Adete 3 gün varken Beta HCG

kelebek270

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2024
6
2
27
Merhaba hanımlar. Benim son adet tarihim 8 Nisan'dı. 30 Nisan'da kaset test yaptım silik çizgi çıktı. Sonra emin olmak için erken gebelik testi yaptım onda da diğerinden daha belirgin bir silik çizgi çıktı. İyice şüphelenip 1 Mayıs da kan testi yatırdım. Beta HCG 33 çıktı. Adetime daha 3 gün var. Gebelik devam eder mi. Değerler yükselir mi? Bilgisi olan yazabilir mi

Merhaba hanımlar. Benim son adet tarihim 8 Nisan'dı. 30 Nisan'da kaset test yaptım silik çizgi çıktı. Sonra emin olmak için erken gebelik testi yaptım onda da diğerinden daha belirgin bir silik çizgi çıktı. İyice şüphelenip 1 Mayıs da kan testi yatırdım. Beta HCG 33 çıktı. Adetime daha 3 gün var. Gebelik devam eder mi. Değerler yükselir mi? Bilgisi olan yazabilir mi
Merhaba canım benimde son adet tarihim 8 nisan 29 nisanda beta verdim 116 çıktı 1 Mayıs'ta 301 2 Mayıs'ta 442 yükseliyor yavaş yavaş hayırlı uğurlu olsun tabiki yükselirs seninkide her iki günde bir 2 kat artıyor benimkinin yükselişini 1 günde pek beğenmedi doktor aslında ama bakalım canı veren Allah alan Allah inşallah sağlıklı gebelikler yaşıyoruz dur

İnşallah devam eder canım bunun net bi şeyini kimse söyleyemez ki. 2 günde 1 kan vermeye devam et
İnşallah. Teşekkür ederim cevabınız için 🌸
Merhaba canım benimde son adet tarihim 8 nisan 29 nisanda beta verdim 116 çıktı 1 Mayıs'ta 301 2 Mayıs'ta 442 yükseliyor yavaş yavaş hayırlı uğurlu olsun tabiki yükselirs seninkide her iki günde bir 2 kat artıyor benimkinin yükselişini 1 günde pek beğenmedi doktor aslında ama bakalım canı veren Allah alan Allah inşallah sağlıklı gebelikler yaşıyoruz dur
Evet öyle her şey onun elinde. İnşallah seninki de sağlıkla devam eder. Allah isteyen herkese nasip etsin 🌸

Merhaba kızlarda sat 5 Nisan bugün adet günüm ilk idrarla yapmadım gebelik beklemiyordum ilk görseldeki testi yaptıktan 4 dk sonrası ikinci görsel 10 dk dan sonra çekildi bu test güvenilir midir

Eklentiler

• IMG_6495.jpeg
    IMG_6495.jpeg
    110,6 KB · Görüntüleme: 312
  • IMG_6496.jpeg
    IMG_6496.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 309
Merhaba, umarım her şey gönlünüzce ilerler. BAT ne zaman acaba? Reglden kaç gün önce yapılabilir bu kan testi?

Bir de beta vermeden önce evde test yapmış mıydınız? Yaptıysanız ona ne zaman yansıdı sonuç?

değerin şu ilk aşamada yüksek veya düşük olması önemli değil bende gebeliğimi 34 beta ile öğrenmiştim , sağlıklı artış olması ( 2 günde 2 katı artması ) önemli hayırlı olsun sağlıklı olsun

X