beren2008'in başarı öyküsü...

Beren tebrik ederim .

bende 1.70 boyumda 79 kiloyum gittikçe kilo alıyorum. 80 e gelecem diye ödüm kopuyor. bu soğuklarda insan daha kilo alıyor yürüyüş felan yapamıyoruz evdede alet yok.Biliyorum öncelikle insanın kendisinin azmetmesi lazım ama yardımına ihtiyacım var.

tebrik ederim canım senin adına cok sevindim yazını okumaya baslayınca aaa beni anlatıo dedim :1shok:resmen suan bekarım ama evlendikten sonra düzenli bi yasam istiyorum kilo alıp vermek istemiorum sağlıklı beslenirim inş.lanaformu bende cok düşünüyorum alıcam inş ama eğer cvplarsa sevinirim sence kosu bandımı alamalıyım yoksa stepper mı

tebrik ederim canım senin adına cok sevindim yazını okumaya baslayınca aaa beni anlatıo dedim :1shok:resmen suan bekarım ama evlendikten sonra düzenli bi yasam istiyorum kilo alıp vermek istemiorum sağlıklı beslenirim inş.lanaformu bende cok düşünüyorum alıcam inş ama eğer cvplarsa sevinirim sence kosu bandımı alamalıyım yoksa stepper mı

vallahi canım benim stepperım var koşu bantını hiç düşünmedim çünkü yerim yok artı onu her yere taşıyamam diyede aklıma bile getirmedim ama ben stepperı tavsiye ederim sana heryere taşıyorsun :dance:

tebrik ederim çok güzel kilo vermişsiniz harika olmuşsunuz. ben de kilo vermek istiyorum ama bir türlü kendimi motive edemiyorum ne zaman tatlı görsem dayanamıyorumm.ama böyle sizin gibi azimle zayıflayanları gördükçe ben de hırslanıyorum. bi ara 10 kilo vermiştim şimdi geri aldım hepsini. ama kararlıyım tekrar vericem hatta daha fazlasını bile vericem. benim de stepperim var uzun süredir kullanmıyordum yarın başlıyorum kesinlikleeee :lepi: zayıflamak isteyen herkese kolay gelsiiinnn

beren2008 kutluyorum cnm
kilo verince yaşın eskisinden küçük göstermiş
darısı bizim başımıza

Canım benim tebrik ederim.
Uff yaa ben de ne güzel vermeye başlamıştım bıraktım.
Ama yine başlicam.
Senin kilolu halin gibiyim şu an 2 kg daha zayıfım ama o tombişlikteyim.
Darısı bana inşallah!!!

ben anlamadım canım sen resmin birinimi görüyorsun yani yoksa arada farkmı yok anlamadım ben dediğini canım ya ama herkes iki tane resim olarak gördü acaba sorunmu var bilmiyorum neyse artık

tamam canım. 2. resmi gördüm şimdi. kırmızı elbiseli olanı gördüm. Bu arada elbise de müthişmiş :)

Gerçekten müthiş kilo vermişsin.. Tebrik ederim.. Şapka çıkartıyorum. kendinle gurur duyabilirsin kaydirigubbakcemile5

adaşız beren2008...ben de beren'im:)) ben de 93e vurdum..77ye indim..84 oldum...şimdi rejimdeyim ve 74 oldum:)) hepimiz becerebiliriz...azim,güven ve destek herşeye derman oluyo.. tebrik ederim...

süper paylasım tesekkurler bende bugun basladım hayırlısıyla benımde bır gun burda bır yazım olacak :)

X