Güneş Kremleri Bildiğiniz en iyi güneş koruyucu krem ?

Güneş kremleri, bronzlaşma
mrb lar kızlar ben yüzüme lazer epilasyon yaptırmamdan dolayı doktorumun önerisi ile hamilton un fondotenli olan güneş kremini kullanıyorum ve çok da memnunum hem güneşten koruyor hem de cilde hoş bir renk veriyor...

kesinlikle heliocare...uvb ve uva koruyucu 90faktör yüz icin olanı.ben 1 yıl aralıksız kullandım.cilt tonunu düGğnleştirici etkisi var ve bitkisel kökenli.sadece eczane de satılıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Shiseido spf50, aşırı beyaz tenliyim asla bronzlasmam çünkü bu benim için bir intihar yani, neyse bugüne kadar day long kullandım berbatti vichy güzeldi ama çok koruduğunu hissetmedim yine de tekrar tekrar aldım sonra biotherm aldım o çok güzeldi ancak yüzüm alısmasın diye (2 yıl kullandım) shiseido aldım shiseido bugüne kadar gördüğüm en iyi koruyucu yüzümü jelle yıkıyorum öyle zar zor çıkıyor harika bir şey ve cok iyi bir makyaj bazı.

Kızlar merhaba,

Bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum;
Annemin cildi çok acık renk benim tam tersime beyaz tenli renkli gözlü bir hatun ve cildi güneşe cıktığında cok kızarıyor yazları tatillerde falan doya doya güneşlenemezdi hiçbir zaman hep yüksek faktörlü koruyucu kremler aldı kullandı ama bu yıl daha iyi krem var mıdır diye soru bende kızlara bir danışayım dedim :)
Var mı gercekten güneşten koruyan yanmasını engelleyecek bir krem fiyat önemli değil zaten aranızda kullanan ve memnun kalan varsa markası ile birlikte belirtirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler

canım bende aynı dertten muzdariptim.taaaaki sebamed 50 faktöre kadar.tavsiye ederim.artık tatillerim kabusa dönüşmekten kurtuldu.
tatilde bu güneş yanığından şemsiyenin altından çıkmamama rağmen vücudum su toplamştı.yemeğe geçtiğimizde masada bayılmışım gözümü hastanede açtım.o derece çektim yani.sebamed denesin ama 50 faktör ve 2 3 saatte bi sürsün.ve tatilde ilk 2 3 gün güneşten sakınsın.sonrasında zaten sıkıntı olmuyor

Solante Acnes Sun Care Lotion Spf 50+ 150 ml kullanıyorum ben çok memnunum hem güneşe karşı aynı zamanda sivilcere karşı koruyor. Doktorum tavsiye etmişti.

merhaba kızlar, ben avene aşırı hassas ciltler için 50+ spf güneş kremi kullanıyorum.mineralli bir krem hassas ciltlere göre olduğu için bu çok normal.açıkcası çok memnunum, eskiden güneşe çıkınca yüzümde sivilce benzeri pıtırcıklar oluşurdu ve sürekli kızarıklık sorunum olurdu. güneş kreminden sonra yüzümdeki o kabarıklar gitti, kızarıklık sorunumsa azaldı . ben karma ciltliyim t bölgem yağlı ama çok aşırı değil, yanaklarımsa normaldir. avene hakkında merak ettikleriniz varsa bana mesaj atabilirsin yardımcı olurum :)

daylong derim...piyasada en etkilisi...cilt kanseri tedavisinde kullanılıyormuş...eczanelerde satılıyor...

benim cildim çok hassas beyaz tenliyim en ufak şeyden etkileniyorum yazın parfüm felan da kullanamıyorm pek o yüzden garnier ya da nivea tavsiye ederim ben garnier kullanmıştım hem yanıp esmer olmayı sevmezdim hemde acısına dayanamazdım güzel bir koruyucu 50 + faktörlüsünü al :)

ben beyaz tenli ve oldukça hassas ciltliyim. seçimimi avene lait 50+ dan yana kullandım çünkü mineral yapılı bu hassas ciltler için olduğundan ve evet alerjiye yol açmadı ben memnunum çok az miktarı yetiyor zaten. yüzde mineralden dolayı herhalde bi beyazlık veriyor ama ben zaten beyaz olduğum için sırıtmıyor ama buğday tenli birisi kullanınca nasıl olur bilemem

Arkadaşlar güneş koruyucu krem için mutlaka bir cilt doktoruna görünün derim. Çünkü hangi cilde kaç faktör güneş kremi uygun doktorunuz söyler. Tabi markalar ayrı bir önem taşıyor. Özellikle cilt hastalığınız varsa parfümlü güneş koruyucu krem tercih etmeyiniz.

Marka seçimi için .... markalardan bahsetmiş bir de siz bakın derim...

Son düzenleyen: Moderatör:
X