bende buraya ZAYIFLADIMM hemde 25 KILO!! yazacagimmm

yastokat

allahimm zayiflasammm
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2012
288
182
Dun basladimm..ama bugunude kanit olsun diye not dusuyorum..kimse okumasada yazmasada begensede begenmesede..benn her gun gelipp yazicam mutlaka..
Dun bi ddukkana girdim..uzerime sadece 40 yas ustu bol kesim anne pantolonlari oldu sadecee onlar...ama ben evlenirken 36 bedendim sigara modeli etekler pantolonlar giyerdim..dar etek dar kot harika olurduu bana..yuzum cok guzelmis sibel can gibi.anladiniz onu koy ekmegi gibiyimm yani..75.9 kilo ciktim ilk bugun.10 gunde bir tartilicam hergun in cik in cik oyuncak etmiycem tartiyi..sabah cokk guclu oglen sebze sonra arada kahve yada cacik vs gibi ara ogun.aksamda kesinlikle fikss bir kase yagsiz sutlu nesfit.bitttii daha yok..en gec 7 oda.bolca su..yaninada hibiskus serbeti..hem odem atici hem metabolizma hizlandirici yag yakici...
Ozetlee cok istiyorumm hic bukadar bedenimden nefret etmedim.insallahhh bu azimle devam edecegimm..

Bugunn yediklerim..sabah
haslanmis yumurta
iki dilim ekmek
Peynir zeytin
S.siz cay

Oglen:brokoli haslama
Zetin yagli pirasa

Ara:s.siz kahve
Yarim salatalik

Aksamda nesfit yiyecegimm....

Nesfitimi yedimm..icinede bir kasik tarcin attimm..kan sekerini duzenleyip aciktirmiyormus...hic bisey yapmasakta tarcinli sut icenler ayda 4 kiloya kadar kilo veriyormu..insallahh allahimm bende...
Bu arada leslie 3 mil yapicam az sonra aksamlari metabolizma hizlandirilinca bu ayar sabaha kadar devam ediyormus..yani spor yapmis gibi yag yakimina devam ediyormus vucudumuz...ne guzell yansin yaglar yansinn...
ben za-yif-la-ya-ca-gimmm!!!

Dun basladimm..ama bugunude kanit olsun diye not dusuyorum..kimse okumasada yazmasada begensede begenmesede..benn her gun gelipp yazicam mutlaka..
Dun bi ddukkana girdim..uzerime sadece 40 yas ustu bol kesim anne pantolonlari oldu sadecee onlar...ama ben evlenirken 36 bedendim sigara modeli etekler pantolonlar giyerdim..dar etek dar kot harika olurduu bana..yuzum cok guzelmis sibel can gibi.anladiniz onu koy ekmegi gibiyimm yani..75.9 kilo ciktim ilk bugun.10 gunde bir tartilicam hergun in cik in cik oyuncak etmiycem tartiyi..sabah cokk guclu oglen sebze sonra arada kahve yada cacik vs gibi ara ogun.aksamda kesinlikle fikss bir kase yagsiz sutlu nesfit.bitttii daha yok..en gec 7 oda.bolca su..yaninada hibiskus serbeti..hem odem atici hem metabolizma hizlandirici yag yakici...
Ozetlee cok istiyorumm hic bukadar bedenimden nefret etmedim.insallahhh bu azimle devam edecegimm..
Ben ilk okuyanın olayım. Günlük kendine tutuyorsun ama desteğe ihtiyacın oluyor. Bende denedim şakın hep yarım kaldı. İradene kuvvet yapabilirsin ve yapacaksın . Yalnız sana bir tavsiyem gece sporuna bakmışsın ya bi araştır ama ben sabah sporu tavsiye ederim spordan sonra vücut çalısmaya devam edıyor bu doğru ama o yağların vücuttan atılması için suya ihtiyaç var gece uyurken su tuketemezsın. Birde akşam karnın tok olduğu için akşam sporunun bir kısmıda onları eritmeye gidiyor tabiki yağ yakıyosun ama sabah erkenden bir kaç çiğ badem vs 1 bardakta kahve içip spor yaparsan dahada güzel oluyor ardından yumurtaları yıyıp protein ile yıpranan kaslar onarıldı mı bu keyif paha biçilmez. Benim değişmezimdir. 10 çiğ badem 1 bardak kahve sonra spor sonra kahvaltı.

Nesfitimi yedimm..icinede bir kasik tarcin attimm..kan sekerini duzenleyip aciktirmiyormus...hic bisey yapmasakta tarcinli sut icenler ayda 4 kiloya kadar kilo veriyormu..insallahh allahimm bende...
Bu arada leslie 3 mil yapicam az sonra aksamlari metabolizma hizlandirilinca bu ayar sabaha kadar devam ediyormus..yani spor yapmis gibi yag yakimina devam ediyormus vucudumuz...ne guzell yansin yaglar yansinn...
ben za-yif-la-ya-ca-gimmm!!!
Yas kaç ? Hedef kaç?

Merhabaa hosgeldinn...sende benim ilk misafirimsin...yasim 34 hedef 55 suanda 75 kiloyum...yeni basladim diyete filan bende..dun magazada pantolonlar olmayinca cokk kizdim kendime cokk..sonra bu gidisle kurbana kadar tama besili olursam beni keserler dedimokadarr sismisimm yanii..benim cok gicik bi vucut tipim var bacak kalca yokk sifir.ama basen hobek mide ve sirt ennn igrenci bu olsa gerekkk

Neyse iste aslinda sabah spor yapmayi iatersim bende ama hicc zamanim olmuyo oglum var bir tane okula gidecek diye onu yedir hazirla okula gotur gel..sonra esimin iside degisik biraz haftanin uc gunu evde ona kahvalti hazirla..oglen oluyo.is yap yemek yap derkenikindi...ben hiccc kendime zaman ayirmiyorum..ancak aksam.oglqn babasiyla bogusurkenn ben odama cekiliyorum basliyorum walk walk...

Aslinda sporu yapta nezaman omursa yani..bi belgeselde izledim.adam spor yapmadan idrar ornegi aliyolar tartiyolar.icindeki yag oranina bakiyolar idrarin.sonra adama iki saat filan siki spor yaptiriyolar.tekrar idrar testi ve ertesi gun sabah geliyo yine idrar testi..bide bakiyolar ki vucut egzersizden sonra 10 saat boyinca yag yakimina devam ediyoo..yani gece gunduz pek fark etmiyo...yapp yeterki..ben eskiden plates mis ip atlamaymis...ne dikkat ederdim ama sonra kendime ayiracak zaman bulamadim..dahasi bide oglan yatinca gece kendime odull yemekleri yaptim yedim.oldum comba gibi...

Bugunn yediklerim..sabah
haslanmis yumurta
iki dilim ekmek
Peynir zeytin
S.siz cay

Oglen:brokoli haslama
Zetin yagli pirasa

Ara:s.siz kahve
Yarim salatalik

Aksamda nesfit yiyecegimm....

canım merhaba..aynı kilolardayız.ben de uzun zamandır kilo ver al çok sıkıldım.98 kg dan 70 e kdr indim en son 75,90 idim ben de diyetisyene gittiğimde..tecrübelerime göre şöyle söyleyim akşam nesfit yerine salata ve sebze yiyebilirsin yağ koymadan pişir.1 tbk salata 1 tbk yağsız sebze ye..ya da yoğurt..biraz da spor yapmaya çalış..

sana söylediklerimi kendim yapabilsem ben de vereceğim de kilo..veremiyorum işte :)

canım ben sana eşlik ederim..yıl sonu isveç diyeti yapıp metabolizmamı şaşırtmayı düşünüyorum..çok hızlı kilo veriyorsun.6 ları görsem motivasyon olacak benim için.çok inat ettim...

canım ben sana eşlik ederim..yıl sonu isveç diyeti yapıp metabolizmamı şaşırtmayı düşünüyorum..çok hızlı kilo veriyorsun.6 ları görsem motivasyon olacak benim için.çok inat ettim...

Ayy hosgeldinn ozamannn cok sevindimm bana katilmana...fikir alisverisinde bulunuruzz cok iyi olurr.bende bu sabah kilo verme durursa ne yaparim filan diye dusunuyodumda isvec diyeti iyi fikirr..guzell begendim vallaa:))benimde ilk amacim 70 e inmek sonra 6 lilarr tabiki...ahh eskisi gibi zayif olsamm ne var yaaaa ahhh

Merhabalar; kilo vermek gerçekten çok irade gerektiren ve sürekliliği sağlanması gereken bir durum. 2 3 kilo verince bile vucutta o kadar güzel belli olurken bunu kendimize neden yapıyoruz bende anlamış değilim =( Bende 1. 76 boyunda 76 kiloyum. 70 kilo olmak bile çok zor süreçmiş gibi geliyor. Sanırım artık silkelenme vakti=) Günde 2. bucuk litre su ve 2 fincan yeşilçay içmeyi kesinlikle ihmal etmeyin. Günde 1 adet sade sodanın içine limon sıkarakta tüketebilirsiniz. Güzel mutlu günler sizinle olsun=)

Merhabalar; kilo vermek gerçekten çok irade gerektiren ve sürekliliği sağlanması gereken bir durum. 2 3 kilo verince bile vucutta o kadar güzel belli olurken bunu kendimize neden yapıyoruz bende anlamış değilim =( Bende 1. 76 boyunda 76 kiloyum. 70 kilo olmak bile çok zor süreçmiş gibi geliyor. Sanırım artık silkelenme vakti=) Günde 2. bucuk litre su ve 2 fincan yeşilçay içmeyi kesinlikle ihmal etmeyin. Günde 1 adet sade sodanın içine limon sıkarakta tüketebilirsiniz. Güzel mutlu günler sizinle olsun=)
Sagolsin canimmm..sende hosgeldin...ben burda tek takilirim saniyodum rabbim beni yalniz birakmadi bir suru misafir yolladi...hepinize tesekkur ederimmm..
Sen boydan yana sanslisin masallah..bende boyda yok anasini satiyim...160 okadar yani...yeail caya gelincee inann icemiyorum onuuu rwsmen igreniyorum...bende bi diyetisyen arkadastan metabolizma cayi ogrendimonu yapip aksama kadar iciyorumm cok da keyifli icmesii sana da tavsiye ederim..bu cay metabolizmayi hizlandiriyor vucudu alkali yapiyor birde tatli krizine girenler varsa ben gibi onlarin kan sekerini ayarlayip buna engel oluyor.birde gercekten yag yakici...tarif soyle
Bes bardak su koyuyosun basliyo kaynamaya icine bir elmayi dorde bol at sonra bir cay kasigi tane karabiber kabuk tarcin birdal birkactane karanfil veeee enn onemlisiii icine bir tatli kasigii hibiskus...olayy yaniii ayni tadi eskiden ictigimiz oraletlere brnziyo kusburnulu filan vardiya hanii gercektenn tavsiye ederim..benim gibi ot cop dusmani biri bile bunu iciyorsaaa herkess icer..
Bu arada sen nasil bi beslenme duzeni uyguluyosun hic kilo verdin mii sansen benim ilk olacak tabi insallah...

Ben ilk okuyanın olayım. Günlük kendine tutuyorsun ama desteğe ihtiyacın oluyor. Bende denedim şakın hep yarım kaldı. İradene kuvvet yapabilirsin ve yapacaksın . Yalnız sana bir tavsiyem gece sporuna bakmışsın ya bi araştır ama ben sabah sporu tavsiye ederim spordan sonra vücut çalısmaya devam edıyor bu doğru ama o yağların vücuttan atılması için suya ihtiyaç var gece uyurken su tuketemezsın. Birde akşam karnın tok olduğu için akşam sporunun bir kısmıda onları eritmeye gidiyor tabiki yağ yakıyosun ama sabah erkenden bir kaç çiğ badem vs 1 bardakta kahve içip spor yaparsan dahada güzel oluyor ardından yumurtaları yıyıp protein ile yıpranan kaslar onarıldı mı bu keyif paha biçilmez. Benim değişmezimdir. 10 çiğ badem 1 bardak kahve sonra spor sonra kahvaltı.
WEBPAGE_20161205_121543.jpg

Çay tarifi için teşekkür ederim=) Vücutta detoks etkisi yaratacagına eminim=) Ben herhangi bir diyetisyenden yardım almadım fakat yazdan bu yana yediklerime dikkat ederek günde 3 ana 3 ara öğün yiyerek beslenmiştim. Ve tartıda 80 kiloya yakın oldugumu görünce dank etmişti=( Hızlı verilen kilo hızlı alınır düşüncesindeyim o yüzden aç kalmayarak ve sağlıklı beslenerek kilo verilmesi kanısındayım. ve şunu anladım ki yediklerime dikkat ettiğim zaman ve sabah kendimi daha hafif hissederek uyandığım zaman çok daha mutluyum.73 kiloya kadar inmiştim fakat bu ara hiç dikkat etmedim kendimi yemeğe verdim ve 76 kiloyum. şimdi tekrardan motive olmaya çalışıyorum=) eğerki fazla kilo vermeyi düşünüyorsanız muhakkak spor yapmayı deneyin çünkü vücutta oluşan sarkmalar hiçkimseyi mutlu etmez ve telafisi çok daha zor olur. Artık istediğimiz kıyafetlere girmek bizimde hakkımız=) İstediğimiz forma kavuşup dolabımızı yenileyebilmek bizede nasip olur inşalah=)

Çay tarifi için teşekkür ederim=) Vücutta detoks etkisi yaratacagına eminim=) Ben herhangi bir diyetisyenden yardım almadım fakat yazdan bu yana yediklerime dikkat ederek günde 3 ana 3 ara öğün yiyerek beslenmiştim. Ve tartıda 80 kiloya yakın oldugumu görünce dank etmişti=( Hızlı verilen kilo hızlı alınır düşüncesindeyim o yüzden aç kalmayarak ve sağlıklı beslenerek kilo verilmesi kanısındayım. ve şunu anladım ki yediklerime dikkat ettiğim zaman ve sabah kendimi daha hafif hissederek uyandığım zaman çok daha mutluyum.73 kiloya kadar inmiştim fakat bu ara hiç dikkat etmedim kendimi yemeğe verdim ve 76 kiloyum. şimdi tekrardan motive olmaya çalışıyorum=) eğerki fazla kilo vermeyi düşünüyorsanız muhakkak spor yapmayı deneyin çünkü vücutta oluşan sarkmalar hiçkimseyi mutlu etmez ve telafisi çok daha zor olur. Artık istediğimiz kıyafetlere girmek bizimde hakkımız=) İstediğimiz forma kavuşup dolabımızı yenileyebilmek bizede nasip olur inşalah=)
I sallahh canimm insallahh..yaa butun dualarim kilolularla inann yemin ederim..yolda bile kilolu birini goreyim allahim hayirlisiyla zayiflamayi nasip et sonrada beni zayiflat diye...okadar ozluyorum ki eski zayifgunlerimi..ozamanlar cok az yerdim cokda hareket ederdim..simdi de tam tersiyddi...ama uc gun oncesine kadar...simdi spor yapiyorum az yiyorum.sabah cok kuvvetli oglen hafiff aksamm cock cok az..ama ben kendimibiliyorum sporyapmazsam gram veremem.leslie 3 mil yapiyorum hergece..

X