Bele estetk

BOSS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
22
0
40
bunun ıcın sadece sağlık guvencenızın olması yetırlı ve bırde fotokopı parası....HER TÜRLÜ ESTETIK BUNA DAHIL SADECE GUN ALMANIZ GEREK YANI HEMEN OLAMIYORSUNUZ O KADAR

Hayır yenı cıkmadı doktorun ınsafına baglı ne koparsa kar mısalı...fırat egıtım arastırma hastenesı var elazıgda doktorlar cok ıyı ben orda yuzume dolsu yaptırdım lopofılıng bedavaya hatta doktor yuz gerdırme amelıyatı dahı yapabılecegını soyledı ama bunu devlet karsılamıyormus 600-700 tl yapabılecegını soylemıstı oysa 10000 tl lık operasyon ve bır suru burun esttetıgı yaptıran vardı oldukca da ıyıdı

hımm doktorun insafına göre yani anladım canım benimde kuzenim gazi de estetik ameliyatı olmuştu sadece 100 lira istemiş doktor oda malzemeler için. insiyatifli bir doktor bulmak gerek şimdi bak aklıma girdin ben şimdi fena pazarlık atarım artık öğrenciyim felan derim :roflol:

Yok dedıĞım yerde pazarlık fılan yok gelıp gun alıyorsun ıs bıtıyor o kadar...hem paran cebınde kalıyor sonucta kemık o da kırıyor o da kırıyor ve bence yapılanlar oldukca doĞaldı... Yengem dagdelene yaptırdı gercı bısey yoktu burnunda 5000 tl verdı amelıyat sonrasıda pek degısıklık yok yalnızca kemerlı burunlarda ıs yapıyorlar kemerı duzeltıyorlar o kadar

evet ama elazığ'a gitme şansım yok malesef kayseride pazarlıksız olmaz :) şaka şaka :1rolleyes:

Bence cok buyuk bır sorun yoksa bulasmamak gerek yakında herkesın burnu aynı olacak buyuk burunlara ragbet olacak ondan sonra

Çırkın bır sey yoktur,, allah herseyı guzel yaratmıstı,,en basarılı operasyonlara baktıgımızda en dogal operasyonlara baktıgımızda bıle yuzumuzde bır Özurluluk ıfadesı kattıgını guruyoruz..cocugunun sana benzememesı ne acı...gecmısı hayal ederken gecmıstekı senın sana yabancı olması ne acı...ınsan kendını ozluyor ne kadar kotu olsa kendısını ozluyor

Çırkın bır sey yoktur,, allah herseyı guzel yaratmıstı,,en basarılı operasyonlara baktıgımızda en dogal operasyonlara baktıgımızda bıle yuzumuzde bır Özurluluk ıfadesı kattıgını guruyoruz..cocugunun sana benzememesı ne acı...gecmısı hayal ederken gecmıstekı senın sana yabancı olması ne acı...ınsan kendını ozluyor ne kadar kotu olsa kendısını ozluyor

yazdıklarınızdan hiç birsey anlamadım :umursamaz:
estetiki karalıyormusunuz aklıyormusunuz ?? :umursamaz:
yani en basarılı ve dogal operasyonlarda bile yuzumuzde ozurluluk goruyoruz nedemekse hiç anlamadım ama anladıgım kadarını soyleyeyim ...
burada bir cok kişi sadece estetik olmadı burun içindeki problerinden kurtuldu bu fiziksel bir hastalıktı gelelim psikolojik olaya bir cok kişi burnunu duzelttirerek cok mutlu oldu ve kendilerini son derece mutlu ve guzel hissetmeye basladı ... buda psikoljik hastalıgın giderilmesiydi ...
ve ben burda kimsenin ben dahil burunlarımızda amleiyattan sonra bir ozurluluk goremedim ...
aksine eski egri bugru kırık yamuk burunlar bir ozurluluktu ...
:umursamaz:

yazdıklarınızdan hiç birsey anlamadım :umursamaz:
estetiki karalıyormusunuz aklıyormusunuz ?? :umursamaz:
yani en basarılı ve dogal operasyonlarda bile yuzumuzde ozurluluk goruyoruz nedemekse hiç anlamadım ama anladıgım kadarını soyleyeyim ...
burada bir cok kişi sadece estetik olmadı burun içindeki problerinden kurtuldu bu fiziksel bir hastalıktı gelelim psikolojik olaya bir cok kişi burnunu duzelttirerek cok mutlu oldu ve kendilerini son derece mutlu ve guzel hissetmeye basladı ... buda psikoljik hastalıgın giderilmesiydi ...
ve ben burda kimsenin ben dahil burunlarımızda amleiyattan sonra bir ozurluluk goremedim ...
aksine eski egri bugru kırık yamuk burunlar bir ozurluluktu ...
:umursamaz:
tatlım sana katılıyorum zaten kımse zevkten estetık olmuıyor bır sorun varkı oluyoruz nefesmıs yamuklukmus ayrıca kendımıze guven gelıyor :))) ıyıkı oldum ben gercı halen sıs burnum daha yerıne oturmadı ama eskısınden eıı guzel bır burun sımdlık:)zemuszemusopuyorumnanaktan:teytey::1hug:

tatlım sana katılıyorum zaten kımse zevkten estetık olmuıyor bır sorun varkı oluyoruz nefesmıs yamuklukmus ayrıca kendımıze guven gelıyor :))) ıyıkı oldum ben gercı halen sıs burnum daha yerıne oturmadı ama eskısınden eıı guzel bır burun sımdlık:)zemuszemusopuyorumnanaktan:teytey::1hug:

gecer gecer tatlım olur ole bende şişim daha ama sabır malum senelerce o burunlara sabrettik bi kaç ayda yeni burunlarımıza gosterelim bu sabrı opuyorumnanaktan

kızlar gazide burun estetegi hakkında bana bilgi verebilecek olan var mı acaba?emekli sandıgına baglıyım.doktorun adı filan.forum da sigorta güvencesi olan bi arkadasımız sanırım gazide burun ameliyatı olmıuştu.bize yardımcı olabilir mi biri?

Herkesin burun yapısı farklı kiminde ufak bir kemer olur kiminde büyük sorunlar olur. Mesela benimki doğuştan travmalı feci bir burun şimdi kalkıp ta bunu niye düzeltiyorsun diye sormak biraz komik olur. İnsanlar sağlık problemleri için gereken çözümlere kendileri karar verebilirler. Hasta bir insana, doktora niye gittin, kendini niye iyileştiriyorsun demek çok saçma. "Çocuğunuzun size benzememesi ne acı" diye bir yorum yapmışsınız. Çocuğumun burnu benimkine zaten lütfen benzemesin, benim yaşadığım sorunları yaşamasın. Lütfen yazdıklarımızın manasını önce bir düşünelim.

Son düzenleme:
bence lukse kaçan bişey degil burun ameliyatı sonucta devlet burun içi sorununu karsılıyor burun hazır masaya yatırılmısken kesmişlerken ustunude duseltsinler ne oluki sanki ....
sonucta bunuda kılıfına uydurup yapanlar var olsunda zaten ... iyide oluyor ... devlet ne luks seylere para oduyor bi dusunsek ....
bakanlar milletvekillerine kilo ile maaş + luks otomobiller + luks yerlerde yaşama fırsatları !!!
sonucta ameliyat masasına yatan birinin diger kusurlarıda giderilebilir ne zararı olcakki yatmış zaten masaya bi el atılıverse o kemere yada yamukluga ne olur ?

arkadaslar ben nıye yapıyorsunuz demıyorum kı yalnızca cok buyuk oroblem olmadıkca yapmak pek mantıklı degıl sız hıc estetık olmus bır cerrah gordunuzmu ee demek kı o kadarda saglıklı olmuyor sonuc ıtıbarıyle...bu arada ankarada gıdıp doktorla konus bagkurluysan yapar bırazda para verırsın az bısey

arkadaslar ben nıye yapıyorsunuz demıyorum kı yalnızca cok buyuk oroblem olmadıkca yapmak pek mantıklı degıl sız hıc estetık olmus bır cerrah gordunuzmu ee demek kı o kadarda saglıklı olmuyor sonuc ıtıbarıyle...bu arada ankarada gıdıp doktorla konus bagkurluysan yapar bırazda para verırsın az bısey

canım ben soruna cevap veriyorum evettt gördüm canım hemde iki tane delikafadulden
tabiki var neden olmasın cerrahların hepsinin burnu hokka değilki çok normal yaptırmaları şakkıdı üstelik ben burnum için doktor araştırmaya başladığımda tanıdım bu insanları,hiçte dşünmedim neden cerrahlar yaptırıyor yada yaptırmıyor diye öğretmenide profosörüde hepsi yaptırıyor hepside kadın fazla okumuş yada okumamış bişey farketmiyor allahın ilmini herkes kullanıyor :eek:

kızzzz bizim fuatcıgımızın burnu hokka gibim kaydirigubbakcemile3
yani estetikçilerin geneli en azından benim gordugum geneli hep erkek ve burun ameliyatına genelde bayanlardan talep var erkekler cok nadir ...
ve erkek doktorlarda burun yaptırma geregi duymuyorlar nedeni zaten belli bi erkek kalkıp guzelleşcem diye burun yaptırmaz ;
cunku goz makyajı yapınca kemerinden dolayı makyajım sonuk kalıyor diye kendine dert etmez
sonra saclarımı nasıl yaptırsamda bu burun bende oldukca sadece ustten baglayabilirim bana acık sac yakısmıyor burnum kemerli yaşlı gosteriyor gibi dertleride yoktur ...
tokayı solamı kaydısam sagamı kaydırsamda bu burnu dikkat cekmeyecek hale getirsem diye de ugraşmaz ...
foto cekilirken kendini antin kuntin sekle sokmaz aman nerden profil versemde koca burnumu saklasam diye ...
erkek yani baya dupduz erkektir ve estetikcide olsa erkektir ve asla burunlarını sorun etmeyeceklerdir ..
cok nadir olarak burun içi ameliyatına razı olurlar razı olmayanlarında hanımları geceleri isyanları oynar eski traktor gibi ottukleri için ...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol: :roflol:

X