Bes çayı misafır menüm olmuş mu sızce?

6 ustu 1 anne

Yorgun savaşçı
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2019
1.564
5.364
32
Arkadaşlar 6aylık bebegım var ve misafırlerım gelicek onumuzdekı hafta.
Menümü şu şekıl düşündüm;
Şalgamlı bulgur salatası yada soslu mantı
Patates köftesi
Hamursuz yufkasız pırasa böreği
Limonlu hashaslı kurabıye
Şam dürümü tatlısı
Öneri ve tarıflere acıgım. Bebek olunca pratık tarıflere yonrlmek ıstedım.

Patates köftesi
Şam dürümü tatlısı
Eline sağlık güzel bence

Bebekle bunlari yapmissin eline saglik. beğenmeyen tas yesin
Ay vala tesekkur ederım. Genelde bebeklıyım dıye hep cagırılan olıyordum. Bır sofra hazırlıyor lar 5, 6 cesıt ınsan da altta kalmayım ayıp olmasın dıye ozenıyor işte cok cok tesekkurler

Patates köftesi
Şam dürümü tatlısı
Halihazırda dün 10 kişilik misafir ağırladım menümü yazıyım fikir olur belki
Yaprak sarma
İçli köfte
Dereotlu poğaça
Su böreği
Makarna salatası
Tavuklu barbunya salatası
Nişastalı kurabiye
Çikolatalı cheesecake 💞

Halihazırda dün 10 kişilik misafir ağırladım menümü yazıyım fikir olur belki
Yaprak sarma
İçli köfte
Dereotlu poğaça
Su böreği
Makarna salatası
Tavuklu barbunya salatası
Nişastalı kurabiye
Çikolatalı cheesecake 💞
Menun harıka gercekten ama yaprak sarmayı suan kendımıxe bıle yapamıyorum. Bebiş tam donme asamsında dur duragı yok. Pratık ve lezzetli seylere yoneldım bende. Eskıden olsa kurusundan yapragı na donatırdık ama malesef yetısemıyorum. Pratık tarifleriniz varsa paylaşabilirsenız mutlu olurum cok🥰🥰

Menun harıka gercekten ama yaprak sarmayı suan kendımıxe bıle yapamıyorum. Bebiş tam donme asamsında dur duragı yok. Pratık ve lezzetli seylere yoneldım bende. Eskıden olsa kurusundan yapragı na donatırdık ama malesef yetısemıyorum. Pratık tarifleriniz varsa paylaşabilirsenız mutlu olurum cok🥰🥰
Bence hemen şipşak dereotlu poğaça da yapın başka gerek yok. Ben yaprağı içli köfteyi su boregini hazır aldım hayatta yapamam şuan ben de, gelenler ağır misafirdi mecbur alındı 😅

Bence hemen şipşak dereotlu poğaça da yapın başka gerek yok. Ben yaprağı içli köfteyi su boregini hazır aldım hayatta yapamam şuan ben de, gelenler ağır misafirdi mecbur alındı 😅
Sosyallesmekte guzelde gıdınce guzel🙈 cok stres yaparım ben bırı gelıcegı zaman ne yedırıcem dıye. En ıyısını yapmıssın yapamayınca hazır en guzelı

Kurabıye serbetlı degıl. Yanlarında cocuk ta geldıgı için kurabıye sever cocuk dıye araya sıkıstırayım dedım
Hı tamam. İkisi de serbetliyse çünkü fazla olur dicektim. Hiç gerilmeyin evi de şöyle bir temizleyin tabak çanak akşamdan koyun üzerine sofra bezi serin toz olmasin, Güleryüz yetiyor zaten 💞🙏🏻

Hı tamam. İkisi de serbetliyse çünkü fazla olur dicektim. Hiç gerilmeyin evi de şöyle bir temizleyin tabak çanak akşamdan koyun üzerine sofra bezi serin toz olmasin, Güleryüz yetiyor zaten 💞🙏🏻
Oyle canım hossohbet herseye bedel ama yapımızdan heralde yedırelım içirelım aman ac klaırlarsa aman guzl olmassa dıye stres oluyoruz ıstemeden olsa. Bebekte durmayınca hepten gerılınıyor. Zaten kurabıye tatlı işini aksam halleder sabhta salata hamur işine gırerım dıyorum.
Sizce patates koftesı ve bulgur slatası ıkısı bır abes olur mu bırı mı yetrrlı

Oyle canım hossohbet herseye bedel ama yapımızdan heralde yedırelım içirelım aman ac klaırlarsa aman guzl olmassa dıye stres oluyoruz ıstemeden olsa. Bebekte durmayınca hepten gerılınıyor. Zaten kurabıye tatlı işini aksam halleder sabhta salata hamur işine gırerım dıyorum.
Sizce patates koftesı ve bulgur slatası ıkısı bır abes olur mu bırı mı yetrrlı
Evet ikisi de karbonhidrat benziyorlar
Bulgur dursun da patates salatası yerine pancar salatası vs güzel olabilir.

X