Ben kendimi zor tutuyorum, abartıyormusum, çıldıracağım ,bunlar nasıl insan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

elizz0006

Gülümse hayata...
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2014
612
868
Kızlar sabah aldığım bir telefonla yıkıldım resmen. Ablam sakaryada yaşıyor ve on yıllık evli 2 çocuğu var biri 4 biri 6 yaşında. Öğretmen o da benim gibi. Neyse sabah derse girmeden aradı tanımadığı bir adam arayıp eşinizin benim eşimle 5 yıldır yasak ilişkisi varmış, otel kayıtları ve watsapp mesajları var elimde demiş. Kadin ablamin eşinin müdür olduğu okulunda bir iki yıl öğretmenlik yapmış sonra tayini çıkmış ama yine de konusmaya devam etmişler kadının da 6 yaşında bir kızı var. Ben hemen rapor alıp ablama destek için yanına geldim. Elimiz kolumuz tutmuyor şimdiye kadar kimseye bir sey çaktırmadan nasıl bunca rezillik yaptı inanın aklım almıyor...
Ben yakın tarihte bir travma atlattim zaten söylemiştim size boşandım şimdi ailem bu krizi nasıl atlatacak çok kötüyüm. Çocuklar babalarını soruyorlar. Anneme haber veremedik öylece şok halinde kaldık. Bu arada karşı tarafın eşi nufusluymus bir araştırma yaptım demiş ablama eşinizin 6 ayrı kadınla daha ilişkisi var. Ya biz her dk daha fazla şok oluyoruz. Bunların hepsi kabus gibi. Ben çok sinirliyim o şahsın abisi sen yuva yıkılsın diye mi bu kadar sinirlisin dedi bana. Inkar ediyor yaptıklarını o şahıs. Bir şans daha istiyormus. Ablam düşünüyor ben ayrılması taraftariyim diye elestiriliyorum ya mesajları gördüm cidden iğrenç. Bana kalirsa hem ayrilmalilar, hem o serefsizler meslekten atılmalı, surunmeli ama cocuklar var ortada diyorlar delircemmmmm..... Kızlar içimi dökmek istedim Allah'm nolur yardım et şu günleri atlatalım çok kötüyüm.

Şaşırmadım. Okullarda öyle şeyler duydum ki şaşırmıyorum.
Karar ablana kalmış. Ama o adî herif o kadını bıraksa bile okula yeni gelen herhangi birini gözüne kestirip aynı şeyleri yapabilir. Sakince alıp karşınıza konuşun. Barışırsa da onun bileceği iş.
Güncelleme: Demek 6 ayrı kadın ha pühhh. Ablana hastalık mastalık getirir. Bir şekilde önünü kesin bu işin.

Aman boşverin kimin ne dediğini, bozacının şahidi şıracılar. Adamın abisinden haklısın kardeş demesini beklemiyordunuz heralde, tabi ki kardeşini kollayacak. Sizin gibi. Bence biraz sakin olun, bu şekilde kaldıramayacağınız kadar tepki toplarsınız, sizin bu halleriniz inanın ablanızın kararına etki etmeyecek. Aldığınız hasarla kalma ihtimaliniz var. Biraz sakinleşin, kimseyi muhatap almayın eniştenizin tarafından. Sataşmaya kalkarlarsa hadlerini bildirin. İzleyin. Ablanıza ne karar verirse versin arkasında olacağınızı söyleyin sadece. Sahipsiz bilmesinler yeter.

O düşündüğü için çıldırıyorum sana kolay senin çocuğun yoktu diyor yaa sinirimden içim içimi yiyor ister 2 çocuk olsun ister on bu nasıl rezillik🤮😡😡😡
Barışsın diyenlerin sesini kesin öncelikle. Bu nasıl bir cehalet. Ablama hastalık bulaşırsa önce sizin yakanızdan tutarım de seslerini kessinler.

O düşündüğü için çıldırıyorum sana kolay senin çocuğun yoktu diyor yaa sinirimden içim içimi yiyor ister 2 çocuk olsun ister on bu nasıl rezillik🤮😡😡😡
İyi de size ne oluyor anlamadım?! Ablan dert etmiyo bas git evine yudumla kahveni keyfine bak. Ne halleri varsa görsünler niye taktınız bu kadar siz?

Sağlıklı düşünemiyor onun adına üzülüyorum, hem de yeğenlerime onlar benim canım ciğerim
Açıkçası bana barışacak gibi geldi. Senin 2 çocuğun yok falan filan demesinden belli. Çok müdahale etmeyin derim sonra tüm suç size kalır.
Ablanız affetmeye dünden razı, ister sağlıklı düşünsün ister sağlıksız, zorla götürüp boşayamayacağınıza göre. Siz çok müdahil olmayın derim

Kızlar sabah aldığım bir telefonla yıkıldım resmen. Ablam sakaryada yaşıyor ve on yıllık evli 2 çocuğu var biri 4 biri 6 yaşında. Öğretmen o da benim gibi. Neyse sabah derse girmeden aradı tanımadığı bir adam arayıp eşinizin benim eşimle 5 yıldır yasak ilişkisi varmış, otel kayıtları ve watsapp mesajları var elimde demiş. Kadin ablamin eşinin müdür olduğu okulunda bir iki yıl öğretmenlik yapmış sonra tayini çıkmış ama yine de konusmaya devam etmişler kadının da 6 yaşında bir kızı var. Ben hemen rapor alıp ablama destek için yanına geldim. Elimiz kolumuz tutmuyor şimdiye kadar kimseye bir sey çaktırmadan nasıl bunca rezillik yaptı inanın aklım almıyor...
Ben yakın tarihte bir travma atlattim zaten söylemiştim size boşandım şimdi ailem bu krizi nasıl atlatacak çok kötüyüm. Çocuklar babalarını soruyorlar. Anneme haber veremedik öylece şok halinde kaldık. Bu arada karşı tarafın eşi nufusluymus bir araştırma yaptım demiş ablama eşinizin 6 ayrı kadınla daha ilişkisi var. Ya biz her dk daha fazla şok oluyoruz. Bunların hepsi kabus gibi. Ben çok sinirliyim o şahsın abisi sen yuva yıkılsın diye mi bu kadar sinirlisin dedi bana. Inkar ediyor yaptıklarını o şahıs. Bir şans daha istiyormus. Ablam düşünüyor ben ayrılması taraftariyim diye elestiriliyorum ya mesajları gördüm cidden iğrenç. Bana kalirsa hem ayrilmalilar, hem o serefsizler meslekten atılmalı, surunmeli ama cocuklar var ortada diyorlar delircemmmmm..... Kızlar içimi dökmek istedim Allah'm nolur yardım et şu günleri atlatalım çok kötüyüm.
Bu halde ablana nasıl destek oluyorsun ?? Biraz daha sakin kal ablanın ağlayıp vahlanmaya zamanı kalsın. Ablan sindiremeyecekse boşanacak çocuklar var diye nerde yattığı belli olmayan adama mi bakacak ömür verecek ?

Açıkçası bana barışacak gibi geldi. Senin 2 çocuğun yok falan filan demesinden belli. Çok müdahale etmeyin derim sonra tüm suç size kalır.
Ablanız affetmeye dünden razı, ister sağlıklı düşünsün ister sağlıksız, zorla götürüp boşayamayacağınıza göre. Siz çok müdahil olmayın derim
Sanırım ben de yanından ayrılamazdım. Allah kimseye yaşatmasın. Bence de barışacak gibi duruyor umarım boşanır. 2 çocuğu var bunu düşünerek beraber olmak bile insanı 20 yıl yaşlandırır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X