Beğendiğim gelinliğe bakar mısınız ?

Benim gelinliğim balık üstüne frag denen o ayrı kabarık parçadan oluşuyordu ama daha sadeydi ben ayıl bayıl almıştım.
Bu model sizi olduğunuzdan kilolu göstermiş. enine desenler genelde böyle sıkıntılı baya baya ince olmak gerekiyor. Etek kısmındaki parçanın deseni dikey içerisi yatay olmamış parça tül olsa belki kurtarır. Kolları da gereksiz çıkarın bence. Onun dışında içinize sindiyse boşverin kim ne diyor ama nişanlınız neyini beğenmedi?

Kız sus sklelelelelwlsls
Dur dur mesaji guncelledim. 2.fotoyu sonra gördüm

Suraya da yazayim, gay fikrimden vazgectim.

Bir de sen balik modeli degilsin, cok icten soyluyorum, nedimen olsam balik giyme diye elimden geleni yapardim. Senin kasik itibariyle genisleyen modellerden giymen gerekiyor. Ya da bu modelin islemeleri asiri kabarik, ondan cok kalcali cikmissin.

Baska model var mi giydigin?

Kızlar selam. Yakında düğünüm var, nişanlım doğulu ve düğün onun memleketinde olacak. Günlerdir gelinlik bakıyorum sadece bir tanesi içime sindi fotoğrafını ekleyeceğim. Ama nişanlım bu gelinliğin uygun olmayacağını söylüyor bununla ilgili tartışıyoruz. Fikirlerinizi alabilir miyim?Eki Görüntüle 3415120
Ben çok beğendim. Kültüre uymuyorsa bakıslardan rahatsız olabilirsiniz öküz gibi bakabilirler hoş açık değil ama işte insanlar dedikoducu ve dar görüslü olabiliyor.

Dur dur mesaji guncelledim. 2.fotoyu sonra gördüm

Suraya da yazayim, gay fikrimden vazgectim.

Bir de sen balik modeli degilsin, cok icten soyluyorum, nedimen olsam balik giyme diye elimden geleni yapardim. Senin kasik itibariyle genisleyen modellerden giymen gerekiyor. Ya da bu modelin islemeleri asiri kabarik, ondan cok kalcali cikmissin.

Baska model var mi giydigin?
Aslında sizin yorumunuzun tam tersi herkes balık giymem gerektiğini söylüyor prenses ya da a model taşıyamıyorum :KK43: bir model daha denemiştim paylaşayım battı balık yan gider dlelld

e2978367-07b7-4558-89b8-f7e8e3b0aa8d.jpeg

Bunu da saldım

Aslında sizin yorumunuzun tam tersi herkes balık giymem gerektiğini söylüyor prenses ya da a model taşıyamıyorum :KK43: bir model daha denemiştim paylaşayım battı balık yan gider dlelld
O zaman spesifik olarak bu model sorunlu, dedigim gibi cok kabarik islemeleri
Ben diger modeli bekliyorum.

Kına gecesinde giyilen bindallının beyaz şekli gibi duruyor ve çok demode. Kısaca nişanlınız haklı gelinlik çok kötü.

X