Deri ve Cilt Hastalıkları Benimin yüzü var.

Bana Diyor Nau Nau

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
12.681
46.648
Merhaba Hanımlar,

Başlık garip gelmesin
Yüzümün benleri yok.
Resmen benlerimin yüzü var..
Hani kafam doğuşta komple benmiş de aradan burun, ağız kulak çıkmış sanki (Biraz abarttım)

Ben artık bu benleri aldırmak istiyorum.
3 tanesi kocaman yarım nohut gibi
Diğerleri mercimek gibi
30 yıldır rahatsız etmedi ama artık canımı sıkıyorlar.
Hatta bir cesaret dün doktor önerisi için konu da açtım ama korkuyorum ya
Elletme kansere dönüşür diyen var...
İz kalır dikiş izi kocaman yüzünde diyen var.
Çünkü benlerim cidden çıkık ve kocaman

Bir cesaret aldırmak istiyorum.
Bilgisi olan var mı?
İstanbul anadoludayım

Merhaba Hanımlar,

Başlık garip gelmesin
Yüzümün benleri yok.
Hani kafam doğuşta komple benmiş de aradan burun, ağız kulak çıkmış sanki

Bilgisi olan var mı?
İstanbul anadoludayım
Yavrum arkadaşım aldırdı.Nerden baksan 6 sene olmuştur.Bi sorun yaşamadı.Tabi yine de hekim arkadaşlara bırakayım sözü.

Kız kardeşim ve teyzem de aldırdı bir süre sonra iyileşti. Bende et beni olmayan 21 benim vardı sadece yüzümde yaktirdim güzellik merkezinde . Yanık izi var şu an hafif ne zaman geçer bilmiyorum bir iki ay oldu yapalı

Dedem büyük benlerini aldırdı.
Alinan her ben patolojiye gidiyor. Iyi/kotu huylu bir durum var mi kontrol ediyorlar. Kanserle iliskisini en iyi doktorlar bilir.
Bu arada dedem devlet hastanesinde ücretsiz oldu, iz bile kalmadi.
Güzellik merkezi degil mutlaka bir hastanede yaptirin bu işlemi. Alinan parcalar incelensin hem iciniz daha rahat olur

Kız kardeşim ve teyzem de aldırdı bir süre sonra iyileşti. Bende et beni olmayan 21 benim vardı sadece yüzümde yaktirdim güzellik merkezinde . Yanık izi var şu an hafif ne zaman geçer bilmiyorum bir iki ay oldu yapalı

Güzellik merkezlerine güvenemedim nedense
Plastik cerraha gitmek istiyorum ama işte sanki kocaman ameliyat olacakmışım gibi kafama göre de gidemedim
Güvenmek istiyorum yüz çünkü

Dedem büyük benlerini aldırdı.
Alinan her ben patolojiye gidiyor. Iyi/kotu huylu bir durum var mi kontrol ediyorlar. Kanserle iliskisini en iyi doktorlar bilir.
Bu arada dedem devlet hastanesinde ücretsiz oldu, iz bile kalmadi.
Güzellik merkezi degil mutlaka bir hastanede yaptirin bu işlemi. Alinan parcalar incelensin hem iciniz daha rahat olur

O kadar kararsız bir insanım ki
Biri bana dese şu hastane şu doktor direkt giderim :KK70:
Seçenek çok olunca kalakalıyorum

Annem göz pınarındaki nohut kadar beni aldırdı, hiç iz olmadı şükürler olsun. Devlet hastanesinde plastik cerrah yapıyor.

Merhaba Hanımlar,

Başlık garip gelmesin
Yüzümün benleri yok.
Hani kafam doğuşta komple benmiş de aradan burun, ağız kulak çıkmış sanki (Biraz abarttım)

Diğerleri mercimek gibi

Bilgisi olan var mı?
İstanbul anadoludayım
bir tane yanağımda vardı çıkıntılı değildi kanser şüphesiyle alındı çok şükür temiz çıktı. sonrasında bilmiyorum krem adı vermek yasak mı ama bir krem veriyor o ağır izleri bile geçiriyor sadece düzenli kullanmanız lazım. elletme kansere dönüşür diyenler bir bakıma haklılar, şöyle ki lazerle yaktırmayı ya da güzellik merkezine gitmeyi düşünmeyin. bir üniversite hastanesinde çekim yapıldıktan sonra cerrahi olarak aldırın

3 tane aldırdım 3 üde farklı yöntemle önce mikroskop gibi bişeyle baktı birini cerrahi aldı iz var ama çok belirsiz lazerle aldığında karartı kaldı elektro koterle aldığında nokta gibi kaldı
Muhtemelen seninkiler cerrahi alınır fito maddecassol ve contratubeks krem kullanıyorlar iz çok az pempe gibi bir renkte iz kalıyor
İpne yapıyor acı hissedilmiyor

3 tane aldırdım 3 üde farklı yöntemle önce mikroskop gibi bişeyle baktı birini cerrahi aldı iz var ama çok belirsiz lazerle aldığında karartı kaldı elektro koterle aldığında nokta gibi kaldı
Muhtemelen seninkiler cerrahi alınır fito maddecassol ve contratubeks krem kullanıyorlar iz çok az pempe gibi bir renkte iz kalıyor

O zaman önerdiğin plastik cerrahın elektro koterle alması değil mi

Merhaba Hanımlar,

Başlık garip gelmesin
Yüzümün benleri yok.

Diğerleri mercimek gibi

Bilgisi olan var mı?
İstanbul anadoludayım
Eski calistigim kurumda yakarak aliyorlardi, hic iz kaldığını gormedim ben. Ama tekrar cikabiliyor diyorlar🥲

O kadar kararsız bir insanım ki
Biri bana dese şu hastane şu doktor direkt giderim :KK70:
Seçenek çok olunca kalakalıyorum
Izmirde olsaydiniz direkt üniversite hastanesine gidin derdim, Istanbulu bilmiyorum maalesef. Yerinizde olsam bir devlet birde ozel hastane olmak uzere iki doktordan görüş alirdim. Devlet hastanesinde bu islemi cildiye yapiyordur sanirim. ucreti mukabilinde ameliyatlara plastik cerrah talep edebilirsiniz. Benim burnumla ilgili dogumsal bir sıkıntım var, ameliyati kbb yapacak eger ekstra bir dokunus istersem plastik cerrah taleo edebilecegimi soylemislerdi.
Ozel hastanede patolojiye gidiyor mu onu sorardim. Bende cok pimpirikli bir insanim

Izmirde olsaydiniz direkt üniversite hastanesine gidin derdim, Istanbulu bilmiyorum maalesef. Yerinizde olsam bir devlet birde ozel hastane olmak uzere iki doktordan görüş alirdim. Devlet hastanesinde bu islemi cildiye yapiyordur sanirim. ucreti mukabilinde ameliyatlara plastik cerrah talep edebilirsiniz. Benim burnumla ilgili dogumsal bir sıkıntım var, ameliyati kbb yapacak eger ekstra bir dokunus istersem plastik cerrah taleo edebilecegimi soylemislerdi.
Ozel hastanede patolojiye gidiyor mu onu sorardim. Bende cok pimpirikli bir insanim
Devlette de plastik cerrah bakıyor sanırım.
Ben en iyisi bir devlet bir özelden randevu alayım

Ben 4 sene önce cildiye doktoruma kontrole gittiğimde odada hastaneden bir personel kadının benlerini yakıyordu. Çok kısa sürdü ve üzerini kapattı bir gün boyunca güneş görmesin falan dedi. Tekrar çıar mı,kansere dönüşür mü hiç bilmiyorum

X