Bir genç bayani sevindirmek istermisiniz?

gelinliğimi almadılar bana ve içimde uktedir.ben istemiştim tamam dediler ama ...keşke olsa hemen verirdim.ama yapılabilecek başka bişey varsa yardımcı olurum.

slm canim benim gelinligim var eski degil 1senelik ama begenerek almistim bende 50kiloydum (1senede 5kilo aldim suan55 maalesef) boyumda 166gibi ben avusturyadayim yani nasil olacak gelinlik bulabildinizmi bulamadiysaniz haber ver benimkini göndermek isterim

ya benim gelinliğim var ama..eşim ne der bilemiyorum..giymediğim bişey ama...tanımıyoruz diye sıkıntı yaratabilir..ümitlendirmek istemem..ama bi konuşayım..ikna edebilirsem yardımcı olmak isterim...
ama yanlış anlaşılmasın kimseyi heveslendirmek değil niyetim..48 kiloydum gerçi ben ama 1,65 de boyum vardı..acaba olur mu bir de o var...

canım sen eşinle konuş bakalım nediyecek ona göre hareket ederiz artık.yinede teşekkür ederim ilğilendiğin için.

canım ankarada olsa gönder ama istanbul olmaz diyor..ne yapacağız gelinliği diyorum ben damatlığımı veriyormuyum hem neye güveneceksin diyor...
ya geri yollamazsa diyor...nasıl ikna ederim bilmiyorum..birde bi arkadaşa vermiştim bi kere çok kötü geri getirdiler...onu söylüyor..çok üzgünüm..........

ben gelinliğimi verebilirim.ama 60 kiloya uyumlu benim gelinliğim.bide straplez hayatta olmazki..
oynatmak da istemiyorum açıkçası ölçüleriyle..
nasıl yapsakki

canım özelden mesajlasabilirsiniz.
sanırım konu sahibi arkadaş su an sitede değil
gelince görür ve irtibata geçer muhakkak Şeniz

arkadaşlar herkezin fikrine saygı duyuyorum mavili yinede teşekürler.eşine sormuşsun yinede.cewabı olumsuzda olsa yinede şansını denemişsin sana kalsa eminim werirdin.sağol yinede.umarım bulucaz arkadaşlar geç olsun güç olmasın .ben hala umutluyum bulacağızzzzzzzzzzzzzz....

canım ya gerçekten çok üzüldüm eğer isterse ben gelinliğimi seve seve yollarım ama beğenirmi bilemem ben 8 sene önce evlenmiştim yani gelinliğim biraz eski model ama yenidir ölçülerimizde aynı bende evlendiğimde 50 kiloydum eğer isterseniz yardımcı olurum...

pamukchuwali....vermek zorunda kalmis gibi konusuyorsun?

Cok acil oldugundanmi verdin, yoksa dügüne vakit kisa diyemi?? tuhaf olur...senin üzerinde olan eltininde üzerinde...

kafamçokkarıştı

zorunda kaldım..kaynım bizim düğünden 2 gün sonra kız kaçırdı.
anlatıcaktım ama sanırım hazır değilim hala...senağlama

Gecmis olsun gülüm...bende onun gibi birsey tahmin ettim...yoksa gelinligini nerden vermek zorunda kalsinki diye düsünüp durdum...! Tüh yaaaa...onlarinda hakkinda Hayirlisi!!

Gelinliğimi saklamayı düşünüyordum ama düşünmüyorum artık.
Yalnız benim gelinlik bahsettiğiniz arkadaşa uymaz ne yazık ki , bende boy 1.72 bedenimde 38 (di).
Bel kısmı kalçaya kadar dar iniyor ve de , kısaltmaya kalkışılırsa model ölür.

ya aslında tam benim ölçülerimde. henüz evleneli de 2 ay oldu. yani modası da geçememiştir. ama gelinliğim düğün akşamı dağıttığımız maytabın yere atılması sonucu etek ucu yandı. şimdi öylee duruyor. keşke sağlam olaydı da gönderseydim. :KK43:(

iyi güzelde ailelerin haberi olmadan yapılan bu işler nereye kadar gider.

gelinlik kiralayacak parası bile yoksa bu evlilik ne kadar gider

annenin babanın istemediği evlilikler birde yokluk varsa maalesef sonu kötü oluyor hoş maddi sorun olmasa bile kaynana gelini istemezse yinede o evlilik bir şekilde iflas ediyor.

Allah yardımcıları olsun..

X