kilo aldıgıma bu ayın sonunda bakıcam umarım kilo almışımdır:26:

nasıl kullandığını anlatır mısın? yemekten sonra mı,günde kaç tane ile başladın,günlük yemeklerinde bir artış yaparak mı başladın?

aynen yani liste verdi doktor günde 4 öğün..hapıda günde 3öğün ana yemeklerden sonra 2şer tane toplam 6 tane alıyorum

bugün dayanamadım tartıldım..2 haftada 1,5 kilo almışım:21:
böyle devam eder inş...

Hımm..ne güzell ben 1 hafta oldu kullanalı ..şimdilik kilo için erken ama inşallah alırım.Peki senin yemende değişiklik oldu mu iştah artırdı mı günde kaç öğün yiyosun?

Hımm..ne güzell ben 1 hafta oldu kullanalı ..şimdilik kilo için erken ama inşallah alırım.Peki senin yemende değişiklik oldu mu iştah artırdı mı günde kaç öğün yiyosun?

ben 4 öğün doyana kadar yiyorum. bende iştah arttı. o kadar iştahlı yiyorum ki karşımda oturan kim varsa o da çok yemeye başlıyor:)
bende 2cm göğüs bölgesinde büyüme oldu. ben normalde alt bölgeme kilo alıyorum, bu ilaçla beraber üst bölgeme kilo almaya başladım. İlaçla mı alakalı acaba. kullanan var mı başkaaa...sizler de benim gibi bel göğüs bölgesinde mi genişleme oldu

ben 4 öğün doyana kadar yiyorum. bende iştah arttı. o kadar iştahlı yiyorum ki karşımda oturan kim varsa o da çok yemeye başlıyor:)
bende 2cm göğüs bölgesinde büyüme oldu. ben normalde alt bölgeme kilo alıyorum, bu ilaçla beraber üst bölgeme kilo almaya başladım. İlaçla mı alakalı acaba. kullanan var mı başkaaa...sizler de benim gibi bel göğüs bölgesinde mi genişleme oldu

canım ben de bugün başladım :) demek orantılı bir şekilde bütün vücuda yayılıyor buna sevindim:) Göğüsleri de büyüttüğü söyleniyor ondan mı acaba üst bölgede ekstra bir genişleme oldu:KK9: bir de ben çok zor yutuyorum tabletleri bayağı sert sende de aynı problem oluyor mu acaba:KK6:

canım ben de bugün başladım :) demek orantılı bir şekilde bütün vücuda yayılıyor buna sevindim:) Göğüsleri de büyüttüğü söyleniyor ondan mı acaba üst bölgede ekstra bir genişleme oldu:KK9: bir de ben çok zor yutuyorum tabletleri bayağı sert sende de aynı problem oluyor mu acaba:KK6:

bende zor yutuyorum canım ama kilo almak için herşey yaparım:) orantılı daha olmadı bu sefer alt bölgesinde değişme olmuyor:) gerçi şimdi bişey söylemek için erken:KK66: sende bakalım nasıl değişimler olucak:KK66: