Ben Ahu

Ahuu14

Yarabbim büyüksün...
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
3.884
3.700
Merhaba ben Ahu , günlük olayını kitaba yazmak istedim önce ama böyle dijital bir platform da benim yerime yıllarca saklanacak olma fikri daha güzel geldi ,yıl 2021 5 Mart cuma ve ben odamdayım YKS ye girmek için çoktan başvurdum ve çalışmam lazım , aslında hayat bana %90 olarak zor geliyor ,sıkıldım hemde çok ama hayat devam ediyor keşke kapatma tuşu olsaydı yada isteyen acı çekmeden, sevdiklerini üzmeden yaşamına son verebilseydi ,ama yok ve hayat devam ediyor bugün biraz negatif hissediyorum ama ; geri kalan %10 luk kısmım bana kendime iyi davranmam , kıymet vermem ve pamuk ipliği hayatıma bir şekilde devam etmem gerektiğini söylüyor , bu süreçte buraya hep yazmayı planlıyorum çünkü biliyorum ki yıllar geçse de ben bu platforma tekrar uğrayacam, benden çok anı var burda , herneyse hazirana kadar ders çalışmam lazım ve fırsat buldukça buraya yazmak istiyorum , kişisel gelişim olarak neler yaptığımı burda paylaşıyor olacağım

Şuan saat gecenin 3 ü , kafamdabirtuhaflıkvar , bölünmüş uyku, devamlı sinirsel mide agrıları , düzensiz beslenme , burda son yazdıklarım kendime iyi bakmam gerektiği ve kişisel gelişim isteğim , bunu çok iyi yapamadım bu ay karınca yavaşlığı hareket ediyorum , dedim ya %10 luk kısım var diye .... Herneyse en azından günde 1 saat veya fazlası ders çalışıyorum ve bu dönem en çok yaptığım şey tarih ve tarihe dayalı önemli kişiler ile ilgili temiz içerikli video izlemek hayatımda yanlızlığa tam alıştığım bir süreç, benim için bence bu güzel bişey çünkü devamlı insanlara bağlı yaşamak , sık görüşme isteği , telefon watsapp vb , iletişim çok ta yararlı değil fikrimce , ek olarak sosyal medya kullanımını ciddi anlamda azaltmayı telefonumu sık sık kapatmayı düşünüyorum , bence bana çok fayda sağlayacaktır .sıkıcı hayatımda şimdilik bunlar var :) kendimle ilgili en büyük temennim ,bir gün istediğim Özgür hayatıma kavuşmak .... Kendi parasını kazanan güçlü bir kadın olmak , Özgür hayatın iplerini eline almış , iradeli güçlü ve güzel :) ... bana iyi gel hayat, güzel taraflarını görmek istiyorum zira buna çok ihtiyacım var......

Merhaba bunu okuyan kişi ve bana :) çünkü çoğu kez ziyaret ediyor olacağımı biliyorum burayı , bugün 10 nisan 2021 ve saat 11:22 hasta halde uzanıyorum , ve hayat bana çok boktan geliyor, sürekli gelecek üstüne düşünmem takıntı derecesine gelmiş durumda , hep bir gelecek kaygısı.. derslerime hasta olduğum ve geçen gelen misafir sıklığından dolayı ara verdim , ehliyet kursuna yazılacaktım o da 1 haftalığına askıya alındı ,onun dışında yukarıda daha önce yazdım mı bilmiyorum ama ben devamlı iletişime geçmek isteyen ve kendimle Başbaşa kalmak istemeyen biriyim ve bu huyumu değiştirmek istiyordum ,o konuda biraz ilerlediğimi düşünüyorum artık aramıyorum kimseyi ve herşeyimi kimseyle paylaşmıyorum çünkü yaşadığım çevre aşırı dedikodu ve bire bin katan insanlara dolu. kısaca artık kendime bırakıyorum bir takım şeyleri ... onun dışında, özel hayatım , var biri ama Babam istemiyor ve ben de kararsızlık içindeyim aslında elimden bişey gelmiyor Çünkü kesin kararlı o , ve olmayacak gibi olsa iyi mi olurdu bilmiyorum ama bence iyi olurdu ,bu benim için son şans gibi ama sonuna kadar açılmayan kapı hiç açılmasa daha iyi galiba ; çünkü ben sürekli o kapıda bekliyorum ve tam açılacak olmuyor ... devamlı olarak Rabbimden hayırlısını istiyorum ama artık yaşım nerdeyse 29 ve çocuk değilim bilmiyorum keşke bütün bunları konuşabilsem babamla , diğer evlatlarına sağladığı Özgür hayatı bana neden çok görüyor hemde bunu en çok hak eden ben ken ....üzülüyorum hemde çok :KK43: hem okumama izin vermedi şimdi de evlenmeme karşı. Buraya içimi dökmek iyi geliyor tek temennim gelecekte bütün bu durumdan kurtulan biri olarak burayı okumam

Merhaba ben ,en son nisanda yazmışım ,bugün 6 Eylül saat 08:28 bu platform da ilk açtığım konulardan başladım okumaya hepsini bir bir , yazdıklarım yazmadıklarım , çoktan beri hep aynı olan hayatım ... her neyse yks ye girdim ve oldukça güzel puan çıkardım geç te olsa tebrik ederim kendimi, çocuk gelişimini tercih ettim , Ehliyet kursuna da yazıldım , cilt bakımıma çok özen gösteriyorum ama sağlıklı beslenme ve spor hayatımda daha da geliştirmem gereken iki konu, heeep olduğu gibi şimdi de hayatımda şikayetçiyim ben hep öyleyim :) keşke değişse bu durum ama alıştım artık , kuzenlerini yurtdışına gidiyor öfff ne biliyim benim yapamadıklarımı onlar yapıyor ve yaşıyor , hayattan hala çok şey istiyorum , huzur sağlık ve mutlu bir yuva rabbim nasip eder mi bilmem ama ben Artık eski ben olmak istemiyorum şikayete son vermek , güçlü ve daima kendini düşünen Ahu .... önce ben 🙏🏻

16 Ekim cuma 01:32 yatakta çok yorgun agrıyla yatan bir Ahu var ben ona yani kendime iyi bakamıyorum , elalem ve insanların ne dedikleri neden önemli benim için bilmiyorum ,çünkü bu yüzden üzdüm onu yani kendimi ,bugün çok sevgili Amcamız babaanemi tek başına bırakıp ayrı eve çıktı yetmiyormuş gibi beni de salak eşinin yanına temizliğe götürdü bende salak kafam bi güzel parlatım her yeri , ahhh keşke kapatma tuşum olsaydı şimdi zerre düşünmez hayatıma son verirdim , çok kızgınım kendime hani iyi bakacaktım kendime yine fos çıktı ,ben.... benim hayatım... ne olacak bilmiyorum bıktım hayattan ve herkesten ve kendimden bıktımmmmmmmmmmm

Tavsiye olarak yazıyorum, sınırlar kitabını okuyun. Hayır demeyi öğrenmeye çalışın.

Ayrıca çabanızdan ötürü tebrik ederim

Tavsiye olarak yazıyorum, sınırlar kitabını okuyun. Hayır demeyi öğrenmeye çalışın.

Ayrıca çabanızdan ötürü tebrik ederim
Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın ,mutlaka alcm kitabı tavsiyeniz için teşekkür ederim

merhaba Ahuu14 ve bunu okuyan kişi hayatımda değişen şeyler dışarıdan ,Çocuk gelişimi okumam ,Ehliyetimi Almak onun dışında yılardır değişmeyen hayatım tüm monotonluğu ile devam ediyor ,ben hayatımın dizginlerini niye elime almıyorum bilmiyorum nerde hata yapıyorum o da belli değil , seneye çocuk gelişimini bitirip , Özel eğitime öğretmenliğine tamamlamak istiyorum , Annemle ,babamla yaşadığım evden ayrılmak , Buraya yazacağım şeyler yukarıdakilerden farklı değil ,hala aynı tükenmiş Ahu gelip giden misafirler , Hasta annem, çok yorgunum..... buraya güzel şeyler yazmayı dilerdim ..

Duygularım çok karışık, insanlar bana çok uzak geliyor ,eskisi gibi kendimi paralamıyorum ,çok üzüldüğüm şeyler bile bana o kadar acı vermiyor neden bilmiyorum bi kaç ay sonra 30 olmanın verdiği olgunluk mu anlamadım ,kendi içimde hayatıma karşı verdiğini önemli bir karar var ama olur mu bilmiyorum ,biraz daha akışına bırakmayı düşünüyorum eğer olumlu gelişme olmazsa bişeyler yapmayı düşünüyorum , ondan sonra bu aralar hep kim olduğumu hayatımda neler yaptığımı dışarıdan bir insanı gözler ve sorgular tarzda düşünüyorum, önlisansın 1. Senesi bitti çok şükür sadece tek dersten kaldım , öğretmen olma isteğim hala bir yerlerde :) , onun dışında bu aralar hayatıma mola vermek istiyorum yavaş hareket etmek bolca dinlenmek ,tabi misafirleri de unutmamak lazım ... burada açılmış konuları okumak hoşuma gidiyor kendimden pay çıkarıyorum olumlu düşünmek , içimde kötü düşünceler barındırmamak ,hayatımdan nefreti çıkarmak bu ve kendime devamlı saygılı ve sevgili olmak isteklerim arasında ,kısaca kendi halinde dışarıdaki dedikodu safsatasından uzak olmak istiyorum , bunu dışında beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum kilom 68 bu aralar biraz fazla .. cilt bakımımı şükür ki hiç eksik etmiyorum... şimdilik böyle devam ediyor umarım daha güzel şeyler de olur .....

Yorgunum o kadar yorgunum ki bıktım herşeyden bu evden bu hayattan bıktım , gün içinde çok yoruluyorum devamlı bişeylerle boğuşuyorum sinirlerim yıpranıyor bu evden gitmek istiyorum yeni bir hayata başlamak yada günlerce uyumak herşey unutmak ...

Düşünüyorum nasıl ve ne yapmak gerektiği hakkında... hayatımı nasıl kurtaracm bu evden bişeyler yapmam lazım ben bir çamurun içine girdim veeee giderek batıyoruummm ... Allahım bana yardım et lütfeeen, lütfennnnnnn

Merhaba ben Ahu , günlük olayını kitaba yazmak istedim önce ama böyle dijital bir platform da benim yerime yıllarca saklanacak olma fikri daha güzel geldi ,yıl 2021 5 Mart cuma ve ben odamdayım YKS ye girmek için çoktan başvurdum ve çalışmam lazım , aslında hayat bana %90 olarak zor geliyor ,sıkıldım hemde çok ama hayat devam ediyor keşke kapatma tuşu olsaydı yada isteyen acı çekmeden, sevdiklerini üzmeden yaşamına son verebilseydi ,ama yok ve hayat devam ediyor bugün biraz negatif hissediyorum ama ; geri kalan %10 luk kısmım bana kendime iyi davranmam , kıymet vermem ve pamuk ipliği hayatıma bir şekilde devam etmem gerektiğini söylüyor , bu süreçte buraya hep yazmayı planlıyorum çünkü biliyorum ki yıllar geçse de ben bu platforma tekrar uğrayacam, benden çok anı var burda , herneyse hazirana kadar ders çalışmam lazım ve fırsat buldukça buraya yazmak istiyorum , kişisel gelişim olarak neler yaptığımı burda paylaşıyor olacağım
Hayat bana zor geliyor cümlesi daha çok zorluk gönder demektir. Hayat bana kolaylıkla neşeyle ve ihtişamla gelir diyeceksiniz.

Merhaba Ahu 30 yaşıma bir kaç gün önce girdim , bazen isteyince ve artık kimin ne dediğini birazcık ta olsa umursamayınca oluyor galiba birşeyler , sürekli onlara gitmekten şikayet ederdim ama ben kendim için ilk defa gitmiyorum dedim ve sanırım işe yaradı belki yüzsüzlüktü ama ilk defa kendim için yaptığım birşey bana olumlu geri dönüş yaptı , onun dışında cilt bakımımı aksatmıyorum beslenmeme dikkat etmeye çalıyorum , meditasyon yapıyorum ara sıra, yakın arkadaşımın hayatında güzel başlangıçlar oluyor darısı bana da inşlh ..bilmiyorum güzel şeyler hissediyorum sanki artık olacakmış gibi .. hayatta gerçekten olumlama ve pozitif enerji geri dönüşü diye birşey var , ve ben bütün güzel şeyleri hayatıma çekiyorum , Herşey hayrıma gelişiyor , Kendim ve Ailemin sağlığı için şükrediyorum , bolluk , huzur ve bereketi aldım kabul ettim

Merhaba Ahu bugün 2022 nin son günü bu yıl benim için nasıl mı geçti ? Annemin hayatına giren abisinin çocukları sürekli onlara gitmesi , Abisi nin vefatı için gelen tonla misafir yemekler bla bla .. peki bana dair ne oldu Benim hakkımda yapılan dedikodular ve kimin ne dediğini fazlasıyla kafaya takan yapımı fark etmem , onun dışında gelecek olan Yepyeni yıl için kendime dair temennilerim Ardıma bakmamak , özel hayatım hakkında başkaları ile konuşmamak , ve kimim ne dediğini umursamamak , onun dışında kendime iyi bakmak hem fiziksel hem ruhsal , Ruhsal olarak insanlarla arama Mesafe koymak istiyorum kendimi üzen insanlardan uzak durmak , meditasyon yapmak herşeyi oluruna bırakmak ... 2023 ten beklentim herşeyden önce herkes için sağlık , kendimi geliştirdiğim huzurlu bir yıl 🙏🏻🙏🏻

Merhaba Ahu 19.02.23 saat 01:12 şuan yukarıdaki yazdıklarımdan utandım çünkü 6 Şubat saat 04:17 de deprem oldu korkutucuydu , önce yataktan fırladık sonda Elektrikler gitti vs yine de Rabbime şükür sağlığımız yerinde ama olanlara Hatay’a Karhramanmaraşa çok üzüldüm eski dertlerimden utandım binlerce insan öldü ;( Taha durmaz :KK43:((( daha önce tanımıyordum keşke tanısaydım ... Rabbim cennetine alsın onu :KK43: binlerce kez şükrediyoruz ,birkaç gün köyde kaç kişi aynı odada uyuduk, eve geldik diken üstünde uyduk ama herşey için çok şükür 🙏🏻 Rabbim bu günleri aratmasın daha güzel günler bize doğru gelsin amin

Merhaba kendim aradan kaç ay geçmiş yazmayalı Amcam tekrar musallat oldu salak eşi o kadar cazgır kiii onun evinde kaldığımız kaç gün içerisinde kafamı patlatacak derecede ağrıya sebep oldu , ama güzel şeyler de oldu işe başlayacammm ve müdür le tanışmaya şehir içiyle gittim çok değişik bir gün oldu ,sabahtan misafirler vardı ben (yerine geçeceğim) asitsanı aradım ve o gün gitmezsem 15 gün sonra mümkün olacağını söyledi ve ben işi bırakıp bir hışımla hazırlanıp çıktım , bizi Mranın babası gördü yalan söylemek zorunda kaldım neyse sonra otogara gittik ve ordan şehre derken 3 gibi orda oldum müdür çok değişik bir adamdı ve enerjimi duruşumu beğendiğini işi öğrenmem gerektiğini söyledikten sonra aldı beni işe çok heyecanlıyım bu sayede daha önceki asistanla da arkadaş gibi olduk yarın da onun evine gidecem çok mutluyum Allahım çok şükür inşlh daha güzel şeyler de olurrrr 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X