Beyaz esya yuzunden bana bagirdi?

Ben haksiz demiyorum ben yanlis bilip yanlis konusmusum evet ama bu kadar bagirilir mi dovecekti neredeyse insan gibi deseydi ben suan alamam butcemi ona gore ayarlamadim diye basim ustune ya
Anladım. Sinirlenmesi normal ama sinirlendiğinde verdigi tepki, hali ve tavırı çok önemli tabi ki. En yakın zamanda yüzyüze buluşup bu konuyu konuşmalısınız.

Oyle bir bagirdi ki suan seni goresim yok vs falan dedim noluyor ya ne alaka
Bu arada evin yarı parasını da sen ver o zaman demesi baya saçma olmuş. Evi siz evlenmeden once aldığı için kusura bakmasin ama o ev üzerinde bir hakkınız olmayacak. Eğer evlendikten sonra kredi odemelerine yardimci olmayi dusunuyorsanız bunu da hesaba katın 🤷‍♀️

Bu arada evin yarı parasını da sen ver o zaman demesi baya saçma olmuş. Evi siz evlenmeden once aldığı için kusura bakmasin ama o ev üzerinde bir hakkınız olmayacak. Eğer evlendikten sonra kredi odemelerine yardimci olmayi dusunuyorsanız bunu da hesaba katın 🤷‍♀️
Ya ben her seye yardimci olurum hic onemli degil paraninda lafini yapmam ama vallahi cok doldum su surecte her seye beni dusunmek zorunda birakti beynim zaten allak bullak tek yaptigi ev almak dugun yapmak o masrafa girmesin diye nisanligimi bile kiraladim bende bilirdim aldirmasini her seyi. Tek bir seyi yanlis bilip yanlis konustum de bu tepki gosterilmez

Bizde de beyaz eşyayı biz alırız mesela.

Nisanliniz sinirlenmekte haklı bence son dakika söylenmez bu işler o ev aldıysa siz de eşyalara yardımcı olun tabi size bağırıp çağırma hakkini vermez.

X