Deri ve Cilt Hastalıkları Benimin yüzü var.

bir tane yanağımda vardı çıkıntılı değildi kanser şüphesiyle alındı çok şükür temiz çıktı. sonrasında bilmiyorum krem adı vermek yasak mı ama bir krem veriyor o ağır izleri bile geçiriyor sadece düzenli kullanmanız lazım. elletme kansere dönüşür diyenler bir bakıma haklılar, şöyle ki lazerle yaktırmayı ya da güzellik merkezine gitmeyi düşünmeyin. bir üniversite hastanesinde çekim yapıldıktan sonra cerrahi olarak aldırın

Özelden randevu alacağım şimdi
Devlete baktım randevu yok (uzak tarih vs. değil bildiğiniz yok)
Olan birkaç tane klinik sadece diyabete bağlı yaralara bakıyormuş

Devlette de plastik cerrah bakıyor sanırım.
Ben en iyisi bir devlet bir özelden randevu alayım
Olabilir.
Devlet hastanesindeki doktorlar -en azindan benim denk geldiklerim- cok tecrübeliydi ve acımadan patir patir islemin sonuclarini anlatiyorlar. Ozel hastaneler yağlayıp ballıyor.
Cok ciddi bir islem degil, iz kalacagini sanmıyorum. Koskoca sezaryen kesigi bile kayboluyor, oyle düşünün:)

Özelden randevu alacağım şimdi
Devlete baktım randevu yok (uzak tarih vs. değil bildiğiniz yok)
Olan birkaç tane klinik sadece diyabete bağlı yaralara bakıyormuş

Üniversite hastanelerinide deneyin isterseniz. Kendilerine ait web sitesinden randevu veriyor olabilirler. Izmirde boyle, randevulari mhrs den vermiyorlar

Merhaba Hanımlar,

Başlık garip gelmesin
Yüzümün benleri yok.
Resmen benlerimin yüzü var..
Hani kafam doğuşta komple benmiş de aradan burun, ağız kulak çıkmış sanki (Biraz abarttım)

Ben artık bu benleri aldırmak istiyorum.
3 tanesi kocaman yarım nohut gibi
Diğerleri mercimek gibi
30 yıldır rahatsız etmedi ama artık canımı sıkıyorlar.
Hatta bir cesaret dün doktor önerisi için konu da açtım ama korkuyorum ya
Elletme kansere dönüşür diyen var...
İz kalır dikiş izi kocaman yüzünde diyen var.
Çünkü benlerim cidden çıkık ve kocaman

Bir cesaret aldırmak istiyorum.
Bilgisi olan var mı?
İstanbul anadoludayım
Merhaba bende de 1 buyuk birde leke gibi gorunen benlerden 4 tane vardı aldırdım bi tanesı dudak ustuydu beyaz gorunuyor 🤦 dıkkatşı bakmayınca bellı olmuyomus ama, bnm yuzume kimse fark etmedi, leke kalmıyor yanı ayrıca kansere donusmez, kötü huylu benlerse rısklıdır birde sunlara dıkkat etmeniz gerekir
Aldırdıktan sonra losyon verilecek krem gibi, düzenli bır sekılde surmelısınız
Ilk uc gun yuzunuze su degdırmemelisiniz
Gunesten uzak durmalısınız tamamen ıyılesene kadar
Kabuk baglayacak, asla oynamamalısınız yoksa leke kalır (ben sanırım kasırken oynamıs bulundum 😁) bu kadar

Merhaba bende de 1 buyuk birde leke gibi gorunen benlerden 4 tane vardı aldırdım bi tanesı dudak ustuydu beyaz gorunuyor 🤦 dıkkatşı bakmayınca bellı olmuyomus ama, bnm yuzume kimse fark etmedi, leke kalmıyor yanı ayrıca kansere donusmez, kötü huylu benlerse rısklıdır birde su lara dıkkat etmeniz gerekir
Aldırdıktan sonra losyon verilecek krem gibi, düzenli bır sekılde surmelısınız
Ilk uc gun yuzunuze su degdırmemelisiniz
Gunesten uzak durmalısınız tamamen ıyılesene kadar
Kabuk baglayacak, asla oynamamalısınız yoksa leke kalır (ben sanırım kasırken oynamıs bulundum 😁) bu kadar

Teşekkür ederiim
Nerede aldırdınız peki

Nasil benler? Eğer sadece siyah iz gibiyse benim arkadaşım yüzünden 20 tane ben aldırdı. Ne benlerini farketmistim ne aldirdigini. Sonradan gösterdi hakikaten de tüm yüzü benmiş:) şimdi üstünden bir buçuk sene falan geçti,ne iz var ne bir şey. Arkadaşım cokkkk memnun.
Bence aldır, hatta öğreneyim kliniğini. Nisantasindaydi

Merhaba Hanımlar,

Başlık garip gelmesin
Yüzümün benleri yok.
Resmen benlerimin yüzü var..
Hani kafam doğuşta komple benmiş de aradan burun, ağız kulak çıkmış sanki (Biraz abarttım)

Ben artık bu benleri aldırmak istiyorum.
3 tanesi kocaman yarım nohut gibi
Diğerleri mercimek gibi
30 yıldır rahatsız etmedi ama artık canımı sıkıyorlar.
Hatta bir cesaret dün doktor önerisi için konu da açtım ama korkuyorum ya
Elletme kansere dönüşür diyen var...
İz kalır dikiş izi kocaman yüzünde diyen var.
Çünkü benlerim cidden çıkık ve kocaman

Bir cesaret aldırmak istiyorum.
Bilgisi olan var mı?
İstanbul anadoludayım
Merhaba ben 9 sene önce 2 yüzümden 2 de boynumdan ben aldırdım siyah benlerden yüzümdeki mercimek kadardı maalesef ki dikiş izi kaldı.

Nasil benler? Eğer sadece siyah iz gibiyse benim arkadaşım yüzünden 20 tane ben aldırdı. Ne benlerini farketmistim ne aldirdigini. Sonradan gösterdi hakikaten de tüm yüzü benmiş:) şimdi üstünden bir buçuk sene falan geçti,ne iz var ne bir şey. Arkadaşım cokkkk memnun.
Bence aldır, hatta öğreneyim kliniğini. Nisantasindaydi
İstanbuldayım ben direkt :')
Öğrenebilirsen çok sevinirim
Siyah nohut gibi düşün
Çıkık top gibi :KK70:

Annem de iki nohut büyüklüğünde benini devlet hatsanesinde aldırdı. İlk muayane ettiler, 40 gün sonraya randevu verdiler. Gidince de hemen fıtı fıtı on dakika aldırdı. Su geçirmez bant taktı. Bir hafta sonra dikişleri aldırmaya gitti.

Bir tanıdığım dudağının üstündeki nohut büyüklüğündeki benini aldırdı hiç iz kalmadı. Ama burda biri iz kaldı yazmış sanırım yapan kişiye ve teknolojiyede bağlı.

ben 3 sene önce Eskişehir yunusemre devlet hastanesinde aldırdım. 3 tane siyah büyük ben. İz için de pahalı minik bir krem var onu kullandım ben bile unuttum nereden ben aldırdığımı hiç belli olmuyor.

ben 3 sene önce Eskişehir yunusemre devlet hastanesinde aldırdım. 3 tane siyah büyük ben. İz için de pahalı minik bir krem var onu kullandım ben bile unuttum nereden ben aldırdığımı hiç belli olmuyor.
Anestezi için yaptıkları iğne çok acıtıyor mu?
Not: Benini aldirmaktan korkan biri😁

Anestezi için yaptıkları iğne çok acıtıyor mu?
Not: Benini aldirmaktan korkan biri😁
Acıtmıyor. Ben iğneden korkmam da beni kan tutuyor 😀 iğneyi vurunca kan aktı hissettim sıcak sıcak, sonra midem bulanmaya başım dönmeye başladı dedim ben kötü oluyorum. 😂

Acıtmıyor. Ben iğneden korkmam da beni kan tutuyor 😀 iğneyi vurunca kan aktı hissettim sıcak sıcak, sonra midem bulanmaya başım dönmeye başladı dedim ben kötü oluyorum. 😂
Plastik cerrah bulursam aldirayim o zaman. Kandan korkmuyorum Allah'tan.
O kadar büyük ki hatta bizimkiler benime isim vermisler. :KK53:

X