Beşinci Mevsim

Biz ona rahat batıyo diyoruz 😂 kendimi fazla iyi hissediyodum sonra nö nö nöööö dedim titre ve kendine gel geçmişteki kötü anıları hatırla dedim :KK70:
Titredin noldu yüreğin buz kesti...:KK20:
Zangirtisi teeeeee buralara kadar geldi . Uyumama yarım saat kalmış iyi olduğunu bilerek uyumama neden engel oluyorsun...
Neyse ki geçti gitti ben niye yükseldiysem şimdi :KK51:

Diğer elemanlar nerdeyse maşallah mutfaktada sohbetlerine doyum olmuyo :işsiz: yatmadan baloncuktan ne haber onu da söylede öyle git bebişim .
Diğer elemanlar etkisiz eleman...ben onlari yalayıp yutan eleman... :sus:
Baloncuk iyi bebe iyi...tam tetkik için randevu alacaktı ...her daim selam söylüyor sana diğer soranlara ...toptan vereyim... Altı aylık oldu bebemiz...

Ablacığıni unutmayıp kurabiyesini ziyaret etmişsin çok mutlu oldum canım... Ayaklarına ellerine sağlık. Teşekkür ederim bitanem ❤️

Diğer elemanlar etkisiz eleman...ben onlari yalayıp yutan eleman... :sus:
Baloncuk iyi bebe iyi...tam tetkik için randevu alacaktı ...her daim selam söylüyor sana diğer soranlara ...toptan vereyim... Altı aylık oldu bebemiz...
Ay abla altı olduğuna eminmisin sanki beş aylık olması gerekiyo 🤔
Maşallah herşey yolunda yani,buralara bebek doğunca mı gelecekmiş hele bi söyleyiversin 🤣 bide isim konusunda cayma yok demiii valla kimliğine bakarım 🤣🤣

Lilim yarın nöbetim var tatlım... :KK200:
Sayfamız biraz şenlendi bu gece:KK73:
Çok öpüyorum seni. İyi geceler. Kalbini ruhunu beynini olumsuz her şeyden uzak tut...ben onları da çok seviyorum tıpkı sen gibi :KK60:

Lilim yarın nöbetim var tatlım... :KK200:
Sayfamız biraz şenlendi bu gece:KK73:
Çok öpüyorum seni. İyi geceler. Kalbini ruhunu beynini olumsuz her şeyden uzak tut...ben onları da çok seviyorum tıpkı sen gibi :KK60:
Tamam minişkom hadi yat uyu zımba gibi uyan :KK45: seni çooooook seviyorum bebişim iyi geceler ayrıca teşekkür ederim herşey için ❤️❤️❤️💋

Ay abla altı olduğuna eminmisin sanki beş aylık olması gerekiyo 🤔
Maşallah herşey yolunda yani,buralara bebek doğunca mı gelecekmiş hele bi söyleyiversin 🤣 bide isim konusunda cayma yok demiii valla kimliğine bakarım 🤣🤣
Altı olacam demiş belki bir iki hafta vardı bilmiyorum ki... özellikle sordum öyle dedi. Sanırım doğunca gelecek. İsim konusunu netlestirelim hiç aklıma gelmedi. Caymaz heralde :KK36:

Valla hayalimde fıstık gibi bir hatun beliriyor Emmayi her görüşümde... :KK60:
Dertlere takılmamak lazım bak ne güzel unutmuşsun bile. Kalıcı değil onlar...bugünün kıymetini bilmek lazım emmacim...Var mı planında bahar temizliği :KK51:
Olma mı
Var tabii
Baslamisim bile önceden manevi bahar temizligine 😄

Hayat yolculuğunda ne kadar az yük o kadar hafiflik:halay::halay::halay:
Kolay gelsin canım ❤️
Musmutlu heyecan dolu bol sürprizli güzel bir gün gecirmeni dilerim. :KK60:
Amin.
Hepimiz her gün öyle olalim. Amin.

Ah gülüm deniz dalgasız olmaz :halay:
Ah gurban Elhan burada sizsiz olmaz :KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75:
Vay gülüüüüüm güzel sevdasız olmaz
:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31: