Benim icin teheccute kalkar misiniz?

Kadın bir şey dememiş. Cidden, biz niye senin için teheccüte kalkalım mantığıyla tepki gösteriyorsunuz. Yardımcı olmak istemiyorsanız cevap yazmayın olsun bitsin
Her gece teheccüte kalkanlar belki yardımcı olur dua eder size.
Dua ettik zaten istediği duayı da ederiz az çok beni ve burdaki arkadaşları tanıyorsunuz herkese elimden geldigi kadar yardımcı oluyorum bu arkadaşa yardım etmek istedim ve dualar yazdım oku diye duamıza ederiz de arkadaş namaz dediğin için namaz olmaz ama dua edelim diye yazdım

Arkadaslar lütfen çok ihtiyacım var yalvarıyorum benim için gece 2 de teheccute kalkabiliecek arkadaşım var mi mesaj atar mısınız özelden çok çok ihtiyacım var.. Durmadan ağlayan kardeşinize yardım eder misiniz
Kadın bir şey dememiş. Cidden, biz niye senin için teheccüte kalkalım mantığıyla tepki gösteriyorsunuz. Yardımcı olmak istemiyorsanız cevap yazmayın olsun bitsin
Her gece teheccüte kalkanlar belki yardımcı olur dua eder size.
Bakınız aynen. Böyle yazmiş kimse tepki göstermemiş doğrusunu yazmış namaz kılınmaz başkası için ki ne sıkıntınız varsa söyleyin dua edelim yazmışlar

Hakkınızı helal edin mesajım yüzünden kimse birbirini üzmesin konu kapatılıyor kapatayim
canim kafan karışık galiba ve sıkıntıların var belli ki iyice bi sakinles bol dua oku çik dışarıya gez dolaş kafanı dağıt çocukla yapamıyorsan aç evinde duaları sesli okunsun bakara suresi mesela mesela yasın mesela fetih mesele esma okumaları var çok güzel telini aç sesini aç evinde okunsun seni rahatlatır

Yunus duasını oku la havle oku rahatlatır seni dualar

X