Benim gibi yiyip yiyip kilo alamayan var mı?

safinaz gibi olmakta iyi değil

Çağla şikel de 1.80 e 60 kilo.
safinaz mı?
bence bu sert tabirleri kullanmayalım.
şayet kilo, boy, güzellik kişiden kişiye bakış açısına göre değişir.
ben de 100 kilo olup halinden memnun olana 'obez olmak da iyi değil' mi diyeyim?
bana yakışmaz zaten de.
söyleyeyim dedim .

Benim boyum 158 kilom 45 bir günde 8 öğün ye diyorlar ya ben 138 öğün yemek yiyorum yazın bir ameliyat geçirdim ameliyat sonrasında 41 kiloya düştüm bu beni baya üzdü bir ilaç kullanmaya başladım ismi “Kirilom” iştah açıcı bir şey balık yağı falan var içinde tok karnına günde üç kez diyor ama ben iki kere alıyordum günde çünkü üç kez içince yemek yemenin önünü alamıyorsun geceleri karnımın gurultusuna uyanıp yemek yiyordum 48 kiloya kadar çıkınca bıraktım kendi düzenime döndüm. Zaten yüzüyoum yıllardır eski yüzücüyüm o da beni dengeliyor. Bu ilacı öneririm ama bir eczacı yada doktora sor.

Yazdıklarımı deneyin bence pişman olmazsınız. :) Hatta deneyen sonuçlarını yazarsa başkasınında işine yaradığını görmek beni mutlu eder, en az bir hafta, ortalama 2 hafta düzenli yapın, alışınca kendiniz devam ediceksiniz. :) Hem sağlıklı, fastfood tüketerek değil.

Düzenli olarak her sabah, tahin pekmez yapıp yiyin. Sadece pekmez değil, pekmez iştah açar, tahin kilo aldırır. İkisindende 2 çorba kaşığı toplamda 4 çorba kaşığı olcak şekilde bir dilim ekmekle yiyin üstüne kahvaltınızı yapın. (içiniz bayılmazsa 3er kaşıkta olur.) (ekmek tıkar kahvaltı yapamam derseniz ekmeksiz yiyin kahvaltıdan önce, ben ekmeksiz kaşıkla yerdim.)
Kahvaltı ile öğle yemeği arasında muz yiyin. (Günde iki muz yemek kilo almayı kolaylaştırır. )
Öğlen yemeğinizi yedikten sonra öğle ile akşam arasında yediğiniz atıştırmalıklarda bir avuç fındık, fıstık, badem, kaju, ceviz gibi çerezlere yer verin. (Sağlıklı yağ alın.)
Tatlı olarakta şerbetlilerdense sütlü tatlılar (muhallebi, sütlaç, veya aşure) tarzı şeyler size daha iyi gelecektir.
Akşam yemeğinden sonra, yatmaya yakın bir bardak süte (ben bir bucuk bardak sütten yaparım) bir muz, 5-6 ceviz, bir-iki tatlı kaşığı bal (tatlı sevme oranınıza göre) ve 4-5 tane (tadını seviyorsanız 6-7) bebe bisküvisi koyup blendırdan geçirin, hem tadı güzel, hem güç verir hemde kilo almaya katkısı oluyor.

Kilo alma aşamasında pul biber, acı biber, yani kırmızı biberden biraz uzak durmanızı tavsiye ederim, yediklerinizi yakmaya yardımcı oluyor çünkü.
Ana öğünlerdede, sebzenizi, proteininizi ve karbonhidratınızı dengeli alın. Öğlen protein ve sebze ağırlıklı akşam karbonhidrat ağırlıklı beslenmekte kilo alma hızını arttırıyor.

Ben mide rahatsızlığı geçirdim, bunun sayesinde 3-4 kilo aldım. Sorunuz olursa yardımcı olmak isterim. :)

Kusura bakmayın amaa en nefret ettiğim insan tipisiniz!! Yani şaka bi yana ben daha bi restoranta oturayım siperiş verirken 3 kilo alıyorum! Kendimi ya da metabolizmamı boğasım geliyo.. boşver alma daha iyi yaş ilerledikce metabolizman düşer yavaş yavaş başlarsın almaya..

Canım dışardan öyle gözüküyor inanki. Bakıyorsun kıyafetin olmuyor dolduramıyorsun içini, veya vücut hatlarını göstermiyor kilon, hastalıklara karşı direncin düşük oluyor ve haliyle hastlık kapmaya meyilli oluyorsun. Kilolulara belki çok bariz kırıcı bişey denmiyordur bizim duyduklarımız kadar. "Sen hiç yemek yemiyor musun, aç mı kalıyorsun, biraz ye kendine bak, çırpı bacaklı, rüzgar esse uçarsın, safinaz, odun yutmuş gibisin, çubuk kraker, bacakların kolların çocuk gibi, kamburun çıkmış biraz yemek ye, ayyy sen nasıl evleneceksin bu kiloyla gelinliğin içinde kaybolursun" bunlar sadece birkaçı. Ve öyle bakışlarla inciten tavırlarla söyleniyor ki kaç kez ağladım allah biliyor bu iğrenç iğnelemeler yüzünden. Herkesin derdi sıkıntısı kendine göre bence önyargıyla yaklaşmamak gerek.

Her aksam yatmadan önce ve her sabah uyandiginda sicak süt icine bal koyup da ic

Ben öyle kilo aldim

Cnm bende iki çocuk annesiydim be 168 boy 49 kilodaydım bende çok çapaladım ve sonunda 20 kilo aldım ve üstünde 3 çocuğumu doğurdum kilolar gitmesin diye ve hiç şikayetçi değilim çünkü gerçekten çok çapaladım ve başardım

Özelikle kilo almak istiyorsan öncelikle kurt ilacı kulan sonra balık hapı var onu kulan ve her akşam düzenli olarak aynı saatte 1ekmek ye zorlasa olsa 1ay sonra nasıl Aldığınızo siz de şaşıracaksınız çünkü ben aldıysam herkez alır çünkü biz aile olarak hep zayıftık biraz çaba gerek sadece :)

H
Özelikle kilo almak istiyorsan öncelikle kurt ilacı kulan sonra balık hapı var onu kulan ve her akşam düzenli olarak aynı saatte 1ekmek ye zorlasa olsa 1ay sonra nasıl Aldığınızo siz de şaşıracaksınız çünkü ben aldıysam herkez alır çünkü biz aile olarak hep zayıftık biraz çaba gerek sadece :)
Hangi balik yagini kullandiniz peki?parazit ilacinidoktormu verdi

bu dunyada kılo almayacak bır ınsan varsa o da bendım ,

liseyi bitirdiğimde 41-42 kiloydum ,
evlendıgımde gelinlıkle 49 kıloydum ,
şimdi 66 ,

ozamanlar alamazdım şimdi veremıyorum , :bicak: sıkmayın canınız tadını çıkarın

bu dunyada kılo almayacak bır ınsan varsa o da bendım ,

liseyi bitirdiğimde 41-42 kiloydum ,
evlendıgımde gelinlıkle 49 kıloydum ,
şimdi 66 ,

ozamanlar alamazdım şimdi veremıyorum , :bicak: sıkmayın canınız tadını çıkarın
Nasil aldiniz peki kilo bende kilo verdim alamiyorum almayiçok istiyorum

Canım bende 168 boyunda 49 kiloyum 28 yaşındayım bir çocuk annesiyim görenler beni 20 yaşında zannediyor ben pek zayıflığı takmıyordum ama geçenler de kızımın arkadaşları kızıma sordular annenmi oda evet dedi sonra aralarında konuştular bu nasıl anne çocuk gibi dediler valla bu beni çok üzdü çok zayıf olmak hiç iyi değil bende almaya çalışıyorum buradaki seyleri uygulayacağım insallah alırız

H

Hangi balik yagini kullandiniz peki?parazit ilacinidoktormu verdi
Hayır cnm doktor vermedi kaç doktora gittim hiç bi çare bulamadım en son eczaneden kendim aldım ve kulandım eczane gidersiniz sarı reng parlak bi kapsül gibi kulanmanın zararı Yok zaten dene bence çünkü sıskalık yüzünden ben de çok şey yaşadım psikolojik olarak çökmüştüm çok şükür şuan 69 kiloyum dile yakın 20 kilo hı bide bu aradan ben çok yemek yiyen birim sayıfkende ama atıştırmam yoktu ama şuan ne bulsam ağzıma atıyorum dediklerimi 3 ay dene göreceksin

X