Bir genç bayani sevindirmek istermisiniz?

nanacxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
46
0
Arkadaşlar en yakın arkadaşıma yardım etmek istiyorum.umarım bana yardımcı olursunuz.arkadaşım 1 ay önce evlendi.evlendi ama sadece nikah oldu maalesef gelinlik giyemedi.çünküü evliliği çok acele olması gerekiyordu.yani kısacası onlarınki çok uzun hikaye.özetlersem kızın annesi yok babası başka kadınla evli.tek çocuk yani kız sahipsiz.oğlanın aileside çok tutucu.kızı baştan beri istemiyolar ayırmak içinde her yolu deniyolar.velhasıl bunlarda kendi göbeklerini kendileri kestiler ve nikahlandılar.resmi nikah yani.gelelim asıl konuya arkadaşım çok üzülüyor gelinlik bile giyemedim diye.benimde gelinliğim kiralıktı .olsaydı verecektim ama olmadı.sizlerden ricam kendine ait gelinliği olan arkadaşlar bana yardım edermisiniz.dolabınızda tutacağınıza bana yollayın kargoyla ist büyükçekmecede oturuyorum.arkadaşıma giydirmek istiyorum sadece giyinicek ve fotoğraf çekilecek tek istediği bu.sonra aldığımız gibi tekrar sizlere geri yollayacağım.umarım bana yardım edersiniz.inanın şu mübarak 3 aylarda çok sevaba girersiniz.bir genç kız için gelinlik çok önemli çünkü bu arada arkadaşım 50 kilo.1.60 boyunda.umarım yardım edersiniz.

canim benim cok üzüldüm ya

dügünüm olmadi ve dolayisiyla gelinligimde yok ama olsaydi yardim etmeyi cok isterdim.

umarim hayir sever bir ablamiz cikar cok sevinirim gercekten

Benim gelinligim var , vermek isterim ama, sanirim simdikki modaya uygun degildir cünkü 10 senelik, ve boyutlari uymaz diye düsünüyorum, beden 36-38 dir, boy 1,73, baya fark var.
Yoksa seve seve.
Kiralik gelinlikler ne kadar orda?
Belki aramizda para toplayip bi gelinlik kiraliya biliriz, olmazmi?

canım ben de çok duygulandım şimdi.keşke evlenmiş olsaydım etrafımda da yok ki öyle arkadaşlarım,ama aklımızda olsun.umarım gelinliği uyan bir arkadaşımız çıkar

BENİMDE GELİNLİĞİM KENDİMİN kilom 55 ama düğünde 50ydim boyum 1,65 gayette güsel gelinliğim arzu edersen gönderebilirmm..

off off olsa da bende göndersem yaa senağlama
sadece üstü var açık giyer mi straplez benimki
altını bulabilirsen ..
düşünmen çok güzel bişey Allah senin gibilerini karsılaştırsın

Ben baya iri ve uzunum arkadaşınıza göre.:1no2:Aynı boylarda olsaydık seve seve şu an yollardım gelinliğimi:çok üzgünüm:

arkadaşlar allah hepinizden razı olsun inanın beni çok duygulandırdınız .çok sağolun .nnilüfern arkadaşım gelinliğim olur demişsin özelden iletişim kuralım..hayırlısı işalllah olur..nediyim alllah hepinizi bekarları dünyanın en güzel gelini olmayı nasip etsin evli olanlarıda dünyanın en mutlu eşi etsin çok sağolun.

ay okurken şurama bisiyler dizildi senağlama
ben evli değilim ama evli arkadaşlarım var
birininki olmaz da diğerine bir sorayim
inşallah gerçek olur hayali, canım benim yaaa :1no2:

Ben gelinliğim 36 bedendi boyumda 172 sanırım boyu çok uzun gelir:çok üzgünüm:
Yoksa seve seve verirdima.s.

annem bi hayırkuruluşunda çalişiyo eger bagış yapan ve durumu olmayan biri olursa o gelinlikleri yolluyolar
arayıp sorucam şimdi eger ölcülere uyan var ve düzgünse arkadasina yollamalarini isticem

benim gelinligim var ama biraz eski 3 sene once giydim 55 kiloydum ( uc sene once ) 1 65 boyum olursa bende ist oturuyorum bana ozelden mesaj atabilirsin isterseniz

ben de gödermeyi çok isterdim ama bedenlerimiz çok farklı:1no2:
eminim uygun bir gelinlik bulunacaktır:Saruboceq:

çok teşekkür ederim arkadaşlar umarım denk gelen bir gelinlik buluruz ilğinize tekrar tekrar teşekkür ederim.e

arkadaşlar aslında gelinliğin boyu okadarda önemli değil.sonuçta düğün olmayacak sadece fotoğraf stütyosuna gidilip resim çekilecek.yani gelinlik boyuna takılmayın önemli olan bedenin uyması.arkadaşım 50 kilo.aklınızda olsun yine hatırlatıyım dedim.

X