Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum Rabbim dileğini kabul etsin inşallah ❤️

Duanizi yazmamissiniz ama Rabbim icinizden gecen dualarinizi hayirlisiyla kabul etsin, sizi sevdiklerinizden ayirmasin, her iki dunyada da mutluluk versin❤️

Benim duam; hayirli, gonlume gore bir evlilik ve helal kazancli, baskalarina faydamin dokunacagi, dunyam ve ahiretim icin faydali bir is. Sevdiklerimin sagligi, mutlulugu. :)

Okudum, Rabbim kabul etsin inşallah.
Bebeğimizi vaktinde, sağlıkla kucağımıza alıp, büyütmek dileğim

Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza evlat nasip etsin. Siz de benim yarın ki bir isim için önündeki engellerin kalkması için dua eder misiniz ?
Bu konu için size dua ettim Allah kabul etsin.

Benim duamda:
Allahtan eşimin borçlarını hızlıca kapatmasını, huzurlu bir evlilik hayatını, sağlıklı, hayırlı bir evlada sahip olmayı ve mutlu, sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etmesini istiyorum. Amin

Bu konu için size dua ettim Allah kabul etsin.

Benim duamda:
Allahtan eşimin borçlarını hızlıca kapatmasını, huzurlu bir evlilik hayatını, sağlıklı, hayırlı bir evlada sahip olmayı ve mutlu, sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etmesini istiyorum. Amin
Allah razı olsun.Okudum. Allah hayırlısıyla duanı kabul etsin.🤲

Okudum, Rabbim kalbinizdeki duayi kabul etsin. Sevdiklerinizle iki dunyada da ayirmasin🌸

Benim duam; bu mubarek gunde sikintilarimdan arinmak, gonlumdeki dualarimin tezden, hayirlisiyla, kolaylikla kabul olmasi🤲🏼❤️
okudum. Allah’ım tezden hemencecik ve çoook kolay bi şekilde gönlünüzdeki duaları kabul etsin. hiçbi sıkıntınız kalmasın gönlünüz ferahlık dolsunn aminnn

Allah'ım hemen tez vakitte hayırlı kolaylıkla göz aydınlığı bir eş göndersin bana . Beni o kadar çok sevsin ki bende onu çok seveyim hemen tez vakitte tanışayim. Her sey cok kolay ve hayırlı bir sekilde gerceklessin(nişan, evlilik) beni hiç uzmesin cok guvensin. Bende ona cok guveneyim. Boyu uzun olsun ben cok uzunum cunku. Birlikte gezelim eglenelim ve cocuklarimiz olsun .Hem bu dunyada hem diger dunyada birlikte cok mutlu olalim.nolur dua edin😞

okudum. Allah’ım tezden hemencecik ve çoook kolay bi şekilde gönlünüzdeki duaları kabul etsin. hiçbi sıkıntınız kalmasın gönlünüz ferahlık dolsunn aminnn

Allah'ım hemen tez vakitte hayırlı kolaylıkla göz aydınlığı bir eş göndersin bana . Beni o kadar çok sevsin ki bende onu çok seveyim hemen tez vakitte tanışayim. Her sey cok kolay ve hayırlı bir sekilde gerceklessin(nişan, evlilik) beni hiç uzmesin cok guvensin. Bende ona cok guveneyim. Boyu uzun olsun ben cok uzunum cunku. Birlikte gezelim eglenelim ve cocuklarimiz olsun .Hem bu dunyada hem diger dunyada birlikte cok mutlu olalim.nolur dua edin😞
P pandayim niyetine okudum ne güzel ayrıntılı dua etmissin. Kandil günü Rabbim Mucib ismiyle kanul etsin inşallah.

Benim niyetim: Tez vakitte hayırlı bir eş hayırlı bir yuva kurmak. Rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eylesin inşallah.

P pandayim niyetine okudum ne güzel ayrıntılı dua etmissin. Kandil günü Rabbim Mucib ismiyle kanul etsin inşallah.

Benim niyetim: Tez vakitte hayırlı bir eş hayırlı bir yuva kurmak. Rabbim gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eylesin inşallah.
Sizin için 3 Fatiha okudum Rabbim hayırlı bir eş hayırlı bir yuva nasip etsin inşaallah 🌸

Benim niyetim Rabbimden hayırlı güzel bir iş nasip etmesi🌸

Sizin için 3 Fatiha okudum Rabbim hayırlı bir eş hayırlı bir yuva nasip etsin inşaallah 🌸

Benim niyetim Rabbimden hayırlı güzel bir iş nasip etmesi🌸

Okudum, Rabbim kisa zamanda, kolaylikla kabul etsin🤲🏼.

Ben sinavimin bu ara cok cetinlestigini hissediyorum, Rabbimden once daha zor durumda olanlari, sonrasinda da beni bir an evvel kurtarmasini, kalbime sakinlik, ferahlik vermesini istiyorum🤲🏼

Ben sinavimin bu ara cok cetinlestigini hissediyorum, Rabbimden once daha zor durumda olanlari, sonrasinda da beni bir an evvel kurtarmasini, kalbime sakinlik, ferahlik vermesini istiyorum🤲🏼
Duanızı ettim Allah kabul etsin.

Ben de mutlu sağlıklı bir hamilelik, hayırlı evlat diliyorum. Tez zamanda eşim borçlarını bitirsin, huzurlu bir evliliğim olsun inşallah

Allah gönlündeki muradını versin tez zamanda dileklerin kabul olsun inşl . okudum .
Rabbim sıkıntılarınızı gidersin, ömrünüzü huzura, berekete, mutluluğa çevirsin. Gönlünüzde olanlar güzellikle, mutlulukla, huzurla önünüze gelsin. İman üzerine daim olmayı ve iman ile bu dünyadan huzura gitmeyi nasip etsin mevlam. Amin.

Duanızı ettim Allah kabul etsin.

Ben de mutlu sağlıklı bir hamilelik, hayırlı evlat diliyorum. Tez zamanda eşim borçlarını bitirsin, huzurlu bir evliliğim olsun inşallah
Rabbim sağlıkla, huzurla, mutlulukla evladınızı kucağınıza almayı ve yine sağlıkla, huzurla imanlı, iyi bir insan yetiştirmeyi nasip etsin. Amin. Sizin içinde okudum.

Sizin içinde okudum.

Rabbim sıkıntılarınızı gidersin, tüm dertlerinizi feraha kavuştursun. Ömrünüzü yönünü mutluluğa, huzura, berekete çevirsin.

Okudum, Allahim iki dunya mutlulugu versin, kalbinizdeki duanizi kabul etsin.

Ben sikintilarimdan kurtulmak ve kalbimdeki dualarimin kabulü icin dua istiyorum🤲🏼❤️
Sizin için 3 Fatiha suresi okudum Rabbim sizi feraha çıkarsın kalbinizden geçenleri nasip etsin inşaallah 🌸🥰

Benim niyetim hayırlı bir iş kapısı açılması için 🌸

Sizin için 3 Fatiha suresi okudum Rabbim sizi feraha çıkarsın kalbinizden geçenleri nasip etsin inşaallah 🌸🥰

Benim niyetim hayırlı bir iş kapısı açılması için 🌸
Sizin için 3 Fatiha okudum Allah kabul etsin umarım güzel hayırlı bir iş olur🙏🏼

Benim isteğim 1-2 hafta içinde doğumum olacak bebeğimin sağlıklı bir şekilde doğması🤲🏻

X