bende buraya ZAYIFLADIMM hemde 25 KILO!! yazacagimmm

günaydın arkadaşlar. bende bugün aranıza katıldım. merak ettim ayın dördünde başlamışsınız. hiç tartıldınız mı kaç kilo verdiniz..
Canimm buras izayiflama gunlugunden cikti.paylasimyeri oldu.herkes derdini ogunku basina gelenleri paylasiyor..ama ben 2,5kilo verdim.insallahhh yazicamm bir gun 25 kilo verdim diyee.aramza hosgeldin ayrica...

Canimm buras izayiflama gunlugunden cikti.paylasimyeri oldu.herkes derdini ogunku basina gelenleri paylasiyor..ama ben 2,5kilo verdim.insallahhh yazicamm bir gun 25 kilo verdim diyee.aramza hosgeldin ayrica...
Azminizi surdururseniz yapamayacağıniz sey yok ama azimlisiniz en azından.

Ben de 65 im gitmiyor gitmiyor gitmiyor icimden de bisey yapmak gelmiyor sanirim hep böyle kalacağım
Öyle deme kendine güç ver. Benim inandığım şey kilo verirken vücudu dumura uğratmak yapmadığın şeyi yapmak lazım. Beslenme alışkanlığı değişecek en büyük etken ve hareket tempolu yürüyüş falan. Ben hep evdeyim iki küçük bebeğim var aralarında 16 ay var 2 de büyük okul çağında kizlarim var. Yürüyüşe çıkmak ve az yemek beni zayıflatti baya. Büyük bir azimle 10 küsür kilo verdim. Şuan 64 üm. Son 4 kilo. Sonra hedef 58 inşallah.

benden 6 kilo daha zayıfsınn:KK43: sende de oluyor mu hamur işi tariflerine bakma,yapayım yedireyim halleri:) ben saatlere uyamıyorum..
Kendine guven verirsin insallah. Hem 6 kilo ne ki. Benim boyum 158 kilo 63 inşallah hedef 58. Ben hamur işi yapıyorum ama çok az yiyorum eğer tabi yersem. Genelde yaptığımı da yemiyorum . Tarife falan da hiiiiiiç bakmıyorum. Ayol ben rejimdeyim mazoşist miyim bir de bakayım :63:
Hem elinden geldiğince yapma sende. Herkes sana uysun :KK48:

Kendine guven verirsin insallah. Hem 6 kilo ne ki. Benim boyum 158 kilo 63 inşallah hedef 58. Ben hamur işi yapıyorum ama çok az yiyorum eğer tabi yersem. Genelde yaptığımı da yemiyorum . Tarife falan da hiiiiiiç bakmıyorum. Ayol ben rejimdeyim mazoşist miyim bir de bakayım :63:
Hem elinden geldiğince yapma sende. Herkes sana uysun :KK48:
evet yapmazsam daha kolay olur :) kız beni bi gör,kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum onlara:KK53:

Kizlarrr selammmm..geldimm yenidennn..benim tel bozuldu tamireyolladim.daha bugun geldi.oyuzdenn uzun zamandir yazamadim hic...bu ar rejim ne alemde benimm superrr...yemiyorumm ve yilbasi icin ilceye akrabalarin yanina gittiydik hemen fark ettiler.ne yapiyosan devam ett dediler..neyseee bundan sonra bulusur gorusuruz artik..

X