Güneş Kremleri Bildiğiniz en iyi güneş koruyucu krem ?

Güneş kremleri, bronzlaşma
Geçen yıl vichi güneş kremini aldım memnunum ama bitmedi kapak açıldıktan sonra 1 yıl içinde tüketin deniyor bu ticari için olabilir mi iszce kullansam yan etkisi olur mu?

Bioderma akn mat spf 30 nasıl bir ürün bilginiz varmı ?sivilce yapıyor mu ? bide güneş koruyucular cilde zarar verirmi kimyasallar var sonuçta hiç kullanmadan pek bilgim yok
Benimde gunes koruyucu yaz kis kullandigim bir urun zaten dikkat edersen butun dermataloglar estetisyenler gunes koruyucu kullanin diyorlar.Ama az once bir yerde gunes kremlerinin tuylenme yaptigini okuyunca korktum acikcasi

ben bioderma kullandım geçen yaz korumasından memnun kaldım ancak tüpün kenarı kuruma yapıyordu yüzümde de kalıp gibiymiş bi his veriyordu.bu kez avene aldım varlığı hiç belli değil şimdilik memnunum :21:

Sebamed, roc, solante ürünlerinden sonra bu sene avene in koruyucusuna geçtim de rahatladım. Özellikle minik olanı çok beğeniyorum üzerine rahatça makyaj yapabiliyorum. Solante ise korumada iyi olsa bile üzerine makyaj yaptığımda cildim pul pul oluyor, ağız kenarlarım falan kuruyordu...

Arkadaslar benimde cildim yagli (ozellikle t bolgesi) vich ve avene kulllandim. Ama ozellikle cene ve burun kenarlarimdaki minik sivilcelerden kurtulamadim. Hamiltonun Losyon formunda olan gunes Koruyucusu onerildi, karar veremedim. 30 faktorlu fondoten etkili olanimi almali yoksa 50 faktorlu normal yuz icin olanimi almak lazim. Blgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

Sebamed, roc, solante ürünlerinden sonra bu sene avene in koruyucusuna geçtim de rahatladım. Özellikle minik olanı çok beğeniyorum üzerine rahatça makyaj yapabiliyorum. Solante ise korumada iyi olsa bile üzerine makyaj yaptığımda cildim pul pul oluyor, ağız kenarlarım falan kuruyordu...

avenenin güneş koruyucusunun tam adını yazabilir misiniz?

Mrblar bazı ınt sıtelerınde 5 adet avene gunes kremı 69 felan yazıyor acaba urunler sahtemıdır guvenebılır mıyım? hatta sıte adı veremıyorum sanıtım g le baslayan unlu bı sıte sahtemı yolarlar yoksa?

X