Transferin 8. Günü kızlar deliricem

Çok erken test yapmışsınız pozitife tabiki dönebilir siz sabredin daha kana karışacak kadar gelişme olmamıştır kandan sonra idrara geçiyor zaten ben 9. Gün test yaptım öyle pozitif gördüm moralinizi bozmayın inşallah pozitifi görürsünüz
İnsallah ama hiç bir agrim yok yerleşme kanaması hic bir şeyim yok sizde varmiydi

Çok erken test yapmışsınız pozitife tabiki dönebilir siz sabredin daha kana karışacak kadar gelişme olmamıştır kandan sonra idrara geçiyor zaten ben 9. Gün test yaptım öyle pozitif gördüm moralinizi bozmayın inşallah pozitifi görürsünüz
İnsallah ama hiç bir agrim yok yerleşme kanaması hic bir şeyim yok sizde varmi

İnsallah ama hiç bir agrim yok yerleşme kanaması hic bir şeyim yok sizde varmi
Ben de yerleşme kanaması yaşamadım hatta bu başlığı açmadan önce diğer yazıları okuduğumda başkalarının saydığı hiçbir şey bende yoktu sırf bu yüzden bu konuyu açtım kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşamıştım ben ki hala devam ediyor diğer kadınlar hiçbirini yaşamamıştı ve ben bu yüzden regl olacağımı tutmadığını düşünmüştüm herkesin belirtisi başka olabiliyor

Ben de yerleşme kanaması yaşamadım hatta bu başlığı açmadan önce diğer yazıları okuduğumda başkalarının saydığı hiçbir şey bende yoktu sırf bu yüzden bu konuyu açtım kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşamıştım ben ki hala devam ediyor diğer kadınlar hiçbirini yaşamamıştı ve ben bu yüzden regl olacağımı tutmadığını düşünmüştüm herkesin belirtisi başka olabiliyor
Merhaba nesrin hanım durumunuz nedir acaba

Tebrik ederim canim allah kucağına almayı nasip etsin ❤️ belirtilerin nelerdir? Bende 5+2 deyim 😍
Ben tüp bebek transferinden sonra kasık ve bel ağrısı yaşadım bu ağrılar 6. Günden sonra çok arttı ve adet olacağımı düşünmüştüm 9. Günümde dayanamayıp test yaptım pozitif yerleşme kanaması vs yaşamadım ben göğüslerim hassastı ama hormon ne zaman alsam zaten hassas olduğu için bunu belirti olarak düşünmemiştim

X