Bekle beni 57 Çok uzak yollardan geleceğim

İyi akşamlar sevgili günlük 🌸🌼🌸
Buraya biraz ara verdim Şimdi tekrar devam ediyorum Yarın kilo bildirimi yapıp diyetime buradan devam edeceğim

Bu sayfamdan vaz geçemiyorum Artık defter tutmaya karar verdim diyetim çok iyi gidiyor Diyetlikten çıktı artık yaşam biçimi oldu alıştım artık Defter tutmam anı olsun ve ileride neler yapmışım bakarım Gün gelir lazım olur Ama ben hırslı biriyim Eşimin dediği her konuda” yeterki iste yapamıcağın yok der “doğru

Bu diyet sayfalarını senelerdir dolaşırım Kendime uygun diyetler ararım Diyetisyenim diyet verir aynısını bu sayfalarda bulur kişi kaç kilo vermiş bakarım ona göre değerlendirim Neyse bu sayfaların birinde bir kişi vardı Görür ama kilosu yüksek diye hiç bakmazdım Oysa hiç öyle değilmiş Boyumuzdan tutun zevklerimiz dahi aynı sanki ben Hele bir sevdiği şey var yok artık dedim güldüm Kullandığım ölçü her şey birebir aynı O başarmış ve ayrılmış sıra bende

Açtığım konuya beklerim diyet egzersiz yürüyüş yapıyorum 32.günüm diyet arkadaşı olabilirsiniz yaptıklarınızı paylaşarak motive edebiliriz birbirimizi konu: ‘Sağlıklı beslenmede ilk adım 💪🏻

Selam günlük ben geldim Uzun zaman olmuş görüşmeyeli Bu arada neler yaptım Yeni sayfalar açtım yeni başlangıçlar olsun diye ama olmadı al ver oldu hep baktım yine alıyorum önce umursamadım baktım başladığım yere dönüyorum Yine diyete başlamaya karar verdim Asıl neden şekerim 187 olmuş aç karına ölçtüm En son ne gördüm 190-200 tok 260 Amaa kilo verince 118 -120-130 arası oluyor Diyabet olanlar kesinlikle pirinçten uzak dursun Uzun zamandır yememiştim Neyse benim kilo almanın tek nedeni üşengeç oluşum hayatım boyunca her şey önüme hazır geldi Öyleki kilo vereceğimi bilsem birine derimki rica etsem benim için bir kaç tur yürüş yaparmısınız durum öyle vahim Akşam ben havuz kenarında oturuyorum herkes yanı başımda yürüş alanında tempolu yürüş yapıyor Ben hiç üzerime alınmıyorum Sanırsın hedefine gelmiş keyfini sürüyor Durum VAHİM :işsiz::işsiz:

Gelelim diyetime
Uyanınca : 2 bardak su
Kahvaltı : 12.30
2 dilim beyaz peynir
1 dilim kaşar peynir
7 zeytin
Domates yeşil biber
🍞 yok
Çay

Kilo : 105,95 :skandal::skandal::oops:

Günaydın sevgili günlük güne -500 gr ile devam ediyoruz

Uyanınca : 05 lt su