ben yarın gidiyorum ve sizden dualarınızı bekliyorum

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2006
223
7
39
kızlar yarın herşey belli olacak.laparoskopi olucam.kanallarım açılmazsa doğrudan tüp bebek başka hiç bir yolum yok artık.bana dua edin kızlar da kanallarım açılsın.şu an çok kötüyüm ve stresliyim.ne yapacağımı da bilemiyorum.

Sakin ol canım ya yaptıranlar aylar sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar genelde tepkiler olumlu laparoskopiyle ilgili.Bende araştırıyorum bu konuyu.
Senin 2 kanalında mı kapalı canım.
Benim sol kapalı gözüküyodu filmde belki sağdada bilinmeyen bi sorun vardır, kimbilir.Dualarım seninle gülencim umarım Gülen sen olursun bu sefer.Çok öpüyorum seni geçmiş olsun başaracaksın.Kendine güven daha iyi olacak.senin sonucun benide etkileyecek.

rabbim ne dilerse o olur.inşallah senin için hayırlısı bir an evvel bebiş sahibi olmandır.umarım duaların kabul olur canım.

Canim Arkadaşim Hakkinda Hayirlisi Olur Inşallah.ben çok Duydum Bu Operasyondan Sonra Hemen Hamiş Olanlar Var.yüce Mevlam Yardimcin Olsun.emeklerini Boşa çikarmasin Inşallah.sakin Korkma Ve Stres Yapma Canim.allaha Emanet Ol.

Sevgili gülen sakın korkma...yaklaşık 15 gün önce ben de ameliyat olmaya giderken senden farksızdım ama inan geldi geçti...inş.başarılı bir operasyon olur,şimdiden geçmiş olsun...

cok gecmis olsun canim hic korkma sakin ol,bebis düsün,rabbim ne dilerse o olur dualrim seninle

kızlar yarın herşey belli olacak.laparoskopi olucam.kanallarım açılmazsa doğrudan tüp bebek başka hiç bir yolum yok artık.bana dua edin kızlar da kanallarım açılsın.şu an çok kötüyüm ve stresliyim.ne yapacağımı da bilemiyorum.

tatlım hakkında hayırlısı olsun inşallah herşey istediğin gibi olur ama şunuda söylemek istiyorum ameliyatın olumsuz geçerse tüp bebek şansın var buda iyi en azından bir şansınındaha olduğunu biliyorsun inşallah allah gönlüne göre verir canım:1hug:

teşekküe ederim canlarım.allah sizden razı olsun dualarınız için.şimdi biraz rahatladım.sakin olmaya çalışacağım.darklife benim sol kapalı sağda çok az bir açıklık var.bakalım hayırlısı olsun inşallah

İnternette baktım kapalılık kanalın ucundaysa açma sansları çok yüksekmiş.İnşallah iki kanalında daha iyi olurda tüm emeklerinin karşılığını hayırlı bi evlatla alırsın.
teşekküe ederim canlarım.allah sizden razı olsun dualarınız için.şimdi biraz rahatladım.sakin olmaya çalışacağım.darklife benim sol kapalı sağda çok az bir açıklık var.bakalım hayırlısı olsun inşallah

Allah yardımcın olsun bacım;* rahat oll hiç canını sıkma nekadar rahat olursan okadar işlerin yolunda giderr dualarımız senınlee gusell hbrlerinii beklıoruz canımmm;*

Antalyadamı yaptırcaksın laparoskopiyi? Antalya bu konularda baya iyi bi şehir haline geldi bildiğim duyduğum kadarıyla.

inşallah operasyonun çok kolay olur ve başarılı geçer. unutma ki bebeğine her geçen gün biraz daha yaklaşıyorsun allah yardımcın olsun canım

dualarımız seninle arkadaşım ..allah yardımcımız olsun..umarım herşey yolunda gider..moralini yüksek tut olurmu canım....hayırlısı olsun bizim kanallar açıkta ne oluyo sanki:)))

bütün dualarım seninle olacak.insallah hayırlısı olur.allah şifa versin

hadi hayırlısı olsun canım allah yardımcın olsun emeklerinin karşılığını alırsın inş bebişine kavuşursun buda bi imtihan allah bu imtihanı kazananlardan etsin çokkk geçmiş olsun allaha emanet ol

canım arkadaşlarım çok mutluyum.size iyi haberlerle döndüm.dün yazamadım çok ağrım vardı.her iki kanalımda açıldı.ama zor bir ameliyatmış.şimdi biraz iyiyim.doktorum artık gebe kalabilirsin dedi.bende polistik over var birde küçük kisler onları temizlemiş.kurban bayramı sonu gel tedaviye başlayalım dedi.sizlere çok teşekkür ederim dualarınızı eksik etmediğiniz için.

X