Bes çayı misafır menüm olmuş mu sızce?

Aslında anam babam usulu bı kek bı kısır en guzlı ama kalmadı buralarda oyle adet. Bırde sunum hastalıgı varkı sormayın ama bn o toplara gırmıyorum bıle
Valla ben öğlen veya akşam oturması farketmeksizin yaptığımı soyliyim kek veya browni , poğaça veya börek. Sunum zaten sıfır. 🤭 Kısaca menünüz gayet dolgun hele bebekle..

Ay vala tesekkur ederım. Genelde bebeklıyım dıye hep cagırılan olıyordum. Bır sofra hazırlıyor lar 5, 6 cesıt ınsan da altta kalmayım ayıp olmasın dıye ozenıyor işte cok cok tesekkurler
Cok iyi anlıyorum 1yasindq bir oğlum var bende aynisini düşünüyorum insan huzursuz olup karşılığında agirlamak istiyo. Misafir gelmeden benim tum enerji bitiyo zaten hazirlik yapcam derken 🤣

Cok iyi anlıyorum 1yasindq bir oğlum var bende aynisini düşünüyorum insan huzursuz olup karşılığında agirlamak istiyo. Misafir gelmeden benim tum enerji bitiyo zaten hazirlik yapcam derken 🤣
Aynen seme gıbı oluyorum. Afallıyorum resmen konulara hakım olamıyorum

Biraz fazlaca kurabiye hamuru yogurun ikiye bolup birine kakao katin. Sekillendirip ayni firin tepsisine dizin. Cikarinca sade olana cikolata ,kakaoluya recel surun.iki cesit tatli kurabiye

Yine biraz fazlaca mayali veya kabartma tozlu tuzlu hamur yogurun ic malzemesi peynirli veya patatesii olcak sekilde pogacalar yapin. Olur size iki cesit tuzlu.

Borcam tepsiyede sutlu irmik tatlisi ustune meyve suyundan muhallebi daha ne olsun. Bebekli kadinsiniz.

Biraz fazlaca kurabiye hamuru yogurun ikiye bolup birine kakao katin. Sekillendirip ayni firin tepsisine dizin. Cikarinca sade olana cikolata ,kakaoluya recel surun.iki cesit tatli kurabiye

Yine biraz fazlaca mayali veya kabartma tozlu tuzlu hamur yogurun ic malzemesi peynirli veya patatesii olcak sekilde pogacalar yapin. Olur size iki cesit tuzlu.

Borcam tepsiyede sutlu irmik tatlisi ustune meyve suyundan muhallebi daha ne olsun. Bebekli kadinsiniz.
Guzel fıkır cok tesekkurler

X