beren2008'in başarı öyküsü...

masalllah canım cok guzel bır bayansın hele yuzun nekadar sempatık cok fark etmıs ya ınsaalh bır daha almazssın canım bende 75 kılo ve suan vermeye calısıyorum ama spor aksmalrı evde mekık cekıyorum bır ıkı hareket yanı.ekmegı tamaen kestım sayılır sadece sabahları yıyorum
sıze sunu sorcam dıyete basladıktan sonra nezman zayıflamaya basladınız ben tartılmadım ama hıc vermıs gıbı degılım sadece daha rahatım oyle hıssedıyorum.bırde arasıra sıra kacıoyurm yemeklerden hele mısafırlıge gıdınce az yemege calısıyom ama yerken ıcım ıcımı yıyor ya yardımcı olurmusun bu konuda canım

canım tebrik ederim.
kilo verince insan ne kadar çok değişiyor.darısı bana...
bebekten fırsat bulursam tuğba özayın fitness hareketlerini yapıyorum.3 günde 1 kilo gitti...

Tebrikler..

Çok güzel olmuşsunuz..ınşallah korursunuz kilonuzu..

Darısı bana ve tüm zayıflamak isteyenlere..

tebrikler canım çok hoş olmuşsun. boshayallersmile

bizde oluruz bizde kıskandımm valla opuyorumnanaktan

zaten güzelmişsin şimdide çıtır olmuşsun :) umarım kılonu korursun

yazdınmı bılemıyorum ama boyun kaçtı ?

ayyy berencim sper olmuşsun geçleşmişsin yaaa resmen

bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm :kedi:

ya sana arada soru sorarsam kızmassın umarım canım yaa şimdi kaç kilosun canım

kollar filan vallahi hiç kalmamış stepper haricinde yaptınmı spor
canım tabiiki sorabilirsin herşeyi ben cvp veririm acık geç olur ama istersen özeldende yazabilirsin soracaklarını bide ben stepperi nerdeyse 1 aydır yapıyorum vallahi başka spor falan yapmadım zaten sporlada aram iyi değil inanırmısın kollarım babaannemin kollarına benzemişti şimdilerde azıcık toparlandı
hem arkadaşım sende vereceksin merak etme ben doğum yaptığımda tosuncuk gibiydim eşime diyordum beni merdivenlerde ittir ben zaten top gibi yuvarlanırım diye

ayrıca benim boyum 1.70 arkadaşlar
beni beğenen güzel bulan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim gullucancığım bende en başlarda diete başladığımda kaçırıyordum arada pişmanlıklar duyuyordum sofradaki herşey ye beni diyordu ama sonradan geçti gerçi son zamanlarda nasıl tatlı krizine giriyorum sormayın ama vallahi bugün birazcık kaçırdım ama napayım arada oluyor yani gullucanım olacak arada takma takarsan kilo veremesin ben bu çözdüm

ayrıca benim boyum 1.70 arkadaşlar
beni beğenen güzel bulan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim gullucancığım bende en başlarda diete başladığımda kaçırıyordum arada pişmanlıklar duyuyordum sofradaki herşey ye beni diyordu ama sonradan geçti gerçi son zamanlarda nasıl tatlı krizine giriyorum sormayın ama vallahi bugün birazcık kaçırdım ama napayım arada oluyor yani gullucanım olacak arada takma takarsan kilo veremesin ben bu çözdüm

yaa boşver o kadar da olsun yanii ödül ver kendine sen o zaman 2-3 ayda mı bu kadar kiloyu verdin canım akşam yemeklerinde ne yiyodun mesela kaçta yiyordun

bende akşamları sebze ve salata yiyorum ekmek yemiyorum ağır bişiy yiyceksem 4-5 gibi yemeye çalışıyorum işte akşamları tv seyrederken çıkıyorum üstüne dinlene dinlene üstünde dinleniyorum ama 20dk filan yapıyorum stepperla
başlangıç kilom 89
şimdi 82.600üm başladığımda işte 19 aralık 2009 nasıl sence yaa :kedi:

aslında hiç ümitsizliğe kapıldığımı eşim bir duysa beni tefe koyar vallahi yarış yapıyoruz da onunla aklinialirimsmile

yaa boşver o kadar da olsun yanii ödül ver kendine sen o zaman 2-3 ayda mı bu kadar kiloyu verdin canım akşam yemeklerinde ne yiyodun mesela kaçta yiyordun

bende akşamları sebze ve salata yiyorum ekmek yemiyorum ağır bişiy yiyceksem 4-5 gibi yemeye çalışıyorum işte akşamları tv seyrederken çıkıyorum üstüne dinlene dinlene üstünde dinleniyorum ama 20dk filan yapıyorum stepperla
başlangıç kilom 89
şimdi 82.600üm başladığımda işte 19 aralık 2009 nasıl sence yaa :kedi:

aslında hiç ümitsizliğe kapıldığımı eşim bir duysa beni tefe koyar vallahi yarış yapıyoruz da onunla aklinialirimsmile

Tatlım deli misin ya maşallah çok hızlı vermişsin.. Daha 1 ay olmamış 6buçuk kilo gitmiş. Çok yüklenme kendine. Ayda 2-3 kilo vermen bile yeterli. Ki muhtemelen bundan sonra kilo verme hızın biraz düşer. Sakın motivasyonunu bozma. Ayda 1 kilo da versem vazgeçmicem de. Maşalla ya yakında senin başarı hikayenin bulunduğu topiği de görürüz gibi geliyor zemuszemus

Tatlım deli misin ya maşallah çok hızlı vermişsin.. Daha 1 ay olmamış 6buçuk kilo gitmiş. Çok yüklenme kendine. Ayda 2-3 kilo vermen bile yeterli. Ki muhtemelen bundan sonra kilo verme hızın biraz düşer. Sakın motivasyonunu bozma. Ayda 1 kilo da versem vazgeçmicem de. Maşalla ya yakında senin başarı hikayenin bulunduğu topiği de görürüz gibi geliyor zemuszemus

inşallah canım yaa ne bileyim ümitsizliğe kapılıyorum hemen hergün bir başarı öyküsü okuyorum motivasyonuma yardımcı oluyor ama üzülüyorum veremessem diye eyvahedigeldismile :kedi:

güzelmişsin zaten ama daha da güzel olmuşsun canım
soru 1 kaç çocuk var
soru 2 sandoloz sakızı ne ve nerden temin ettin ben toz olanını gördümde

inş. bende yazacağım buraya başarı hikayemi mutlu bir şekilde

ay bebekgibidsin tok tatlısın şimdiki halini de koy istersen

bravo sana yaa.tebrik ederim.ama sakın alma bir arkadaşım 30 kilo verdi hepsini geri almış sonra çok kötü bişey
48 bedenden 38 bedene inmişti..incecik olmuştu..hobaaa aynı şey bi daha..
korumakta çok önemli..

çok güzel kilo vermişsin,gençleşmişsin resmen yaaaa...
oofff offf inşallah bende verebiliriiimmm...

tebrikler canım.benim kilo alış hikayemde aynı senin gibi.evlenmeden önce bende çıtı pıtı bişeydim.evlendikten sonra yavaş yavaş kilo almaya başladım.ve şuan 80 kiloyum.bende 65 olmayı çok ama çokk istiyorum umarım senin gibi başarılı olurum.

tebrikler valla
ilk resim abla
ikincisi kardeş
kilo vermek kesinlikle gençleştiriyo
sizin azminiz benide yüreklendiriyo
7 kilo fazlam var ama bi türlü başlayamadım diyet demeyelimde
işte form tutmaya ama hikayeleriniz güç veriyo

güzelmişsin zaten ama daha da güzel olmuşsun canım
soru 1 kaç çocuk var
soru 2 sandoloz sakızı ne ve nerden temin ettin ben toz olanını gördümde

canım benim bir tane 8 yaşında oğlum var ben sandaloz sakızını aktardan temin ediyorum 5 tlllik laıyorum bayağı gidiyor
ayrıca itifatın için teşekkür ederim canım

aaa bide arkadaşlar ben genel olarak canım tatlı çektiğinde bitter çikolata yiyorum genelde adet dönemimde falan sizede tavsiyem bitter 1 paketi 74 kalori canlarım eee 1 pk dfe yemiyceğimize göre

X