Benim gibi yiyip yiyip kilo alamayan var mı?

lover12

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2018
31
11
Kızlar sırf bu konuları sorup fikir almak için üye oldum. Kızarsınız belki ne varki yiyip içeceksin diye ama öyle olmuyor yemek seçmeden yiyorum yemekten önce ve yemek sırasında sıvı almamaya dikkat ediyorum midemi doldurmamak için. Her alışverişimde az da olsa bol beden kıyafet alıyorum dolduracağım diye ama olmuyor balık yağı kullandım kilo aldırıcı toz çeşitli kalorili yiyecekler bebe bisküvisi... diyetisyene gittim 3 4 kez saçma sapan diyetlerden başka bişey yazmadılar napsam acaba parazit falan mı var anlamadım ki 3 4 yaş küçük gösteriyor bu halim beni kadınsı hissetmek istiyorum kendimi boy 169 kilom 50

Denedim canım midemi feci kazındırdı. Metabolizmamı yavaşlatmam gerek bence onu da beceremedim gitti :olamaz:

12 13 yaşında çocuklar olur ya dümdüz vücutlu daha kıvrımları oluşmamış ayyy allahım nerdeyse öyleyim pantolonlarımı çeke çeke yürüyorum kemer takılı olduğu halde :olamaz::rolleyes: yeni delikler açıyorum kemere :KK70:

12 13 yaşında çocuklar olur ya dümdüz vücutlu daha kıvrımları oluşmamış ayyy allahım nerdeyse öyleyim pantolonlarımı çeke çeke yürüyorum kemer takılı olduğu halde :olamaz::rolleyes: yeni delikler açıyorum kemere :KK70:
Ben yazın bile kat kat tayt giyiyorum pantolonun altına :KK70:

Bende yapıyordum onu ama çözüm olmadığını anladım şimdi kışın bile giyinmiyorum

X