Evlat Edinme ben yeni 2 melegi evlat edindim...

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

rosani

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2011
68
66
35
arkadaslar ben 2 kiz kardesi evlat edindim 7 ay oldu alali eger kafaniza katilan veya merak ettiginiz seyler varsa lutfen sorun tercubelerimle yanitlamaya calisalim..ben o bekleme surecinde cok merak ettigim seyler oldu ama kimsem yoktu soracak o yuzden kim neyi sormak istiyorsa sorsun kafaniz ne kadar rahat olursa o kadar kolay atlatirsiniz bu zor zamanlari insallah...saygilarimla...

maşallah canım Allah bağışlasın evlatlarını.
benim sorum yok çok şükür bir evladım var Allah isteyenlere de versin.
okuyunca çok duygulandım tebrik etmek istedim sadece...

tesekkur ederim allah razi olsun allah sizinkinide bagislasin hayirli evlat olsun insallah...

çok tebrik ederim allah utandırmasın inşallah sağlıklı sıhhatli bol neşeli bir hayat diliyorum sana ve evlatlarına:KK66::nazar::nazar::nazar:

Merhaba cnm;
öncelikle hayırlı olsun ne diyim umarım iyi anlaşırsınız çocuklarla;
çocuklar size alıştımı?nasıl davranıyolar size,mutlularmı?

arkadaslar ben 2 kiz kardesi evlat edindim 7 ay oldu alali eger kafaniza katilan veya merak ettiginiz seyler varsa lutfen sorun tercubelerimle yanitlamaya calisalim..ben o bekleme surecinde cok merak ettigim seyler oldu ama kimsem yoktu soracak o yuzden kim neyi sormak istiyorsa sorsun kafaniz ne kadar rahat olursa o kadar kolay atlatirsiniz bu zor zamanlari insallah...saygilarimla...

Allah bağışlasın yavrularını rosani hep birlikte mutlu bir ömür dilerim. ben de bu hafta içinde başvurmayı düşünüyorum inşallah. benim sorum evle ilgili olacaktı. evin tüm odalarının aydınlık olmasını ve güneş almasını şart koşuyorlar mı yoksa sadece çocuk için ayıracağın odanın güneş alması ve aydınlık olması yeterli mi? deneyimlerini paylaştığın için çok teşekkürler. :KK71:

Merhaba :KK3:
Hayırlı olsun, Allah sevgiyle, mutlulukla huzurla büyütmeyi nasip etsin. Ne mutlu ki Allah size 2 kız annesi nasip etmiş.
Diğer topikte de süreçle ilgili paylaşımlar oluyor oraya da bekleriz.:KK34:
Rica etsem kızlarını benim için öper misin?:KK19:
Sevgiler...:KK16:

canım allah prenseslerini size bağışlasın:-)) bende 7 aylık anneyim.kuzularımı hiçbirşeye değişmem.iyiki hayatımıza girdiler.çok mutlu bir evliliğimiz vardı.allaha şükür onlar sayesinde dahada anlam kazandı.senin prensesler kaç yaşında? benim oğlum anasınıfına başladı kızım nisanda 3 yaş olacak.bende tecrübelerimle yaşadıklarımla size yardımcı olmak isterim:-) prenseslerini öp benim için:-))
ve diğer topiğe bekleriz:-)

sizi çok çok tebrik ederim gözlerim doldu inanın
böyle insanların var olması beni çok mutlu ediyo
siz hep mutlu olun inşallah bunu hakettiğinize kalpten inanıyorum

canım allah prenseslerini size bağışlasın:-)) bende 7 aylık anneyim.kuzularımı hiçbirşeye değişmem.iyiki hayatımıza girdiler.çok mutlu bir evliliğimiz vardı.allaha şükür onlar sayesinde dahada anlam kazandı.senin prensesler kaç yaşında? benim oğlum anasınıfına başladı kızım nisanda 3 yaş olacak.bende tecrübelerimle yaşadıklarımla size yardımcı olmak isterim:-) prenseslerini öp benim için:-))
ve diğer topiğe bekleriz:-)

amin sizinkileride insallah allah bagislasin siz de iki kerdesmi evlat edindiniz bizim gibi yoksa ayri ayrimi..?benim prensesler daha kucukler buyuk kizim 2,5 yasinda kucugumde yeni 1 yasina girdi..

Merhaba :KK3:
Hayırlı olsun, Allah sevgiyle, mutlulukla huzurla büyütmeyi nasip etsin. Ne mutlu ki Allah size 2 kız annesi nasip etmiş.
Diğer topikte de süreçle ilgili paylaşımlar oluyor oraya da bekleriz.:KK34:
Rica etsem kızlarını benim için öper misin?:KK19:
Sevgiler...:KK16:

tesekkur ederim bizde cok sukrediyoruz iki tane oldugu icin buyuk bi nimet tabii ki operim insallah..

Merhaba cnm;
öncelikle hayırlı olsun ne diyim umarım iyi anlaşırsınız çocuklarla;
çocuklar size alıştımı?nasıl davranıyolar size,mutlularmı?

merhabalar evet hem biz hemde onlar bize cok alistilar ve cok mutluyuz zaten kizlarimin yaslari kucuk alismakta zorluk cekmediler buyuk kizim 2,5 yasinda kucugumde 1 yasina girdi...onlar bizim icin dunyanin en guzel ve en ozel varliklari ve bizde her seferinde bunu hissettiriyoruz onlara onlarda bundan buyuk keyif aliyorlar.. simdiden daha 7 ay oldu ama inanin beni yarim saat gormeseler aglamaya basliyorlar ki zaten bende onlari yarim saat gormeden yapamiyorum uyurlarken bile bakmaya giyorum yanlarina cok tatlilar coook onlar benim ballarim...

allah yardımcın olsun ve o iki melek sana çok çok hayırlı evlat olurlar ınsallahh

Allah bağışlasın yavrularını rosani hep birlikte mutlu bir ömür dilerim. ben de bu hafta içinde başvurmayı düşünüyorum inşallah. benim sorum evle ilgili olacaktı. evin tüm odalarının aydınlık olmasını ve güneş almasını şart koşuyorlar mı yoksa sadece çocuk için ayıracağın odanın güneş alması ve aydınlık olması yeterli mi? deneyimlerini paylaştığın için çok teşekkürler. :KK71:[/QUOT

insallah kardesim allah ta insallah sizi ciktginiz bu yolda muaffak etsin insallah zor bi surece gireceksiniz neolur hep olumlu dusun bak bekledigine degecek insallah onu kucagina aldiginda butun acilari sIkintilari unutacaksin ve keske daha erken basvursaydim diyeceksin insallah ev icinde cocugun dasi yeterli oluyor..

X