Benim icin teheccute kalkar misiniz?

QWERTY2641

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
156
74
Arkadaslar lütfen çok ihtiyacım var yalvarıyorum benim için gece 2 de teheccute kalkabiliecek arkadaşım var mi mesaj atar mısınız özelden çok çok ihtiyacım var.. Durmadan ağlayan kardeşinize yardım eder misiniz

Gece teheccutte yapılan dualar kabul olurmuş ya ondan dedim Allah razı olsun
Namaz kendin için kılınır kendin kılarsın 5 vakit hacet namazları kandil bayram namazları kişi kendi kılar özellikle teheccud namazi kişi kendi kılar ve sevabı çok fazla duası daha makbuldür

Kimse kimseye namaz kılmaz böyle bir şey yok

Ama dua edilir vardır bir sıkıntın dua istersin ama benim icin namaz kılın olmaz ...namazınız sonrası dua okuyun denir ..

Ama gece kalkın benim icin namaz kılın yanlış biliyorsunuz

Namaz kılıp sonunda başkası için dua etmenin nesi yanlış anlayamadim. Teheccute kalkın dedim sonunda bana dua edin. Ben zamanında çok kişi icin kalkıp sonunda dua ettim. Sözlere takılmayı bırakın yaa. İnsanlar zor zamanlar geçiriyor siz de niyetini bildiginiz halde hata arıyorsunuz.lutfen yazmayın artık.iyi aksamlar

Namaz kılıp sonunda başkası için dua etmenin nesi yanlış anlayamadim. Teheccute kalkın dedim sonunda bana dua edin. Ben zamanında çok kişi icin kalkıp sonunda dua ettim. Sözlere takılmayı bırakın yaa. İnsanlar zor zamanlar geçiriyor siz de niyetini bildiginiz halde hata arıyorsunuz.lutfen yazmayın artık.iyi aksamlar
Hata aradigimiz yok baskasi icin namaz kilinmaz niyetinizi soyleyin dua edelim dedik bunda yanlis ya da kirici ne var?

Oncelikle tanimadiginiz insanlardan kendiniz icin bir iyilik isterken “aman ne var bunda? Ben eskiden cok yaptim vs” denmez. Umarim yardim eden cikar

Ya Allah rızası için sevabını bana verin demedim. Sonunda dua edin dedim ya namazı bana bağışlayın demedim. Ben yanlış bisi göremiyorum. Doğru gorenler sagolsunlar yazıyor mesajla.duaniz için sagolun

Sana dua edilmez demedik sen namaz kılın diyorsun bende diyorum ki namaz kılınmaz ama dua edilir diyorum yanlış okuyor yanlış anlıyorsunuz sonra gerilim yapıyorsunuz

Size yazdığımı iyi biliyorum teheccut sonunda yapılan dualar kabul olduğu için teheccute kalkar misiniz dedim ama sanki namazı bana bağışlayın demişim ki yazdınız. Neyse sagoljn

Hata aradigimiz yok baskasi icin namaz kilinmaz niyetinizi soyleyin dua edelim dedik bunda yanlis ya da kirici ne var?
Bide kızıyor

Dua edelim hatta ilk yorumun da dua ettim

Konu sahibi
Ama arkadaşım başkası için namaz kılınmaz
Yanlış biliyorsunuz yanlışınızda ısrar ediyorsunuz

Size yazdığımı iyi biliyorum teheccut sonunda yapılan dualar kabul olduğu için teheccute kalkar misiniz dedim ama sanki namazı bana bağışlayın demişim ki yazdınız. Neyse sagoljn
Insan teheccude normalde kalkmiyorsa sizin icin niye kalksin tanimiyoruz etmiyoruz duzgunce sorununuzu yazsaniz dua ederdik hala diretiyorsunuz

arkadaşım yukarda yazdım benim icin dua edin şu süreyi şu duayı okuyun desen sonuna kadar okuruz duamızı ederiz etiket yaparız birazdan bir arkadasa yapicam etiket fakat sen kavga ediyorsun diretiiyorsun

Neyse derdin Rabbim yardımcın olsun gece bol bol inşirah süresi oku rabbi yassir duası oku

Bilmiyorum nedense içimden öyle yazmak geldi belki de kendim başkalarının sıkıntısı olunca gece namaz kılıp dua ettiğim için yanlış görmedim. Allah razı olsun amin inşallah

Bilmiyorum nedense içimden öyle yazmak geldi belki de kendim başkalarının sıkıntısı olunca gece namaz kılıp dua ettiğim için yanlış görmedim. Allah razı olsun amin inşallah
İnşallah ederiz ama sorununuz ne tam olarak sizi huzursuz eden durum ne ?

Kadın bir şey dememiş. Cidden, biz niye senin için teheccüte kalkalım mantığıyla tepki gösteriyorsunuz. Yardımcı olmak istemiyorsanız cevap yazmayın olsun bitsin
Her gece teheccüte kalkanlar belki yardımcı olur dua eder size.
Baskasi icin namaz kilinmaz dua etmek icinde duasini sorduk. Madem sizde yardimci olmicaktiniz bu mantikla sizde niye yazdiniz teheccude kalkacaklar yazsaydi.

X