Bta hcg 3.69 hamilemiyim

arinesyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2024
4
4
23
Adetime 1 hafta kala dayanamayıp beta hcg yaptım sonuç 3,69 çıktı hamilemiyim bilgisi olan varmı

Adet gününüzü bekleyin tekrar kan verin bence biraz erken davranmışsınız. Olabilir de olmayabilir de çünkü 5 ve üzeri hamilelik şüphesine giriyor.

Kızlar merhaba dün kan verdim 2.48 çıktı adetime 1 hafta var bol sivilcelenme kasık ağrısı ve sık idrar yaşıyorum yükselme durumu var mı

Kızlar merhaba dün kan verdim 2.48 çıktı adetime 1 hafta var bol sivilcelenme kasık ağrısı ve sık idrar yaşıyorum yükselme durumu var mı
Sizinkide aynı durumda yükseledebilir yükselmeyedebilir. Hamilelik belirtileri de regl belirtileriyle aynı oluyor. Hatanız adet tarihiniz gelmeden kan veriyor olmanız. Benim gebeliğim adetimin 4. Gününde çıktı. Herkesin ki bir olmuyor evet ama kesin sonuç almak için acele etmemek gerekiyor. Adetinizi bekleyin 1-2 gecikme olunca tekrar kan verin ya da test yapın

Sizinkide aynı durumda yükseledebilir yükselmeyedebilir. Hamilelik belirtileri de regl belirtileriyle aynı oluyor. Hatanız adet tarihiniz gelmeden kan veriyor olmanız. Benim gebeliğim adetimin 4. Gününde çıktı. Herkesin ki bir olmuyor evet ama kesin sonuç almak için acele etmemek gerekiyor. Adetinizi bekleyin 1-2 gecikme olunca tekrar kan verin ya da test yapın
merhaba peki erken gebelik testi yapmışmıydınız? benim iki gün gecikti adetim geçen hafta yaptım çıkmadı dün yaptım çıkmadı erken mi davrandım sizce yada kan versem doğru sonuç çıkar mı. belirtilerim sivilce göğüs şişliği ve kasıklarım ara sıra ağrıyor.

Bugün çok ağrım oldu sızı sızı bıçak saplar gibi sağ tarafımda

merhaba peki erken gebelik testi yapmışmıydınız? benim iki gün gecikti adetim geçen hafta yaptım çıkmadı dün yaptım çıkmadı erken mi davrandım sizce yada kan versem doğru sonuç çıkar mı. belirtilerim sivilce göğüs şişliği ve kasıklarım ara sıra ağrıyor.
Benimki erken gebelik testlerinde çıkmadı normal kaset test yaptım öyle çıktı. 1-2 gün daha bekleyip testi tekrarlayın. Genelde adetin 10 gün geçmesini bekliyor doktorlar

Bugün çok ağrım oldu sızı sızı bıçak saplar gibi sağ tarafımda
Belirtileriniz için bir şey diyemem herkesin belirtisi çok farklı oluyor. Benim sadece göğüslerimde aşırı bir hassasiyet oldu mesela. Biraz daha sabredin sonra testi tekrarlarsınız. Her şey gönlünüzce olsun inşallah 🌸

Arkadaşlar mrb birliktelik yaşayalı bugün tam 15. Gün 12.gun acilde kan testi verdim 1.3 çıktı adet günüm 8 mayısta bel ağrım göğüs ağrım hersey mevcut ama anlamadım yükselir mi bu değer başına böyle birsey gelen var mi

Ben reglin bir gun gecikmesiyle kan testinde ogrendim 357 cikti. belirtilerimde gogus hassasiyeti cok fazla olmadi normal regl oncesi kadar oldu karin agrim olmustu 10 gun onceye kadar bide grip gibi oldum burnum tikandi akti öyleydi bendeki belirtiler

X