Belimi nasıl inceltebilirim?

Bende belimi inceltmek istiyorum. Diyet ve spor yapmak şart bence. 1 yilda 10 kiloya yakin aldım. Su an onları vermek istiyorum.
Egzersiz olaraj chloe thing in programini yapıyorum daha yebi başladım sayılır 2 haftalik bir spor programı. Hatta az once onu yapmıştım. Tavsiye edebilirim yapip fotolarini paylasanlar var baya fark etmiş

8 10 cm veya ne kadar yapabilirsemmm. Bilen duyan deneyen yapabilennn?
Merhabalar. Diyet ve spor çok çok önemli, ben kalıplaşmış yağlarımdan soğuk lipoliz sayesinde kurtuldum arkadaşlar. Bir saat yağlı bölgeye bağlıyorlar 3 ay içinde işlem yapılan yerde %40 yağ kaybı gördük. Bu süreçte günde 3 lt su içmem önerildi tabi tüm kurallara uydum :) çok memnun kaldım öneririm.

Bu uygulama için piyasada çok çeşitŞi cihazlar var seansı 200 tl den 1.500 tl ye kadar değişebiliyor. Ben etilerde Beauty Retouch da yaptırdım. başka uygulamalar için gitmiştim temizliği müşteri memnuniyeti konusunda güvendiğim bi salondu kullandıkları cihazı da araştırdığımda piyasadaki iyi yerlerin kullanıyo olması bana güven verDi. Sonuçtan memnun kaldım önerebilirim ama tabiki siz de araştırmanızı yapın. Salona ulaştığınızda tüm sorularınızı sabırla yanıtlıyorlar zaten :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu uygulama için piyasada çok çeşitŞi cihazlar var seansı 200 tl den 1.500 tl ye kadar değişebiliyor. Ben etilerde Beauty Retouch da yaptırdım. başka uygulamalar için gitmiştim temizliği müşteri memnuniyeti konusunda güvendiğim bi salondu kullandıkları cihazı da araştırdığımda piyasadaki iyi yerlerin kullanıyo olması bana güven verDi. Sonuçtan memnun kaldım önerebilirim ama tabiki siz de araştırmanızı yapın. Salona ulaştığınızda tüm sorularınızı sabırla yanıtlıyorlar zaten :)))
bende lipoliz işlemimi aynı salonda istanbulda etilerde beauty retouch güzellik merkezinde yaptırdım. ilk uygulamada çok teredütteydim ama yağ kaybını görünce 2. Bölge için de gittim :) Uygulama sonrası yapmam gerekenleri söylediler bende günlük yürüyüşlerle hafif egzersizle destekledim, bol su içtim ve beslenmeme dikkat ettim tabiki.. yakılan yağların vücuttan atılması için 3 ay kadar bunları yapmak gerekiyor. Salonu aradığınızda her detayı anlatıyorlar samimiyetlerinden de çok keyif aldım kirpik lifting için de gitmeyi düşünüyorum. Uygulama yapan arkadaş nerdeyse tüm ünlülerin kalıcı makyajlarını yapıyormuş. Ayşe Gülen salonu da uygulamacıyı da instagramdan araştırabilirsiniz.

reklama gel.
ağzında balı olanın arkasında iğnesi vardır.
tam pazarlamacı ağzı.

bende lipoliz işlemimi aynı salonda istanbulda etilerde beauty retouch güzellik merkezinde yaptırdım. ilk uygulamada çok teredütteydim ama yağ kaybını görünce 2. Bölge için de gittim :) Uygulama sonrası yapmam gerekenleri söylediler bende günlük yürüyüşlerle hafif egzersizle destekledim, bol su içtim ve beslenmeme dikkat ettim tabiki.. yakılan yağların vücuttan atılması için 3 ay kadar bunları yapmak gerekiyor. Salonu aradığınızda her detayı anlatıyorlar samimiyetlerinden de çok keyif aldım kirpik lifting için de gitmeyi düşünüyorum. Uygulama yapan arkadaş nerdeyse tüm ünlülerin kalıcı makyajlarını yapıyormuş. Ayşe Gülen salonu da uygulamacıyı da instagramdan araştırabilirsiniz.

reklama gel.şirket olmuş bunlar.
karşılıklı diyalog şeklinde pazarlama bu.

Beauty Retouch =işte buranın reklamını yapıp durmuşlar tüm mesajlarında.

yöneticiler K Kazen Mune Mune bir bakın lütfen.

cerenikoo cerenikoo .!.: G giz14
yukarıdaki 2 üye cereniko ve giz14. yeni üyeler ve reklam için üye olmuşlar.inceleyin lütfen.

Şuram incelsin buramdan kilo vereyim diye bişey yok. Diyet+spor yaparsınız hem kilo kaybı hem sıkılaşma hem kas oranında başarılı olursunuz. Bu süreçte yağ yakımının nereden olacağını vücut kendisi belirler. Bende göğsümden yağ kaybetmek istemem ama maalesef oradan bile gidiyor.

X