Bende süslü olmak istiyorum, çok mu zoorr :)

perigunlugu

..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2012
6.379
10.803
Merhaba bayanlar,

27 yaşındayım ve sabah yataktan kalkıp işe gitmek bile büyük bir başarı bence benim için. Makyaj vs hak getire zaten ayda bir kaç gün yaparsam yaparım o kadar. Masamın üstünde takılar bilmem neler dolu ama sorsanız en son geçen yıl görmüşümdür o derece yani :))) Ben ne yaparım ne ederimde çekidüzen verebilirim kendime acaba. Beni gaza getirebilecek yada pratik birşeyler söyler misiniz ?

Dışarda görüyorum şıkır şıkır bayanları özenmekten öteye geçemedim henüz :)

Ben mesela Öncelikle kiyafetlerimi ve takilarimi dahi aksamdan hazirliyorum sonraa erkenden uyumak lazim ki sabah dinc kalkabilmek icin. Mutlaka tirnaklarimda hep oje vardir. Makyaj olarakda Bi rimel ve ruj yeterlidir bence. Birde cantamda Parfümüm ve rujum eksik olmazz :))
Aslinda cok basitt birdee cevredeki tepkileri gördükce artik hep yaparsin :)

İnsan sevmiyorsa sevmiyordur çok da şeyapmamak lazım :)

Ben makyajsız dışarı çıkmam mesela hahah
Bazen uyumadan yapardım sabah kalkıp yapmak zor gelecekse ya da uyanmama birkaç saat kalmışsa
Hep de 1.5 saat önceden kalkıp hazırlanırdım rahat rahat
Napayım keyif insanıyım :)

Mesela ben sevmiyorum süslü olmayı.. süslen diye baskı yapan ailem hk. Konu bile acmistim:)))
Siz istiyorsunuz sadece usengeclik var onu da asarsiniz.. istek olduktan sonra kim tutar sizi..

Zor tabi zor olmaz mi ? Senin benim gibi icinde olmayanlar icin cok zor.makyaji suslenmeyi seven insanlar zannetmiyorum kendini zorlayarak yapiyolar.sahsen benim icimden gelmiyor ama yapanlara da cok ozeniyorum.

Pratik bir kac dokunusla bakimli gorunebilirisiniz.
Ojeli tirnaklar,kremlenmis eller,acik tonlarda bir ruj,bir goz kalemi tamamdir kac dakikani alir ki.

ben de özenirim ama uzun süre devam ettiremem süslü olma kararımı :))) özene bezene makyaj yapsam, çok süslü değil ama kendimce giyimime dikkat etsem bile işyerinden biri çıkıp 'çok yorgun görünüyorsun, hasta mısın, moralin mi bozuk vs ..' diye soru sorar. yahu ne işe yarıyor o zaman bu makyaj?? ben de vazgeçiyorum. ne makyaj kurtarıyo beni ne giyim kuşam yaa, hep yorgun bir görüntüm var ben de bunu anlamıyorum.

Kendim gibi birilerinin olması çook güzell :)

Aslında ben bu halimide beğeniyorum ama yapmakta istiyorum görünce çok özeniyorum. Tamamen üşengeçlik galiba bendeki.

X