Beta hcg sonucu

En önemli şey motivasyon ve tevekkül 😊❤️ Rabbim nasip edecekse bu bebek kim ne derse desin benimle olacak. Rabbim nasip etmeyecekse doktorlar çok sağlıklı dese dahi bebeğim bizimle olmayacak, inancıyla bakarsak stresimiz azalır🤗❤️ Ol diyen de O, yaşatanda o. Bize kalan sadece önce kendimize sonrada Rabbimizin emanetine iyi bakmaya çalışmak🤗❤️
Yaaa çok teşekkür ederim aynen inşallah hepimizin istediği gönlümüzden geçen herşey olur hayırlısıyla🥰

Ama adet gördüm normal adet kanaması bu normal mi anlamadım
Selamlar bende aynı sorunu yaşıyorum. Adetim iki gün önce geldi normalde çok ağrılı geçer ve 7 gün sürer ama hiç ağrım olmadı ve 2,5 gün sürdü kahve leke ile neredeyse bitti. Ablamda aynı şekilde 3 gün adet görüp yiyenime hamile kalmıştı. Adetim bu ay garipleşimce şüphelendim. Sizce ihtimal var mıdır? Sizde durum ne şuan

Selamlar bende aynı sorunu yaşıyorum. Adetim iki gün önce geldi normalde çok ağrılı geçer ve 7 gün sürer ama hiç ağrım olmadı ve 2,5 gün sürdü kahve leke ile neredeyse bitti. Ablamda aynı şekilde 3 gün adet görüp yiyenime hamile kalmıştı. Adetim bu ay garipleşimce şüphelendim. Sizce ihtimal var mıdır? Sizde durum ne şuan
Mutlaka test yapın hamile olama ihtimaliniz çok yüksek

Şuan da şüphede. Ne yok diyebiliriz ne var diyebiliriz ama her şeyi regl belirleyecek 🤗 Eğer regl olmadıysanız değer artabilir. Ya da bundan sonra bir kanama gerçekleşirse kimyasala dönebilir. Sabırla bekleyelim ❤️ kendinizi ne, GEBE DEĞİLİM düşüncesiyle üzün, ne de KESİN GEBEYİM UMUDUYLA hayal kırıklığına zemin hazırlatmayın. 🤗❤️
Yorumunuz için teşekkür ederim ama değilmişim ben yanılmışım 🥹çünkü normal regl gördüm yani mümkün değildi olmuş olsa bile gitmiş çoktan

X