Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için 3 Fatiha okudum Allah kabul etsin umarım güzel hayırlı bir iş olur🙏🏼

Benim isteğim 1-2 hafta içinde doğumum olacak bebeğimin sağlıklı bir şekilde doğması🤲🏻
Niyetine okudum. Bir de Hz. yunus duası okudum Rabbim su gibi doğum nasip etsin sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah 🤲🏻

Duam Allah bana da hayırlı sağlıklı evlatlarlar nasip etsin. Gördüğüm tüp bebek tedavim olumlu olsun inşallah 🤲🏻

Niyetine okudum. Bir de Hz. yunus duası okudum Rabbim su gibi doğum nasip etsin sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah 🤲🏻

Duam Allah bana da hayırlı sağlıklı evlatlarlar nasip etsin. Gördüğüm tüp bebek tedavim olumlu olsun inşallah 🤲🏻
Okudum kalbimden gecen duaları Rabbim hayırlısı ile kucağını doldursun tez vakitte

Hayırlı kandiller arkadaşlar hepimizin dualarının kabul olması dileği ile bende çatlatma iğnesi oldum bugün ilk ilişkim vardı 1.5 sene oldu banada dua eder misiniz bu ay tutsun inşallah Allahım ne olur yalvarırım bu beraaat gecesi huyu suyu yüzü hürmetine bu ay bende hamile kalayım bebeyim tutsun tedavim işe yaradın amin

3 Fatiha okudum Allah en güzel işi size nasip etsin🤲🏻
Benim niyetim tez vakitte kolaylıkla gönlümden geçen niyetime kavuşmak
Sizin için 3 adet Fatiha okudum Allah dileğinizi kabul eylesin
Benim dileğim de şu an İçimde sıkıntı veren sorunumun hallolması hayırlı olanın en güzeli ile en iyisi ve en huzurlusuyla

Hayırlı kandiller arkadaşlar hepimizin dualarının kabul olması dileği ile bende çatlatma iğnesi oldum bugün ilk ilişkim vardı 1.5 sene oldu banada dua eder misiniz bu ay tutsun inşallah Allahım ne olur yalvarırım bu beraaat gecesi huyu suyu yüzü hürmetine bu ay bende hamile kalayım bebeyim tutsun tedavim işe yaradın amin
Sizin için 3 Fatiha okudum Allah dileğimizin mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine en hayırlı en güzel şekilde kabul etsin

Sizin için okudum. Ücretsiz izne ayrıldım. Rahat bir geçimle, sağlıkla evladım büyürken yanında olmak dileğim..
Çağla hanım dua ettim size Allah kabul etsin.

Bana da sağlıklı bir evlat, mutlu rahat sağlıklı bir gebelik nasip etsin Allah. Tez zamanda eşimin hayırlı kolayından bereketli bir geliri olsun. Borçlarımız ve başımızdaki musibetler bitsin amin

Çağla hanım dua ettim size Allah kabul etsin.

Bana da sağlıklı bir evlat, mutlu rahat sağlıklı bir gebelik nasip etsin Allah. Tez zamanda eşimin hayırlı kolayından bereketli bir geliri olsun. Borçlarımız ve başımızdaki musibetler bitsin amin
Sizin için okudum rabbim bütün dualarınızı kabul etsin inşallah 🤲🏻

benim niyetim rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Tedavim olumlu geçsin inşallah 🤲🏻

Merhaba kızlar, buraya yazan dua isteyen tüm arkadaşlarım için Fatiha okudum Allah gönlümüzde olanı hayırlısıyla versin inşallah benim de şu an çok büyük bir muradım var sabah akşam dua ediyorum kimin duasının kabul olacağı belli olmaz...
Benim için de 1 Fatiha suresi okursanız Allah razı olsun 👌🥰🌺❤❤❤💕💕

Merhaba kızlar, buraya yazan dua isteyen tüm arkadaşlarım için Fatiha okudum Allah gönlümüzde olanı hayırlısıyla versin inşallah benim de şu an çok büyük bir muradım var sabah akşam dua ediyorum kimin duasının kabul olacağı belli olmaz...
Benim için de 1 Fatiha suresi okursanız Allah razı olsun 👌🥰🌺❤❤❤💕💕
Sizin icin dua ettim ve okudum
Allah ne muradiniz varsa tez zamanda kabul etsin🤲🏼 sevincli haberler almayi nasip etsin🤲🏼 Benimde duam tez vakitte saglikli ve kolay bir evlat sahibi olmak🌸

Sizin icin dua ettim ve okudum
Allah ne muradiniz varsa tez zamanda kabul etsin🤲🏼 sevincli haberler almayi nasip etsin🤲🏼 Benimde duam tez vakitte saglikli ve kolay bir evlat sahibi olmak🌸
Sizin niyetiniz için okudum. Allah kabul etsin 🙏...

Benim de dileğim: Ankara Büyükşehir Belediyesi veya Çankaya Belediyesinde, kolaylıkla ve keyifle çalışacağım masabaşı bir pozisyona, hızlıca geçmek...

Sizin niyetiniz için okudum. Allah kabul etsin 🙏...

Benim de dileğim: Ankara Büyükşehir Belediyesi veya Çankaya Belediyesinde, kolaylıkla ve keyifle çalışacağım masabaşı bir pozisyona, hızlıca geçmek...

Okudum, Rabbim kabul etsin.

Benim dilegim sikintilarimin gecmesi, huzur ve dualarimin hayirlisiyla kabulü.❤️

X