Beğendiğim gelinliğe bakar mısınız ?

Kızlar selam. Yakında düğünüm var, nişanlım doğulu ve düğün onun memleketinde olacak. Günlerdir gelinlik bakıyorum sadece bir tanesi içime sindi fotoğrafını ekleyeceğim. Ama nişanlım bu gelinliğin uygun olmayacağını söylüyor bununla ilgili tartışıyoruz. Fikirlerinizi alabilir miyim?Eki Görüntüle 3415120
Gelinlik kotu ama siz begendiyseniz kafi

Birde model sizi çok kilolu göstermiş dün bir video izledim obez denilecek bir genç kız gelinlik modelleri deniyor bazıları o kdr güzel olmuş ki
Bence denemeye devam edin

Tarzinizi pek anlayamadim, nisanliniz neyi begenmedi onu da cozemedim (acik mi kapali mi buldu nedir yani?)

Eger guzel bir butceniz var ise ve boyle dort bi yani suslu gelinlik ariyorsaniz ben galia lahav modellerine bakmanizi oneririm, hem zarif hem şatafatli oluyorlar.

Açıkça fikrimi söyleyeceğim sorduğunuz için, gelinlik çok kötü. Daha zarif ve sade modellere bakabilirsiniz. Ben tamamen gelinliğin görselliğine göre yorum yaptım tabi nişanlınızla olan uyuşmazlık hakkında birşey diyemeyeceğim.

Tarzinizi pek anlayamadim, nisanliniz neyi begenmedi onu da cozemedim (acik mi kapali mi buldu nedir yani?)

Eger guzel bir butceniz var ise ve boyle dort bi yani suslu gelinlik ariyorsaniz ben galia lahav modellerine bakmanizi oneririm, hem zarif hem şatafatli oluyorlar.
Balık model oralarda çok kullanılmadığı için garipseneceğini düşünüyor. Dediğiniz yere bakacağım teşekkürler🫶🏻

Perde mi desem yeni gelin yatak örtüsü mü desem bilemedim. Aynı şeyleri buna bakınca da hissettim:

e8e8cc08-799b-4009-b4de-a4ea154d8e88.jpg

X