4 haftalık hamileyim Beta HCG değerim 3800 çıktı acaba ikiz ihtimali olabilir mi

Dosya attım baktınız mı acaba ben mj yaniliyorum rakamlarda
Son adet tarihiniz mart 18 ise 7 haftalık gebe oluyorsunuz. Ben bu haftada kalp atışlarını duymuştum 2 bebeğinde . Adet düzensizliği söz konusu olabilir mi sizde ? Bu haftaya kadar kese çoktan görünmeliydi . Allah korusun dış gebelik olabilir mi ? Bence detaylı bir inceleme yaptırın , gerekirse özele gidin randevu bulamıyorsanız. Değer bu kadar yüksekken kese olmaması çok ilginç. Bazen kese rahimde değil tüplerde oluşuyor bu sizin sağlığınızı ciddi sıkıntıya sokabilir. Rabbim inşallah sağlıklı oluşmasını nasip eder. Ama lütfen ihmal etmeyin

Benim adet tarihim de eşim yanımda yoktu. Yaklaşık 10 gün sonra yurt dışından gelmişti. Ve çocuk için Nisan başı gibi olmasını istedik
O yüzden tahminimce son adet tarihimle uyusmyacagini düşünüyorum

Benim adet tarihim de eşim yanımda yoktu. Yaklaşık 10 gün sonra yurt dışından gelmişti. Ve çocuk için Nisan başı gibi olmasını istedik
O yüzden tahminimce son adet tarihimle uyusmyacagini düşünüyorum
Son adet tarihine göre 7 haftalık oluyosun bugün tam, adetin ilk gününden itibaren hamilelik haftası hesaplanır. Nisan başında ilişki olmuş olabilir yumurtlama zamanın olur tahminen ama hamilelik başlangıcını yumurtlama günün gibi düşünme yani

Son adet tarihine göre 7 haftalık oluyosun bugün tam, adetin ilk gününden itibaren hamilelik haftası hesaplanır. Nisan başında ilişki olmuş olabilir yumurtlama zamanın olur tahminen ama hamilelik başlangıcını yumurtlama günün gibi düşünme yani
Yok onu biliyorum sadece gebe kaldığım tarihle birlikte döllenme geç de olmuş olabilir diye düşünüyorum inş dış gebelik söz konusu değildir kendimi korkutmak istemiyorum

Yok onu biliyorum sadece gebe kaldığım tarihle birlikte döllenme geç de olmuş olabilir diye düşünüyorum inş dış gebelik söz konusu değildir kendimi korkutmak istemiyorum
Anladım değildir inşallah tekrar bi doktora gidin bence en kısa zamanda

Çok merak ettim sonucunuzu. İnşaAllah her şey yolundadır. Bize bildirin olur mu❤️

X