Bele estetk

kızzzz bizim fuatcıgımızın burnu hokka gibim kaydirigubbakcemile3
yani estetikçilerin geneli en azından benim gordugum geneli hep erkek ve burun ameliyatına genelde bayanlardan talep var erkekler cok nadir ...
ve erkek doktorlarda burun yaptırma geregi duymuyorlar nedeni zaten belli bi erkek kalkıp guzelleşcem diye burun yaptırmaz ;
cunku goz makyajı yapınca kemerinden dolayı makyajım sonuk kalıyor diye kendine dert etmez
sonra saclarımı nasıl yaptırsamda bu burun bende oldukca sadece ustten baglayabilirim bana acık sac yakısmıyor burnum kemerli yaşlı gosteriyor gibi dertleride yoktur ...
tokayı solamı kaydısam sagamı kaydırsamda bu burnu dikkat cekmeyecek hale getirsem diye de ugraşmaz ...
foto cekilirken kendini antin kuntin sekle sokmaz aman nerden profil versemde koca burnumu saklasam diye ...
erkek yani baya dupduz erkektir ve estetikcide olsa erkektir ve asla burunlarını sorun etmeyeceklerdir ..
cok nadir olarak burun içi ameliyatına razı olurlar razı olmayanlarında hanımları geceleri isyanları oynar eski traktor gibi ottukleri için ...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol: :roflol:

alkisalkisalkis:roflol:delikafaduldenne kadr güzel anlatmışsın dertlerimizi ya:)))dediğin gibi hele o profilden resm çekilmek tam bir felaket.
ayrıca benm doktrmnda burnu estetik sanırım minicik.bide botokslu, hemde kenndi yapıomş:))

alkisalkisalkis:roflol:delikafaduldenne kadr güzel anlatmışsın dertlerimizi ya:)))dediğin gibi hele o profilden resm çekilmek tam bir felaket.
ayrıca benm doktrmnda burnu estetik sanırım minicik.bide botokslu, hemde kenndi yapıomş:))

pınarcım nasıl oldun,buruncuğun nasıllar :sinifsinif:

valla bu forum bu tip yazıları o kadar cok gördü ki artık bir topik acacagım da millet farklı yerlerde yazmasın bu tip seyleri tek baslık altında estetigi kötüleme, karsı olma ve bunun gibi yazıları toplasınlar kendi yaglarında kavrulsunlar

delikafadulden delikafadulden delikafadulden

bence lukse kaçan bişey degil burun ameliyatı sonucta devlet burun içi sorununu karsılıyor burun hazır masaya yatırılmısken kesmişlerken ustunude duseltsinler ne oluki sanki ....
sonucta bunuda kılıfına uydurup yapanlar var olsunda zaten ... iyide oluyor ... devlet ne luks seylere para oduyor bi dusunsek ....
bakanlar milletvekillerine kilo ile maaş + luks otomobiller + luks yerlerde yaşama fırsatları !!!
sonucta ameliyat masasına yatan birinin diger kusurlarıda giderilebilir ne zararı olcakki yatmış zaten masaya bi el atılıverse o kemere yada yamukluga ne olur ?

bitanecik kiraliçe devlet malı çok büyük haram,ALLAH katı katı çıkartır böle yapanlar,bakanlar lüx araba falan diyosunya,ah canım onlar verecek zaten hesaplarını,başkası haram yapıyosa bundan bize ne..benım eniştem doktor,oğlu test alacak hastaneden,eniştem vallahi oğlunu sıraya sokuyo hak geçer diye..

ben tamamen estetik kaygıyla ameliyat oldum, daha da olucam, dudaklarıma dolgu düşünüyorum, o da sadece estetik kaygıdan, ımm sonra ha ben de estetik karşıtlarına karşıyım:)
bide annamıyorum nedir bu toplumsal onay derdimiz, hanım kızların hepsi "hı şey benim burnum da şöleydi böleydi ay bide baktım hazır ameliyata girmişken, hazır kırılmışken klişeleri diz boyu..
estetik oldum rahatladım diycem ama tam rahatlayamadım, bi revizyon düşünüyorum ha bi de bikaç operasyon daha, söylemiştim dimi:dance:

bitanecik kiraliçe devlet malı çok büyük haram,ALLAH katı katı çıkartır böle yapanlar,bakanlar lüx araba falan diyosunya,ah canım onlar verecek zaten hesaplarını,başkası haram yapıyosa bundan bize ne..benım eniştem doktor,oğlu test alacak hastaneden,eniştem vallahi oğlunu sıraya sokuyo hak geçer diye..

kesinlikle katiliyorum.ve ülkemizde o kadar tedaviye muhtac insan varken sigprtanin böyle seyleri karsilamasina analam veremiyorum.estetige karsi falan diilim.hatta bende yaptirmayi düsünüyorum ama devletin sirtindan diil.saglik acisindan gerekliyse estetik onada karsi diilim karsilasin sigorta tabi.insan neden sigorta ödüyo sonucta.ama sigorta pahali diye bi kalp hastasinin yada baska bi hastanin ilaclarini degistirebiliyo.öbür taraftanda estetik olanlarin ameliytaini karsiliyo.yazik degil mi? böyle bi sey bigün hepimizin basina gelebilir.vicdan meselesi........

kızlar inanmayın buna yaa estetik operasyonların bırakın kendisini ilaçlarını bile sosyal güvencemiz karşılamıyor
bide şöyle bi durum var bende septum deviasyonu vardı doktor dedi bu yarım saatte halledilcek lokal anestesi altında yapılabilicek bişey ama estetikte düşünüyorum dersen 5 saatten aşağıya çıkamazsın bu hastaneden.yani bi doktorun vizite ücreti bile 150 milyonken sana 5 saatini +emeğini malzemesini riskini hiçe sayıpta bedavaya yapması sözkonusu olamaz

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar inanmayın buna yaa estetik operasyonların bırakın kendisini ilaçlarını bile sosyal güvencemiz karşılamıyor
bide şöyle bi durum var bende septum deviasyonu vardı doktor dedi bu yarım saatte halledilcek lokal anestesi altında yapılabilicek bişey ama estetikte düşünüyorum dersen 5 saatten aşağıya çıkamazsın bu hastaneden.yani bi doktorun vizite ücreti bile 150 milyonken sana 5 saatini +emeğini malzemesini riskini hiçe sayıpta bedavaya yapması sözkonusu olamaz

ah tatlım benım bizim komşu 10 yıl önce 6-7 milyara mal olan burnunu ankaranın meşhur hastanesınde başka operasyon adı altında yaptırdı,parayı ssk geçirdiler,

Son düzenleyen: Moderatör:
ben tamamen estetik kaygıyla ameliyat oldum, daha da olucam, dudaklarıma dolgu düşünüyorum, o da sadece estetik kaygıdan, ımm sonra ha ben de estetik karşıtlarına karşıyım:)
bide annamıyorum nedir bu toplumsal onay derdimiz, hanım kızların hepsi "hı şey benim burnum da şöleydi böleydi ay bide baktım hazır ameliyata girmişken, hazır kırılmışken klişeleri diz boyu..
estetik oldum rahatladım diycem ama tam rahatlayamadım, bi revizyon düşünüyorum ha bi de bikaç operasyon daha, söylemiştim dimi:dance:

aynen katılıyorum sana cnm:lepi: ayrıca cok şekersin=)))alkisalkisalkis

şu estetikle ilgili cahilce yazıları görmek istemiyorummm..burun benim burnum keserimde biçerimde kimeneeee...istemeyen insan yaptırmas estetik olur biter..ama başkaların işine karışmayın.

Estetiğe karşı olanları hiç anlamıyorum. Bizler gibi insanlar (burnu yüzünden psikolojisi bozulanlar) ameliyatlardan sonra sanki hayatta kendimizi yeniden doğmuş gibi hissederken mümkünse kendi düşüncelerini kendilerine saklasınlar. Bizler hayatımızdan ve vermiş olduğumuz kararların arkasındayız. Kendimiz , ailemiz, çevremiz bizi destekliyorsa başkalarına da laf düşmez zaten.

X