Çıkmazdayim

Yani suana kadar bir kisi bile yazmadi galiba siz haklisiniz
Yani bunu anlatmaya çalışıyorum denemkden zarar gelmez burda çoğu kişi nelerle uğraşıyor mücadele ediyor ama burda belirli bi kısmını anlatıyor veya uyguluyor
Madem eşinde budurumun biliyor farkında konuşun alın deneyin

Arkadaslar forumun yaklasik 5 yıldır sıkı takipcisiyim buradaki lincleri yargilamalari yeni uye ve ilk konunun cinsellik bolumune acilmasina bakis acinizi hepsini biliyorum ona rağmen yaziyorum

Yeni evliyim esimin penis boyu 10 cm civari kendiside bu durumdan biraz muzdarip ben nette gezinirken bu dolgulu penis kilifini gordum uzatmali prezervatif de deniyor bunu daha once deneyen oldumu tavsiye edermisiniz

Yanlis anlamayin baska oyuncak şu bu hicbirsey istemiyorum sadece bu kilifi soruyorum nette cok arastirdim inanin saglikli bi yorum bulamadim yoksa su konuyla sizin degerli vaktinizi almak istemezdim
Evet gerçekten küçükmüş, sizin için sıkıntıysa kesinlikle denemelisiniz. Erkekler bırak dolgulu kılıfı incecik prezervatifi bile his kaybı oluşturuyor diye kullanmak istemezler. Nasıl razı edersin bilemiyorum.

Penis kalınlastırmak için kliniklerde dolgu yapılıyor . Sonuçta penis çok ileri gitse de gitmese de orgazm olunan alan çok ilerde değil. Siz tatmin olmakta zorlanıyorsanız penis uzatmak yerine kalınlastırmayı deneyebilirsiniz .

X