Bira mayası tableti kullananlar var mı ?

masal88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2013
659
843
Arkadaşlar bira mayasının mucizevi bir etkisi olduğu konuşuluyor bütün forumlarda..B 12 vitamini,protein,çinko ve krom bakımından çok yüksekmiş..Kilo aldırmada,saç dökülmesinde,b 12 vitamin eksikliğinde,emziren bayanlarda süt artırmada kullanılıyormuş..Gnc ve Solgar markalarının ürünü mevcut..İlaç olmadığının özellikle altını çiziyim o yüzden isim verdim..netten araştırırsanız da bir çok doktorun tavsiye ettiğini göreceksiniz..Genelde bir doktor önerirken diğer doktor karşı çıkar ya öyle bir şey görmedim araştırdığımda,bütün doktorlar öneriyor..Ben henüz kullanmadım kullanmayı düşünüyorum ama aramızda kullanan var mı etkileri nasıl merak ediyorum

ben kullandım ve hala kullanıyorum.diyetisyenim tavsiye etti.3ay önce başladım 10kg aldım sayesindew:nazar:

ben kullandım ve hala kullanıyorum.diyetisyenim tavsiye etti.3ay önce başladım 10kg aldım sayesindew:nazar:

cok sevindim canm..peki nasıl bir etki gösteriyor kullandıktan sonra? hangı markanınkını kullanıyorsun bır de kac adet alıyorsun günde..nette araştırdığımda 9-10 tablet kullanıldığını gördüm de sasırdm..gerçi bitkisel bir ürün diyetistenler sağlıklı insanlar için bile öneriyor o yüzden ben de denemek istiyorum ama hangi markanınkını almam lazım

marka vermek sorun olurmu bilmem ama ben solver ürünü kullandım..bana doktorum günde 6tane dedi..3öğün yemeklerden sonra 2şer tane

ama bişey daha;amacınız kilo almaksa tek başına işe yaramaz..öğünlerni aksatmadan yiyceksin günde 4öğün...

marka vermek sorun olurmu bilmem ama ben solver ürünü kullandım..bana doktorum günde 6tane dedi..3öğün yemeklerden sonra 2şer tane

Maşşallah kilo almışsınız.Hala kullanıyomusunz? Benim pek iştahım olmuyo acaba bu tablet iştah açıyo mu? Bide şey sorcam nerden aldınız:)))

İlaç olarak geçmediği için sanırım bir problem olmaz..canm solver olarak hiç duymadm solgar olabilir mi acaba

ama bişey daha;amacınız kilo almaksa tek başına işe yaramaz..öğünlerni aksatmadan yiyceksin günde 4öğün...

Anladım canım..öğünlerim düzenli ama kilo alamıyorum b 12 eksikliğim de var..b vitamini açısından da zengin olduğu için hem gıda takviyesi olarak hem de kilo almak için kullanmak istiyorum

Anladım canım..öğünlerim düzenli ama kilo alamıyorum b 12 eksikliğim de var..b vitamini açısından da zengin olduğu için hem gıda takviyesi olarak hem de kilo almak için kullanmak istiyorum

ewt solgar mış solver nerden çıktıysa..

bende bugun itibarıyle kullanmaya başladım hadi bakalım inş kilo almama yardım olur... bir akrabam eczacı ona sordum yan etkisi yok bi dene dedi:)

bende bugun itibarıyle kullanmaya başladım hadi bakalım inş kilo almama yardım olur... bir akrabam eczacı ona sordum yan etkisi yok bi dene dedi:)

hadi bakalım gelişmeleri bekliyoruz:) kullandıkça da nasıl etkiler gösteriyor yazarsan sevinirz:)

Arkadaşlar bira mayasının mucizevi bir etkisi olduğu konuşuluyor bütün forumlarda..B 12 vitamini,protein,çinko ve krom bakımından çok yüksekmiş..Kilo aldırmada,saç dökülmesinde,b 12 vitamin eksikliğinde,emziren bayanlarda süt artırmada kullanılıyormuş..Gnc ve Solgar markalarının ürünü mevcut..İlaç olmadığının özellikle altını çiziyim o yüzden isim verdim..netten araştırırsanız da bir çok doktorun tavsiye ettiğini göreceksiniz..Genelde bir doktor önerirken diğer doktor karşı çıkar ya öyle bir şey görmedim araştırdığımda,bütün doktorlar öneriyor..Ben henüz kullanmadım kullanmayı düşünüyorum ama aramızda kullanan var mı etkileri nasıl merak ediyorum

Eczanelerde bulabiliriz değil mi ? Hemen almayı düşünüyorum.:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

eczanede var ama gnc nin kampanyaları oluyort ben gnc den alıcam 2-3 günde bir kampanya oluyor

kullanalı yaklaşık bir hafta olmuştur sanırım...ilaçın üstünde yetişkinler günde 6 adet kullanmalı yazıyordu ben 3 adetle başladım. Yetişkin birine göre zayıf oldugumdan bünyeme ağır gelmesin diye:KK34: 1hafta içinde iştahımda ve kilomda bir değişiklik olmadı henüz. ama benim gibi halsiz biriyseniz iyi geliyor...benim ilaçımda b12 vitaminide vardı içinde ayrıyetten; bu yüzden olsa gerek sakinleştiriyor insanı, gereksiz bir mutluluk veriyor:KK1:

Son düzenleme:

nasıl kullandığını anlatır mısın? yemekten sonra mı,günde kaç tane ile başladın,günlük yemeklerinde bir artış yaparak mı başladın?