Beta hcg 3.27 yükselir mi? Regl 1 gün gecikme ile

esppppp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2023
55
37
27
Merhaba Reglim 1 gün gecikti 3 4 gündür regl ağrılarım var ped ile geziyorum resmen normalde aniden ağrı ile birlikte reglim gelirdi bugün çok Hafif bir lekelenme oldu adet değildi eminim test yaptım çok çok silik çıktı acile gittim beta hcg 3.27 çıktı değer çok çok düşük biliyorum ama hiç gecikme yaşamadım hayatımda o yüzden umutlu olmalı mıyım bu durumu yaşayan var mı aranızda acaba

Eklentiler

• E262CE19-6896-4596-937B-B6464A16CC60.jpeg
    E262CE19-6896-4596-937B-B6464A16CC60.jpeg
    127 KB · Görüntüleme: 217
Merhaba Reglim 1 gün gecikti 3 4 gündür regl ağrılarım var ped ile geziyorum resmen normalde aniden ağrı ile birlikte reglim gelirdi bugün çok Hafif bir lekelenme oldu adet değildi eminim test yaptım çok çok silik çıktı acile gittim beta hcg 3.27 çıktı değer çok çok düşük biliyorum ama hiç gecikme yaşamadım hayatımda o yüzden umutlu olmalı mıyım bu durumu yaşayan var mı aranızda acaba
Şimdi şöyle bir şey var ki; kana geçmeden idrara geçmez. Bazen idrarda değil kan da ögrenirsiniz. Ama idrar da öğrenip kanda öğrenmek ilk defa duyuyorum. Yani diyelm ki geç döllenme olsa dahi şuanda idrarda çıkmazdı. Acaba test çok mu bekledi. 5 dk dan sonrası yanıltıcı oluyor

İki üç dakika içinde belirmişti beklemedi hatta bende şaşırdım ne kadar hassasr bir test diye ilk defa kullanmıştım ben de.. bu testi hiç kullanmamıştım one step ti galiba adı reglimde geciktiği için acile gittim 3, 27 çıktı iki gün sonra 7,24 çıktı ama regl oldum zaten.. kimyasaldı sanırım nasip değilmiş

Forumda 2.5 dan yükseleni okudum. 2-3 gün sonra tekrar kan verin adet olmazsanız, Takip edin birkaç gün içinde netleşir zaten.

X