bir bakar mısınız?

birdertlibasim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2023
78
89
herkese merhaba. benim gözlerimin dış kenarları bir tık aşağı bakıyor. bakışlarımı falan çok etkiliyor çok rahatsız ediyor beni. böyle bir estetik işlem var mi ben araştırdım ama bulamadım.

Badem göz ameliyatıyla aynı etki olmaz mı acaba? şöyle bi video çıkmıştı karşıma sorunuzu okuyunca geçmişten aradım buldum, eski halinde göz kenarları daha aşağıya bakıyor ama çektirince düzelmiş.

herkese merhaba. benim gözlerimin dış kenarları bir tık aşağı bakıyor. bakışlarımı falan çok etkiliyor çok rahatsız ediyor beni. böyle bir estetik işlem var mi ben araştırdım ama bulamadım.

Yüz yogası denediniz mi öncelikle ? Estetik işlem olarak soruyorsanız, ameliyatsız kaş kaldırma işlemleri de etkili olabilir.

Yüz yogası denediniz mi öncelikle ? Estetik işlem olarak soruyorsanız, ameliyatsız kaş kaldırma işlemleri de etkili olabilir.
yüz yogasını bıraktığın zaman hemen eski haline dönüyor yüz. o kadar iradeli değilim maalesef bu konularda, kalıcı bir çözüm arıyorum. kaşlarımla gözlerimin arası geniş o yüzden kaş kaldırma olur mu bilemedim

yüz yogasını bıraktığın zaman hemen eski haline dönüyor yüz. o kadar iradeli değilim maalesef bu konularda, kalıcı bir çözüm arıyorum. kaşlarımla gözlerimin arası geniş o yüzden kaş kaldırma olur mu bilemedim
En etkili cozumu endoscopic sakak germe. Yalniz eger gozleriniz iri delise yana dogru degil de hafif yukari dogru kaldirin

Temporal dolgu hem kaz ayaklarını yok ediyor hem de kaşların uçlarını yukarı kaldırıyor, tabi doktorun mahareti çok önemli
Evet aslinda mantikli. Diger bolgelere cesaret edemem dolgu kayiyor diye ama sakak bolgesi cok uygun bence. Dolgu zamanla kaysa bile en cok ust yanaga dogru kayar ki o bolgedede dolgunluk guzel duruyor. Siz sakak bolgesine yapiyorsunuz sanirim. Doktorunuz kim ?

Evet aslinda mantikli. Diger bolgelere cesaret edemem dolgu kayiyor diye ama sakak bolgesi cok uygun bence. Dolgu zamanla kaysa bile en cok ust yanaga dogru kayar ki o bolgedede dolgunluk guzel duruyor. Siz sakak bolgesine yapiyorsunuz sanirim. Doktorunuz kim ?
Bi kez yaptırdım evet.
Bence botoksa alternatif…
Hem botoks gibi 2 ayda da geçmiyor.
Ankaradayım ben

arkadaşlar bir şey daha sorayım, bir estetik doktoruna muayene oluştum gıdı liposuction için. bana çenem geride olduğu için gıdığım varmış gibi gözüktüğünü çene ameliyatı olmadan düzelmeyeceğini söyledi. çene ameliyatını da izlemiş bulundum çok korkunç bence hem ameliyat hem de sonraki süreç. bunun başka çözümü var mı bildiğiniz?

merhaba ben bundan hemen hemen 1 ay önce kaş arama dolgu ve göz çevreme botoks yaptırdım. Ancak 10 gün sonra çok fazla göz kuruluğu, gözde ağırlaşma, gözün içinde sanki su varmış gibi olma ve bulanık görme, yanma olmaya başladı. Doktora gittim gözlerin aşırı kuru dedi aklıma botokstan olacağı gelmedi. Ve gözümün içinde sanki sıvı varmış gibi hissediyorum. sürekli içinde oynayan cisimler var. Ve tabi bende korkup dolgu eritme yaptırdım sinire bası yapıyordur diye o da 1 hafta oldu ama hala korkuyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı? Botokstan mı yoksa gözüme dolgu mu kaçtı? Kör olmaktan korkuyorum. Zaten hastalık hastası gibiyim bu durumda beni çok geriyor. Göz doktoru bir şey yok dedi ama sanki göz şikayetim artıyor gibi.

X